? Как получить кредит?

Кредит для бізнесу

Необхідні складові для початку комерційної діяльності — ідея, план по реалізації, команда, що буде втілювати ідею в життя і кошти для старту бізнесу. Якщо ви маєте все, окрім фінансів, оптимальним рішенням в такому випадку буде оформлення кредиту. Це дієва схема для реалізації бізнес-ідеї без стартового капіталу.

Кредит для малого бізнесу

До "малого бізнесу" відносять фізичних осіб (приватних підприємців), а також юридичних осіб з чисельністю працівників до 50 осіб і річним прибутком до 10 млн євро. Кредитування нерідко є оптимальною підтримкою в модернізації основних фондів, а іноді — єдиним шансом для порятунку компанії від банкротства. .

Індивідуальні підприємці

Фінансові організації без проблем видають кредити для бізнесу. Наприклад, перевірена компанія MyWallet пропонує зручні та вигідні умови оформлення онлайн-позики з вигідними відсотками для ІП. Розрахувати повну суму боргу і підібрати зручний термін фінансування можна в режимі онлайн на сайті компанії.

У ваших планах розширення підприємства? Тоді позика, призначена для приватних підприємців — ваш варіант. Її можна оформити на придбання обладнання, транспортних засобів та інші витрати.

ТОВ і юридичні особи

Якщо ваша найближча мета — розширення бізнесу і отримання більшого прибутку, то правильним рішенням буде працювати по формі ТОВ. Це складніше в силу збільшеної кількості документів для оформлення і високих податків, проте це дозволить отримати розрахунковий рахунок і успішно укладати договори з юридичними особами. Умови отримання позик також будуть більш вигідними, ніж для ІП (знижені процентні ставки, більш тривалі терміни кредитування).

Кредит для середнього бізнесу

Підприємства з кількістю робочих місць від 100 відносяться до "середніх". Таким організаціям доступні збільшені суми кредитних коштів для розвитку бізнесу, а також більш вигідні умови і подовжені терміни кредитування.

Мета отримання позики

Оформлення цільової позики в Україні доступна фізичним особам і компаніям. Підприємці максимально зацікавлені в позиках на старт, придбання і розширення власного проекту.

Відкриття. Один з найпопулярніших видів кредитування комерційної діяльності через те, що власна справа — це завжди гарантія фінансової незалежності і задоволення своїх амбіцій.

Купівля. Підприємці, які визначилися, в якій сфері вони хочуть розвиватися, а також ті, хто планує купити бізнес або франшизу, можуть взяти позику на таку покупку, і це рішення буде виправданим. Головний плюс тут в тому, що підприємець не починає все з нуля. Є основа і стратегія, залишається організувати структуру бізнесу, а в перспективі — розвивати його і розширювати.

Розвиток. В умовах відсутності вільних фінансів позика допоможе підприємцю успішно реалізувати намічені проекти, а також розширювати обсяги і виходити на новий рівень розвитку справи.

Особливості та переваги кредитування

Компанія My Wallet пропонує клієнтам різні варіанти кредитування для підприємств. Ознайомтеся і проаналізуйте актуальні програми, щоб вибрати найкращий для себе варіант. Переваги кредитування з My Wallet:

  • Розвиток і зростання бізнесу без вилучення коштів з обороту підприємства;
  • Вигідне і зручне фінансування без застави;
  • Підбір індивідуального графіка погашення боргу;
  • Нарахування відсотків тільки за період фактичного користування кредитними коштами;
  • Разова комісія, жодних прихованих платежів.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...