? Как получить кредит?
Головна - Блог - Все про кредити - Кредит онлайн в Україні: де оформити найвигідніше

Кредит онлайн в Україні: де оформити найвигідніше

Обсяг споживчих кредитів, оформлених через інтернет, продовжує зростати. Українці все частіше вважають за краще брати невеликі позики онлайн, не витрачаючи час на відвідування відділення банку або мікрофінансової компанії. Коли вигідний банківський онлайн-кредит, а коли мікропозик від МФО - дізнаємося в цій статті.

Кредит онлайн в банку

Банки активно пропонують експрес-кредити на будь-які цілі із зарахуванням грошей на карту клієнта. Сума позик варіюється, але в середньому становить 30 000 гривень на термін від 3 до 6 місяців. Послуга орієнтована переважно на постійних клієнтів, які вже мають рахунок або кредитну карту банку. Тому оформити кредит в банку через інтернет, не будучи його клієнтом навряд чи вийде. Хоча вже зараз є банки, що пропонують оформлення онлайн з доставкою карти кур'єром. Але в такому випадку клієнт обмежений умовами кредитування конкретної організації. Резюмуючи можна сказати, що банківські кредити онлайн - гарне рішення, коли потрібна значна сума на досить тривалий термін. Якщо треба 5 000 - 10 000 гривень, наприклад, на покупку нового гаджета, простіше оформити швидкий позику через інтернет в мікрофінансової компанії.

Швидкий онлайн-займ в МФО

При оформленні мікрокредиту варто дотримуватися кількох простих правил. Перш за все, не варто брати позику, маючи дефіцит бюджету, щоб не допустити прострочення і зростання заборгованості. Не варто приймати рішення про оформлення кредиту легковажно, так як це юридичне зобов'язання, що вимагає виконання. Також варто користуватися послугами тільки перевірених кредитних компаній з ліцензією національного регулятора. Отримані на карту гроші можуть навіть повертатися за рахунок використання Кешбек при купівлі товарів в інтернет-магазинах або оплаті послуг онлайн. У разі відмови в кредиті від банку є сенс звернутися за невеликим позикою в мікрофінансову організацію. Оформлення миттєвого позики в МФО займає приблизно 5 хвилин, а час розгляду заявки - близько 20 хвилин. Мікрофінансові компанії схвалюють більше 95% заявок на мікрокредити, що практично гарантує клієнту необхідну суму на будь-які цілі. Переваги мікрокредитування онлайн:

  • мінімум необхідних документів;
  • зручне отримання грошей;
  • гнучкий графік погашення;
  • прозорі умови кредитування.

Оформити вигідний мікропозик можна через зручний інтернет-сервіс компанії MyWallet, доступний з будь-якої точки України 24/7/365.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...