? Как получить кредит?

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%*

Отримайте до 10000 грн на свою карту. Другий кредит до 15000 грн
Яка сума Вам потрібна?
5000 грн
від 500 грн
до 15 000 грн
На який термін?
7 днів
від 5 днів
до 30 днів
 • Ви берете грн
 • На термін 10 днів
 • До погашення: грн
 • Дата повернення:

Як взяти кредит в MyWallet?

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 2 | MyWallet

Заповнити заявку онлайн

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 3 | MyWallet

Дочекатися рішення щодо кредиту

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 4 | MyWallet

Отримайте гроші на карту

Для того, щоб отримати онлайн-кредит, Вам потрібно мати паспорт, код ІПП та банківську карту будь-якого банку України. Вам необхідно на сайті вибрати суму і термін кредиту, пройти реєстрацію в особистому кабінеті із заповненням анкети, дочекатися рішення по кредиту і отримати позику на карту. З кожним наступним кредитом сума доступна в позику буде збільшуватися.

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Онлайн кредит до 10000 грн під 0,1%* - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення 90 днів Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 693%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1090 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 693%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 60 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 7 днів, далі по кредиту насчітиваеться ставка 1.9% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит онлайн на карту

Оформити кредит онлайн можна абсолютно з будь-якого міста, адже на сьогоднішній день Україна - це країна, в якій кредити онлайн дуже популярні серед багатьох громадян. Отримати кредит онлайн на банківську карту дуже просто: 15 хвилин оформлення і всього 1 хвилина на отримання суми. В незалежності від вашого місця знаходження, для отримання онлайн кредиту в компанії MyWallet, існує єдина умова: позичальник має мати доступ до Інтернету, електронний гаджет і паспорт з кодом ІПН.

У кожної людини цілі оформлення кредиту онлайн можуть бути абсолютно різними: це може бути оплата за навчання, покупка речей першої необхідності, оплата за лікування або будь-яка інша причина. Позичити у друга або родича не завжди зручно, а ось оформити мікрокредит в MyWallet - швидко і до того ж вигідно.

Отримати 15 000 гривень всього за 15 хвилин

Щоб оформити кредит у банку, людині знадобитися збирати безліч документів і довідок, а також очікувати в довгих чергах і в підсумку отримати гроші з завищеними відсотками. У мікрокредітній організації MyWallet питання з фінансами вирішується менш ніж за 15 хвилин. Крім цього, позичальнику не потрібно відвідувати офіс компанії для оформлення позики, адже такий онлайн кредит можна оформити навіть не виходячи з дому, достатньо виконати кілька простих кроків для цього:

 1. Зайти на сайт компанії MyWallet, обрати необхідну суму і період на який необхідний кредит;
 2. Заповнити нескладну заявку на оформлення кредиту;
 3. Отримати схвалення на позику  і отримати гроші на банківську картку.

Швидкий онлайн кредит в MyWallet буде відмінною альтернативою, коли терміново потрібні гроші. Тепер отримати гроші прямо на банківську карту ще простіше і швидше з MyWallet.

Як обрати МФО для оформлення онлайн-кредиту

Оформляти кредит на карту клієнт може в будь-якому МФО України, але все ж краще знайти найвигідніший сервіс, де можна швидко і легко оформити позику. Одним з найпопулярніших і найвигідніших сервісів є MyWallet, саме ця компанія надає можливість позичальнику отримувати потрібну суму прямо на банківську карту за мінімальний час.
Сервіс онлайн кредитування MyWallet вже не один рік працює з українськими громадянами і допомагає їм вирішити всі фінансові питання легко і якомога швидше. Позичальникові не потрібна довідка про доходи, адже MyWallet надає схвалення на кредити тимчасово непрацюючим, працюючим неофіційно, студентам, пенсіонерам та мамам в декреті. Погодьтесь, порівняно з банком, компанія MyWallet має вигідніши умови та є більш лояльними до своїх клієнтів.

Чи вигідно оформляти кредит в My Wallet?

Отримати кредит онлайн на будь-які цілі можна з будь-якої точки України. Разом з сервісом МайВоллет клієнт отримує безліч вигідних умов. Тут кожен позичальник може оформити перший онлайн кредит на суму в 5000 гривень зі знижкою -50%, а з наступної позики можна підвищувати суму до 15 000 гривень на період до 30-ти днів. Для отримання необхідної суми клієнту знадобиться банківська картка будь-якого банку. Тільки при першому оформленні потрібно пройти реєстрацію, а в подальшому клієнт входитиме в особистий кабінет користувача, де відстежуватиметься статус виплати кредиту, а також клієнт буде отримувати повідомлення про вигідні пропозиції та акції.
Оформити онлайн кредит на карту в компанії Воллет дуже просто, тут клієнт отримує безліч переваг:

 • Мінімум часу на оформлення кредиту, всього 15 хвилин і клієнт може покласти в гаманець картку з потрібною йому сумою;
 • Цілодобове обслуговування дає можливість оформити і отримати необхідну суму 24/7;
 • Вигідні відсотки за користування кредитом не дають позичальнику переплатити;
 • Мінімум документів, всього паспорт і код ІПН, більше ніяких довідок про доходи, застав і поручителів;
 • Гроші на будь-які цілі, тут кожен клієнт зможе оформити позику на будь-які покупки і ніхто не буде питати навіщо йому потрібна певна сума.

На сьогоднішній день такий вид кредитування дуже популярний, адже клієнт отримує гроші практично відразу, до того ж йому не буде потрібно надати безліч довідок та інших не потрібних документів.

 

Можна зробити висновки, що оформлення онлайн кредиту в MyWallet - найвигідніший спосіб отримати необхідну суму грошей на будь-які цілі за найкоротший термін часу на банківську карту будь-якого банку. Маєте гаджет, Інтернет, паспорт та ІПН? Ваш онлайн кредит майже у вас в гаманці! 

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.



Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).



Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше