/> ? Как получить кредит?

Позика онлайн в Тернополі

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Яка сума Вам потрібна?
3500 грн
від 500 грн
до 15 000 грн
На який термін?
22 днів
від 5 днів
до 30 днів
 • Ви берете грн
 • На термін 10 днів
 • До погашення: грн
 • Дата повернення:

Як взяти кредит в MyWallet?

Позика онлайн в Тернополі - 2 | MyWallet

Заповнити заявку онлайн

Позика онлайн в Тернополі - 3 | MyWallet

Дочекатися рішення щодо кредиту

Позика онлайн в Тернополі - 4 | MyWallet

Отримайте гроші на карту

Для того, щоб отримати онлайн-кредит, Вам потрібно мати паспорт, код ІПП та банківську карту будь-якого банку України. Вам необхідно на сайті вибрати суму і термін кредиту, пройти реєстрацію в особистому кабінеті із заповненням анкети, дочекатися рішення по кредиту і отримати позику на карту. З кожним наступним кредитом сума доступна в позику буде збільшуватися.

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Тернополі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Тернополі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Тернополі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Тернополі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Тернополі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Тернополі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Тернополі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Тернополі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Тернополі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Тернополі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Тернополі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення 62 днів Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 584%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1090 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 657%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 60 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили.


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Коли виникає термінова потреба в грошах, жителі Тернополя вважають за краще звертатися або в банки, або в мікрофінансові організації, такі як MyWallet. Цілі кожної окремої позики визначають її характер і, як наслідок, кінцеву вартість. Якщо метою отримання позики є покупка квартири, машини або великогабаритної побутової техніки, звернення в банк дозволить її реалізувати, в теорії. На практиці отримати велику позику в банку Тернополя не так просто, та й не так багато жителів Тернополя звертаються за довгостроковим банківським кредитом. Найбільш популярними залишаються невеликі позики на короткий термін, де і виникає питання: взяти в банку або в компанії MyWallet?

Відмінності банківського кредиту і мікропозик в MyWallet

Варто відразу обумовити, що мікрофінансові організації не є прямими конкурентами банкам, так як мають дуже обмежений спектр послуг. Якщо перші надають практично всі види фінансових послуг: від видачі кредитів до розміщення депозитів, то другі спеціалізуються тільки на мікрокредитах. Саме вони і банківські короткострокові позики є метою порівняння.

Експрес-кредит в банку Тернополя

Форма експрес-кредитування, навіть якщо судити тільки за назвою, що передбачає максимально швидке оформлення з видачею грошових коштів в день звернення. З огляду на спрощену процедуру отримання, швидкий кредит має виключно споживчий характер, а значить має на увазі невелику суму, яка може бути видана готівкою або переведена на картку.

Для отримання готівкового миттєвого позики в банку, клієнту потрібно заповнити анкету, вказавши свої персональні дані і пред'явивши:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер платника податків.

 

Позика онлайн в Тернополі

Як правило цих документів достатньо для отримання позики, якщо у банку немає приводу підозрювати клієнта в спробі шахрайства або в його неплатоспроможності. Перше в сфері банківського експрес-кредитування далеко не рідкість, тому деякі установи стали виконувати не тільки документи, що підтверджують особу, але ще адресну довідку та виписку про рівень офіційного доходу. Інші банки Тернополя просто перестали давати кредити новим клієнтам.

 

При оформленні готівкової позики, позичальнику потрібно звернутися до відділення особисто, або залишити заявку на сайті з отриманням грошей очно. Постійним клієнтам банки намагаються видавати карткові кредити, які багато в чому зручніше готівки і набагато вигідніше банку з наступних причин:

 

 1. Комісія. При оплаті кредитною карткою покупок, поїздок і навіть зняття грошей в банкоматі, разом з основною сумою з карти знімається комісія, частина з якої погашає послуги платіжної системи, а інша повертається емітенту. Знімається з карти відсоток незначний, але і клієнт у банку не один.
 2. Ліміт. На кожній картці міститься певний грошовий ліміт, який не може бути перевищений. Його розмір встановлюється при оформленні кредитного договору і може змінюватися тільки за бажанням позичальника. Однак цей принцип дотримується не завжди. Іноді трапляється так, що ліміт карти збільшується без відома клієнта, і він, нічого не підозрюючи, продовжує витрачати гроші, заганяючи себе в борги. Але можлива і зворотна ситуація. Якщо позичальник вчасно не платить за позикою, банк може знизити ліміт або зовсім заблокувати карту до погашення заборгованості.

Мікрокредит в MyWallet

Оформити заявку на сайті компанії може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років з постійним трудовим доходом. Максимальна сума кредиту становить 15 000 гривень, а термін погашення варіюється від 5 до 30 днів. Якщо з якихось причин клієнт тимчасово не може вносити плату за послугу в повному обсязі, він може скористатися пролонгацією, яка дозволяє оплачувати тільки відсотки, відкладаючи погашення «тіла» кредиту.

Час оформлення заявки і її розгляду співробітниками MyWallet становить близько півгодини. Якщо позика схвалена, гроші будуть відразу ж перераховані на обрану позичальником банківську карту. Щоб це було можливо, карта повинна пройти обов'язкову процедуру верифікації, що підтверджує її належність власнику. Це потрібно для забезпечення безпеки особистих даних позичальника та його грошових коштів.

Погашати моментальний кредит в Тернополі компанія MyWallet пропонує наступними способами:

 • через особистий кабінет на сайті;
 • через будь-банківське відділення;
 • через термінали самообслуговування.

Оплата через акаунт на сайті компанії дозволяє обслуговувати позику через будь-який комп'ютер, підключений до інтернету. Видаючи мікрокредит в режимі онлайн, MyWallet прагне зробити процес оформлення більш простим і зручним, а умови вигідними.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу Бiльше
Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше