? Как получить кредит?
Головна - Блог - Все про кредити - Кредит онлайн на вигідних умовах: де оформити

Кредит онлайн на вигідних умовах: де оформити

Коли терміново потрібні гроші і немає часу йти до відділення банку, рішенням може стати оформлення кредиту онлайн. Отримати гроші через інтернет можна відразу на картку, але для цього потрібно мати відкритий кредитний ліміт в банку. Інший варіант - звернення до мікрофінансову компанію з можливістю отримання грошей на будь-яку карту: зарплатну, пенсійну або стипендіальну.

Мікрокредитування онлайн: що це таке

Позики до зарплати онлайн користуються неймовірною популярністю в Україні завдяки своїй доступності, простоті отримання і зручним умовам погашення. Що взагалі означає мікрокредит до зарплати? Це фінансовий продукт, пропонований небанківськими компаніями, або мікрофінансовими організаціями. Він характеризується відносно невеликими виплатами (від 500 до 15 000 гривень), коротким періодом погашення (зазвичай до 30, 45 або 60 днів) і спрощеною процедурою оформлення. МФО спеціалізуються виключно на швидких позиках і пропонують клієнтам більш вигідні умови кредитування. При оформленні кредиту онлайн в мікрофінансової компанії позичальникові не потрібно:

  • збирати пакет документів;
  • витрачати час на простоювання в черзі;
  • кілька днів чекати схвалення позики;

Швидкий кредит в режимі онлайн перекладається на банківську карту будь-якого українського банку, а отримати гроші можна в будь-якому відділенні або банкоматі. У більшості випадків погана КІ означає відмову в схваленні позики, але є винятки. Де можна отримати кредит з поганою кредитною історією - розповімо в цій статті. На КІ також впливає поручительство по чужим позиками. Оформити кредит онлайн на вигідних умовах можна через інтернет-сервіс компанії MyWallet, доступний цілодобово в будь-який день тижня і з будь-якої точки України. Перевага оформлення позики через інтернет в тому, що позичальникові не потрібно нікуди йти. Досить мати комп'ютер, планшет або смартфон і підключення до інтернету, щоб подати заявку на кредит. Переваги мікрокредитування в МФО:

  • миттєве надходження грошей на карту після схвалення заявки;
  • фіксований відсоток по кредиту без додаткових платежів і прихованих комісій;
  • можливість пролонгації терміну погашення мікропозик;
  • гнучкі умови виплат по кредиту.

Подати заявку на онлайн-займ можна в будь-який час, але розглядаються вони, як правило, з 8 до 17 години за київським часом. Звертайте увагу на ці нюанси при оформленні заявки на кредит.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...