? Как получить кредит?
Головна - Блог - Фінансова грамотність та планування - 15 оригінальних ідей для бюджетного прикрашання квартири до 14 лютого

15 оригінальних ідей для бюджетного прикрашання квартири до 14 лютого

В цій статті ви дізнаєтесь про всі види, форми, переваги та недоліки споживчих кредитів. Тому якщо ви часто користуєтесь такими послугами, ця стаття для вас.

Анна Примаченко

Фінансовий експерт, юрист в Kredit-ok.

Середній рівень зарплати в Україні у 2020 році становить всього 11 600 грн. Зазначеної суми вистачить тільки на те, щоб жити достатньо економно. А іноді так хочеться побалувати себе, особливо на 14 лютого. Вихід є. Коли не вистачає коштів — доводиться звертатись до оригінальних рішень. Тому нижче ми зібрали для Вас 15 ідей по створенню дешевих прикрас до 14 лютого.

 

 

Особливості прикрас

Проведення свята однозначно пройде яскравіше, якщо прикрасити квартиру різноманітними прикрасами. Але оскільки вони коштують достатньо дорого, то ми обійдемось рішеннями, зробленими своїми руками, з паперу, з мішковини, харчових продуктів та інших предметів.

Матеріали, що використовуються

Основним матеріалом, який буде використовуватись є папір. Він відрізняється своєю дешевизною та легкістю використання. Потім за корисністю йдуть харчові продукти: печиво, пофарбовані макаронні вироби, сушені мандарини, апельсини, палички кориці та багато чого іншого. Як правило, вироби, які отримані при їх використанні, мають приємний аромат. Також можна отримати вироби за допомогою в’язання гачком.

 

 

15 ідей по створенню дешевих прикрас

Що можна створити власноруч:

 1. Свічники. Створюються з прикрашених банок, горщика для квітів, обрізаних шишок та апельсинів.
 2. Ялинкові іграшки. Прозорі кульки та старі лампочки покриваються фарбою чи клейкою речовиною з наступним нанесенням блискіток. Потім вони вішаються на стрічки чи мотузки.
 3. Гірлянди. Створюються за допомогою фольги чи гофрованого паперу, які ріжуться для створення необхідних форм. Також для формування гірлянд можна шишки прикріпити до стрічок чи мотузки.
 4. Вінки. З ялинкових гілок отримують гарні елементи, що використовуються для прикрашання. Зробити їх не складає труднощів, ефект при цьому буде приголомшливим.
 5. Мініатюрна ялинка. Її можна зробити з паперу, шишок, ґудзиків, вовняних ниток чи наліпок. Наприклад, береться дешевий картон, з нього формується конус, на котрий після цього прикріплюються різноманітні прикраси.
 6. Перетворення вікон. З щільного картону створюються трафарети, які прикладаються до скла. Після цього змішана з водою зубна паста наноситься на поверхню вікна.
 7. Перетворення стін та стель. На звичайну гілку за допомогою дешевого балончика наноситься сіра фарба, після чого виріб
 8. кріпиться до стіни чи стелі. Потім залишається лише повісити безліч елементів, що використовуються для прикрашання.
 9. Іграшки. Береться банка, у неї засипається рис чи вата, після цього туди кладеться знайдена, вирізана з дерева чи створена з картону фігурка. Завершальним етапом є закриття банки та прикрашання її стрічкою. Усе. Іграшка готова.
 10. Фальшивий камін. Береться одна велика чи декілька середніх коробок, котрі склеюються і при необхідності обрізаються. До них кріпиться папір, потім наноситься малюнок цегляної кладки. Залишиться лише піднести отриманий виріб до стіни та повісити на нього різноманітні гарні предмети.
 11. Фальшива ялинка. На стіні створюється силует ялинки за допомогою фарб, гірлянд чи різноманітних дешевих прикрас.
 12. Перетворення обідного столу. Окрім звичайної скатертини, можна використати додаткову, яка буде тонкою смужкою пролягати по столу. Вона прикрашається яскравими серветками, вінками й ароматизованими свічками.
 13. Перетворення бокалів. Для цього використовуються звичайні вузькі атласні стрічки.
 14. Сніжинки. Для прикрашання вікон використовуються оригінальні сніжинки з паперу.
 15. Прикраси з пляшок. Гірлянди, що світяться, розміщуються у пляшках, які вкриті блискітками. Ефект Вас точно вразить.
 16. Зірка. Виріб покроково створюється так: гнучкому дроту надається необхідна форма, потім прути обгортаються пакувальним папером з наступною фіксацією клеєм чи скотчем. Після цього прикріплюється невелика кількість мішури.

Що робити, якщо не вистачає грошей на створення дешевих прикрас

Якщо у життя трапилась ситуація, при котрій грошей не вистачає навіть на матеріали для дешевих прикрас, то треба звернутись до послуг МФО. Їх співробітники в найкоротші терміни видадуть Вам необхідну суму грошей. Перевіреною організацією з гарною репутацією, що діє на території України, є MyWallet.

Отримати кредит

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...