? Как получить кредит?
Головна - Блог - Эксперты блога - Володимир Мінкович

Володимир Мінкович

Мене звати Володимир Мінкович і я кредитний експерт MyWallet та засновник інформаційного сайту Kredit-ok.

Освіта та банківська діяльність

Народився в місті Києві та навчався в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Закінчив економічний факультет на спеціальності фінанси. Працюю більше 20 років у кредитній сфері. Був фінансистом в таких банках України як Ощадбанк та Приват банк протягом 15 років, а також кредитним аналітиком в декількох МФО.

Моя мотивація

Я знаю, що багато компанії маніпулюють даними та надають недостовірну інформація клієнтам.  Як наслідок, люди потребують достовірної інформації, яка покликана допомогти обрати правильного кредитора та отримати кредиту на найвигідніших умовах.

Саме тому я  створив інформаційний сервіс, який допомагає  в виборі вигідних та зручних умов кредитування.

Компанія  MyWallet запросили мене стати їхнім незалежним експертом, на що я радо погодився. Читаючи всі матеріали пов’язані з кредитами, ви можете бути впевнені в їх достовірності та актуальності, адже підготовкою та перевіркою інформації займається команда фахівців.

Сторінка автора в Facebook

Володимир Мінкович

Засновник сервісу Kredit-Ok. Кредитний експерт компанії Mywallet.

Це дуже хороша стаття для тих, хто не знає де ж взяти гроші на перші вкладення в бізнес. Взяти кредит в банку набагато довше та важче ніж у МФО. Тим більше якщо у вас є не дуже хороша кредитна історія або ви працюєте не офіційно. Тому тут ви дізнаєтес всі нюанси та деталі першої  позики і визначите для себе, що ж краще: банк чи МФО. Тому однозначно рекомендую всім цю статтю для прочитання!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...