? Как получить кредит?
Головна - Блог - Кредит для фізичних осіб - Податок на машину: як оплатити, якщо не вистачає грошей

Податок на машину: як оплатити, якщо не вистачає грошей

Транспортний податок - третя і остання складова майнового оподаткування в Україні разом з платою за землю та податком на нерухоме майно. Він приносить менше надходжень до бюджету країни - його частка за останні три роки не перевищувала 0.17% загальних податкових надходжень місцевих бюджетів. Але це не означає, що розмір податку на авто зовсім крихітний і не вплине на бюджет автовласника.

Податок на авто: хто і скільки платить?

У нинішньому вигляді ставка податку на автомобільний транспорт була введена з 2015 року. До цього в Україні виробляли податкове вирахування з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів за нормами 2011 року, а збір за першу реєстрацію транспортних засобів за законами 2015 року. Транспортний податок належить до місцевих податків, але його база і ставка чітко визначені на державному рівні. Більш того, місцеві ради в обов'язковому порядку повинні встановлювати транспортний податок на підпорядкованій їм території. Встановлений розмір транспортного податку - 25 000 гривень. Цю суму повинні платити власники легкових авто, що відповідають двом критеріям:

  • вартість - понад 375 середніх мінімальних зарплат;
  • вік - не більше 5 років з моменту випуску.

Перелік легкових автомобілів, що підпадають під оподаткування, встановлює і публікує Міністерство економічного розвитку і торгівлі, виходячи з марки автомобіля, моделі, року випуску, об'єму двигуна, типу пального. Часто транспортний податок зв'язується з фінансуванням ремонту доріг, проте це не так. Кошти, отримані від виплат за авто, не мають ніякої прив'язки до конкретних витрат. Вони надходять до загального фонду місцевих бюджетів та їх витрачають на будь-які потреби громади, зокрема, але не виключно на дороги.

Як заплатити транспортний податок, якщо не вистачає грошей

Сума вирахування за володіння автомобілем може стати серйозним навантаженням для сімейного бюджету. Тому деякі автовласники вирішуються брати кредит. Але 25 000 гривень - занадто мала сума для оформлення банківської позики з довгостроковими зобов'язаннями. Крім цього, більшість українців володіє машинами, купленими в кредит, що часто не дозволяє вільно звертатися в банки за новими позиками. Рішенням проблеми може стати оформлення мікрокредиту онлайн на сайті компанії MyWallet. Це вигідно, зручно і швидко. Для подачі заявки позичальника потрібно на сайт компанії, вибрати суму і термін погашення кредиту, заповнити міні-анкету та відправити її на розгляд кредитного спеціаліста. Після схвалення позики потрібно вказати номер банківської карти, на яку буде здійснено грошовий. Обробка даних проводиться в онлайн-режимі, а сама процедура займає всього пару хвилин, причому онлайн-заявки приймаються цілодобово і без вихідних.

Умови оформлення мікрокредиту в MyWallet
Сума Від 500 до 15 000 гривень
Термін погашення Від 5 до 30 днів з можливістю пролонгації
Процентна ставка 2,0% на добу
Час розгляду заявки Близько 15 хвилин

Переваги оформлення мікрокредиту в MyWallet:

  • мінімум необхідних документів;
  • без застави або поручителів;
  • гроші на карту будь-якого українського банку;
  • пролонгація терміну погашення;
  • подача заявки в будь-який час, навіть вночі.

Мікрофінансових компанія MyWallet надає швидкі позики всім громадянам України віком від 18 до 60 років при наявності постійного трудового доходу, через сучасний і зручний інтернет-сервіс з оформленням і схваленням позики за 20 хвилин

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...