? Как получить кредит?
Головна - Блог - Споживчі кредити - Де позичити гроші під відсотки в Києві?

Де позичити гроші під відсотки в Києві?

Київ по праву вважається найдорожчим містом України. Вартість оренди житла, проїзду в громадському транспорті, продуктів харчування, одягу та багато іншого тут помітно відрізняється від тієї, яку можна побачити в інших містах. Незважаючи на це потік бажаючих переїхати жити до столиці на постійній основі не зменшується. Одні переїжджають через роботу, інші по навчання, а третім просто набридло життя в провінції і вони хочуть реалізувати себе на новому місці. Якою б не була причина, життя в Києві обходиться дорого навіть місцевим жителям і, тим більше, приїжджим.

Час від часу перед кожним жителем столиці постає питання: де позичити гроші під відсотки на вигідних умовах. У деяких випадках рятують позики від рідних і друзів, але розмір цих сум зовсім незначний і здатний вирішити зовсім дрібні проблеми. Якщо виникає потреба в грошах, а займати у родичів не хочеться, то варто розглянути всі можливі варіанти.

Кредит у банку

Отримати гроші під відсотки банку готівкою може кожен громадянин України, що досяг повноліття. Споживче кредитування зараз доступніше, ніж кілька років тому, але все ж має деякі обмеження. Так, клієнтам, які звертаються вперше, складніше отримати позику, так як банк не впевнений в обов'язковості повернення коштів. Тому позичальник стикається з двома проблемами: або вартість кредиту занадто висока, або потрібно надати додатковий пакет документів. Під вартість мається на увазі відсоткова ставка, яка за готівковими кредитами становить в середньому 18%. Якщо говорити про документи, то крім паспорта та коду ІПН від позичальника можуть зажадати:

Де позичити гроші під відсотки в Києві?

 • довідку про доходи;
 • платоспроможного поручителя;
 • позитивну кредитну історію;
 • майно для застави.

  Набір документів необхідний для довгострокових кредитів, 1 рік і більше, тоді як короткострокове споживче кредитування простіше, але набагато дорожче. На отримання карткового кредиту в банку багато в чому впливає поточний баланс картки клієнта. Якщо по ній немає руху коштів, є перевитрата або заборгованість по оплаті, отримати гроші таким способом не вийде. Навіть якщо все в порядку і позика схвалена, радість від отримання можуть зіпсувати такі її особливості:

 1. Комісія за переказ і переведення в готівку. Зняти гроші без комісії можна тільки в конкретних банкоматах, тоді як при переведенні в готівку через інші пристрої з користувача буде утримуватися 2-5% від суми. Крім цього не всі банки мають функціональний онлайн-банкінг, а тому розпоряджатися грошима в інтернеті може бути важко.
 2. Приховані платежі. Це пункт, зрозуміло, не вказується в договорі, але за час користування позикою клієнт не раз здивується, що йому доводиться регулярно оплачувати додаткові, але обов'язкові послуги або витрати. Це сильно впливає на вартість кредиту, змінюючи її не на користь позичальника.
 3. Овердрафт і нав'язування. Сам по собі овердрафт - це корисна послуга, що дозволяє користуватися грошима на карті навіть тоді, коли ліміт уже перевищено. Однак якщо відкриття овердрафту відбувається без відома власника, це може загнати його в борги, так як він може навіть не знати, що перевищив ліміт. Іншим нечесним прийомом банків в карткових позиках є збільшення кредитної лінії. Тут клієнту повідомляється про зміну ліміту, але часто трапляється так, що поступово додаткові кошти теж йдуть в хід, що збільшує заборгованість перед банком і ставить у складне фінансове становище.

Ломбард

Ломбард - це найпростіший спосіб отримати гроші, обмінявши на них якусь цінну річ. Для обслуговування в ломбарді потрібно тільки паспорт і документи на річ, якщо її вартість значна. Здати можна не тільки ювелірні прикраси і дорогоцінні метали, а й:

 • побутову техніку;
 • предмети мистецтва;
 • електроніку і комп'ютери;
 • антикваріат.

  Після здачі речі в ломбард клієнту дається певний час, протягом якого він має право викупити її, сплативши зверху невеликий відсоток. Якщо річ довго лежить, її вартість падає, але викупити її за ціною, менше заставної, не вийде. Під час оцінки речі, її реальна вартість сильно знижується і може відрізнятися від ринкової на 40-50%. Висновок: звертатися в ломбард варто, тільки перебуваючи в скрутному становищі і не маючи ніякого джерела доходу.

Приватна особа

Приватна особа позика Кредитування однією приватною особою іншої називається лихварством і має не найкращу репутацію, хоч і не заборонено законом. Такі взаємовідносини регулюються цивільним кодексом і закріплюються договором або розпискою, що мають юридичну силу. Головним аспектом такого приватного кредитування є те, що кодекс не регулює умови надання послуг, і вартість кредиту може сильно відрізнятися від банківського.

Лихварство в Україні не має широкого поширення, але вирішуючи скористатися саме цим способом вирішення фінансових труднощів, варто враховувати все вищесказане. Також варто розглянути варіант кредитування в мікрофінансової організації. МФО працюють відповідно до законодавства України і пропонують набагато більш вигідні умови обслуговування, ніж лихварі або банки. Найбільш популярним на сьогоднішній день є оформлення позики через інтернет.

Компанія MyWallet

Компанія працює в сфері онлайн-кредитування, надаючи мікропозики через інтернет з їх зарахуванням на банківську карту. Взяти онлайн кредит в Києві може кожен громадянин України з постійним трудовим доходом у віці від 18 до 65 років. Для цього буде потрібно лише фото паспорта та коду ІПН, заповнена анкета, номер телефону і банківської карти.

Розгляд заявки становить не більше півгодини, а гроші надходять на карту будь-якого українського банку відразу після схвалення. Сума позики варіюється від 300 до 10 000 гривень і видається на термін до 30 днів з можливістю пролонгації за умови своєчасної виплати відсотків. Переваги мікрокредиту - це:

 • фіксована вартість;
 • чесні умови;
 • можливість пролонгації;
 • відсутність прихованих комісій і додаткових платежів;
 • можливість погашення позики готівкою і через карту;
 • цілодобова доступність.

  При необхідності взяти гроші в борг під невеликий відсоток в Києві, варто звернутися в компанію MyWallet, яка спеціалізується на таких позиках. Гроші надійдуть на карту швидко, а користуватися ними і повертати їх буде легко і просто.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...