? Как получить кредит?
Головна - Блог - Все про кредити - Де можна взяти кредит вночі

Де можна взяти кредит вночі

Ситуації, коли гроші знадобилися терміново і в пізній час - не рідкість. В такому випадку більшість українців звикли займати у друзів і рідних, але що робити, якщо зайняти грошей ні в кого? Ми вибрали три способи отримати кредит вночі, які точно спрацюють.

Хто дає кредити вночі?

Багато з нас звикли йти за кредитом в банк, але банки вночі не працюю. Якщо терміново знадобилися гроші і на годиннику вже 19 годин, то звернення в банк не спрацює. Крім того потрібен час на розгляд і схвалення заявки, а значить звертатися в банк краще вранці або вдень, але не ввечері. Оформити швидкий позику вночі пропонують:

  • лихварі;
  • цілодобові ломбарди;
  • МФО.

У перших двох випадках мова йде або про звернення до приватної особи і кредитування без будь-яких гарантій, а в другому - про заставу речей і цінностей. Якщо у вас немає бажання зв'язуватися з лихварями або закладати речі в ломбард, тоді ваш варіант - звернення до МФО. Звичайно, мікрофінансові організації теж працюють за графіком, як і банки, але це стосується лише компаніям, обслуговуючим клієнтів через відділення. Онлайн-МФО працюють цілодобово.

Кредит онлайн в МФО

Подати заявку на мікрокредит онлайн - дуже просто і зробити це можна в будь-який час, навіть вночі. Позичальнику потрібно вибрати суму кредиту і термін погашення на сайті МФО, після чого заповнити коротку анкету, вказавши:

  • паспортні дані;
  • ІПН.

Це все дані, які будуть потрібні при оформленні мікрокредиту. Для підтвердження операції також потрібно вказати номер мобільного телефону і банківської карти для переказу грошей. Обов'язкова умова оформлення миттєвого позики онлайн - використання персональної банківської карти, тобто оформленої на ім'я позичальника.

Переваги оформлення мікрокредиту через інтернет

Для отримання кредиту онлайн цілодобово позичальникові підійде карта будь-якого банку, і навіть якщо у нього немає офіційного місця роботи - не проблема. Переваги мікрокредитування онлайн:

  • Простота. Подати заявку на кредит може будь-який громадянин України віком від 18 до 60 років, який постійно проживає на території країни і має стабільний трудовий дохід.
  • Оперативність. Час оформлення заявки - 5 хвилин, плюс ще 15-20 хвилин буде потрібно на розгляд і схвалення заявки.
  • Мінімум документів. Тільки паспорт і ІПН. Реєстрація аккаунта потрібно тільки при першому зверненні, після чого час оформлення і отримання грошей - не більше 5 хвилин.
  • Прозорі умови кредитування. Вартість мікрокредиту онлайн розраховується відразу при вказівці необхідної суми і включає тільки виплату тіла позики і добового відсотка.
  • Гнучкі умови погашення. Позичальнику доступна пролонгація терміну погашення швидкого займ за умови виплати тільки відсотків по ньому.

Компанія MyWallet - один з лідерів українського ринку онлайн-мікрокредитування з дуже вигідними умовами отримання позик:

Умови оформлення мікрокредиту в MyWallet
Сума Від 500 до 15 000 гривень
Термін погашення Від 5 до 30 днів з можливістю пролонгації
Процентна ставка 2,0% на добу
Час розгляду заявки Близько 15 хвилин

MyWallet - швидкі позики з мінімальними вимогами, доступні постійним клієнтам навіть вночі з будь-якої точки України.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...