? Как получить кредит?
Головна - Блог - Споживчі кредити - Гроші до зарплати: переваги та поради

Гроші до зарплати: переваги та поради

У житті бувають такі ситуації, коли гроші можуть знадобитися терміново, але звертатися в банк - це ще один головний біль, адже умови по кредиту будуть вигідні тільки банку, а великі відсотки тільки погіршують всю ситуацію.

На сьогоднішній день велика кількість громадян офіційно не працевлаштовані, тому знову таки можна отримати відмову від банківської установи, адже банки не приймають заяви у тих клієнтів у яких немає довідки про доходи і офіційного працевлаштування.

Гроші до зарплати: переваги та поради. Швидкі гроші

В Україні вже не перший рік існують так звані мікрокредитні організації, які надають своїм клієнтам кошти на вигідних умовах. Звичайно, користувачів таких організацій в національному масштабі десь від 84 000 до 1,4 мільйона людей в місяць. Основними клієнтами таких організацій зазвичай є молодь у віці від 25 до 35 років. Але за статистикою, вік аудиторії з кожним роком стає все менше, зараз можна навіть зустріти тих, хто бажає отримати кредит і у 20 і навіть у 18 років. В даному випадку позичальник отримує реальний шанс вирішити всі фінансові питання, при цьому отримати максимальну вигоду завдяки такому мікрокредиту або гроші до зарплати.

Громадяни намагаються вирішити всі свої фінансові проблеми, незважаючи на складну бюрократичну систему оформлення кредитів у банківських організаціях. Але і тут на допомогу приходить мікрокредитна організація, яка надає клієнту зручну і мобільну сучасну систему з надання фінансових послуг. Такі сервіси будуть доступні в будь-якому місці і в будь-який зручний для клієнта час, необхідно тільки підключення до Інтернету.

Ось найпопулярніші причини оформлення позики до зарплати:

 • Затримка зарплати;
 • Терміново потрібні гроші на лікування;
 • Ремонт житла або придбання побутової техніки;
 • Організація урочистості (весілля, ювілеї та інші);
 • Потрібні гроші на шопінг;
 • Для термінової поїздки.

Таких причин може бути дуже багато, а головне кожна з них вимагає все ж певної суми грошей, якої під рукою може і не виявитися.

Гроші на картку без справки про дохідТерміновий займ в банках України не видають без довідки про доходи.

Звичайно, сьогодні банки теж можуть видати кредит на придбання автомобіля, квартири і інших великих покупок. Але такий кредит поведе за собою і цілий ряд мінусів, наприклад дуже великі відсотки і невигідні умови для клієнта.

Громадянам які влаштовані на офіційну роботу, також необхідно зібрати цілий пакет документів, про те, що людина платоспроможна, має постійний дохід і багато іншого. Банки таким чином висувають не дуже вигідні умови для потенційних клієнтів:

 1. Необхідно підтвердити офіційне працевлаштування (рекомендаційний лист з роботи і багато інших документів);
 2. Докази того, що людина має високий рівень зарплати щомісяця, який дозволяє їй виплатити позику (довідка про доходи);
 3. Необхідні також документи про нерухомість.

Експерти з фінансових питань вивели подані співвідношення суми необхідного позики в середньостатистичному банку України з відсотком відмови на оформлення договору: 1 тис. Грн. - 86%, 3 тис. Грн. - 78%, 5 тис. Грн. - 56%, 7,5 тис. Грн. - 52%, 10 тис. - 42%. У мікрокредитних організаціях можна отримати кошти і вирішити питання в безвідмовному порядку.

Банківські організації тягнуть з результатами за рішенням кредиту від кількох днів до кількох місяців, до того ж число відмов клієнтам перевищує кількість виданих позик. Але бувають такі ситуації, коли людині терміново потрібні гроші і чекати немає часу.

До того ж банки загрожують за несвоєчасне внесення суми платежу за борговими зобов'язаннями на карту великими штрафами. Ще одним мінусом є додаткові відсотки.

Оформлення займ без довідок: 5 основних питань

Де швидко взяти гроші? Гроші онлайн

Що таке короткостроковий мікрокредит? Це швидка форма отримання необхідної суми з наданням декількох документов. Саме короткостроковість і є основним фактором для виплат до 10 000 гривень без підтвердження того, що клієнт платоспроможний.

Хто може оформити мікрокредит? Всі повнолітні громадяни без урахування виду зайнятості, статусу і багато чого іншого мають можливість отримати позику на карту або готівкою без надання пакету документів і довідок.

Послуги таких мікрокредітних організацій доступні у всіх містах України, головне мати доступ до Інтернету та активну банківську карту для зарахування на неї необхідної суми.

Чи є ризики при оформленні позики в МФО? Ризиків не знайдено. Всі надані клієнтом дані не поширюються і приховані. Вся подана інформація про клієнта використовуються тільки для ідентифікації людини і захищені українським законодавством. Навіть якщо клієнт не матиме можливості оплатити всю суму кредиту, можна просто продовжити договір на початкових умовах укладеного договору.

Як перераховують кошти? Для термінового позики до зарплати необхідно перевірити відкриття карти для нарахування на неї рахунки. Багато онлайн-сервіси надають можливість перерахувати кошти на банківську карту.

Переваги позики до зарплати

Ось основні переваги які необхідно відзначити в мікрокредитах:

 • Можна оформити заяву і договір в онлайн-режимі навіть не виходячи з дому в будь-який час доби;
 • Висока мобільність розгляду отриманих даних клієнта, остаточне рішення про дозвіл на кредит компанія видає через 15-30 хвилин;
 • Дуже вигідні умови по кредитуванню і мінімальний відсоток під 0,01% в день;
 • Дотримання повної анонімності для всіх клієнтів, а також захист їх персональних даних;
 • За дуже короткий час (до 30 хвилин) клієнт може отримати від 3 000 до 15 000 гривень, а для постійних клієнтів час оформлення займає кілька хвилин.

Тому у користувачів навіть не повинно бути сумнівів, що кращим вибором буде оформлення кредиту саме в мікрокредитній організації.

На що необхідно звернути увагу при оформленні позики?

Багато мікрокредитних сервісів пропонують своїм клієнтам взяти кредит під 0%, а постійні користувачі можуть також відчути всі переваги з програмами лояльності, наприклад знижками на оформлення кредитів без довідок і поручителів, а також оформити кредит всього за кілька хвилин. Для того, щоб вибрати найбільш вигідну організацію, клієнту в першу чергу необхідно звернути увагу на характеристики заявлених послуг, вигідні пропозиції, на які терміни і яку суму може видати сервіс і звичайно ж дізнатися всі умови по виплаті позики.

Дуже важливим також є вибір сервісу з розуміючим і компетентним персоналом, який може підказати і порадити саме те, що необхідно клієнту.

Алгоритм оформлення кредиту до зарплати

Гроші до заробітної плати. Отримати гроші на картку

При оформленні заяви дуже до речі буде зручний інтерфейс сервісу, який полегшить операцію. На сайтах в повній мірі можна розглянути всі правила і умови по оформленню кредиту. Також у всіх сервісів є розділ з онлайн-калькулятором, який може розрахувати суму і період і надати клієнту повну цифру разом з підрахунком відсотків. Крім цього служба підтримки сервісу готова проконсультувати клієнта в будь-який час доби в режимі 24 на 7.

Оформлення позики в мікрокредитний організаціях має наступні кроки:

 1. Клієнту необхідно зареєструватися на сайті організації (заповнити форму вказавши паспортні дані та ідентифікаційного коду, номер електронної пошти і номер мобільного телефону);
 2. Далі співробітники сервісу обробляють інформацію про клієнта;
 3. Потім приходить сповіщення про результат перевірки за допомогою телефонного дзвінка, СМС або електронного листа;
 4. Якщо заявка прийнята успішно то сервіс надсилає на карту позичальника необхідну йому суму.

Якщо ж клієнту відмовили, то сума не приходить на карту і тоді можна зв'язатися з персоналом сервісу і з'ясувати причину. Співробітники скажуть причину, а також зможуть порекомендувати суму на яку клієнт зможе з великими шансами претендувати.

Клієнтам таких онлайн-сервісів надаються більш лояльні умови ніж в банках. Сервіси також орієнтуються на повернення боргу єдиним платежем з получки. Також МФО не мають на клієнтів і не загрожують їм, все абсолютно лояльно і можливо також продовжити позику на необхідний період.

Звичайно дрібні недоплати можуть стати причиною відмови в наступному кредиті, тому найкраще виплачувати гроші своєчасно і без затримки.

Як виплачувати кредит?

Звичайний середній кредитний період дорівнює п'яти, десяти і тридцяти днів. Є такі сервіси, які готові приймати борг і після 180 днів. Коли терміни вже підтискають і необхідно виплачувати кредит, найголовніше по ньому виплатити відсотки, а вже потім і саму суму кредиту.

Майже всі компанії надають клієнтам лояльні умови для відстрочки платежу, але в наступний раз клієнт може отримати відмову, до тих пір, поки клієнт не сплатить всю суму позики. Такі сервіси звичайно вітатимуть своєчасне погашення боргу і приймають кошти через платіжні системи та термінали самообслуговування.

Підведемо підсумки

У банках взяти кредит буде не так просто адже необхідно надати довідки про доходи і офіційному працевлаштуванні. До того ж це займе багато часу і біганини. Але є відмінне рішення - мікрокредитна організація в якій можна оформити позику в онлайн-режимі і в зручний для клієнта час.

Великі суми в банку - це великі відсотки, а потім і великі штрафні санкції. Мікрокредити ж можна погасити більш лояльним способом в будь-який зручний час і не за такими високими тарифами, а навпаки з вигодою для позичальника. До того ж МФО готові піти на зустріч клієнту і вирішити питання з оптимальним рішенням і продовженням кредиту на необхідний термін.

Мікрокредити отримати набагато швидше і легше, адже для цього не буде вимагатися цілий пакет документів, необхідно всього лише надати паспорт і код ІПН. Більше ніяких довідок про доходи та офіційне працевлаштування.

Велика кількість громадян України уже встигли оцінити всю вигоду онлайн-сервісів для різних потреб - це можуть бути просто гроші до зарплати або ж на покупку необхідної побутової техніки, на подорож або на навчання. Головною метою мікрокредитних організацій є те, що вони спрямовані на вирішення всіх фінансових питань своїх клієнтів за короткий період часу і з вигідними умовами без переплат.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...