? Как получить кредит?
Головна - Блог - Все про кредити - Нецільовий кредит: що це таке, і чим він вигідний

Нецільовий кредит: що це таке, і чим він вигідний

Нецільовий кредит - це вид споживчого позики, який надається на будь-які цілі на відміну, наприклад, від автокредиту і іпотеки. Більшість споживчих кредитів є нецільовими, якщо їх розмір не перевищує 30 000 гривень, при цьому банк може попросити вказати мету отримання, але перевіряти її не буде. Але банки, як правило, видають тільки великі позики і тільки під заставу або поручительство. Що таке нецільовий кредит, і де його вигідно оформити - розберемося в цій статті.

Нецільові кредити в банку і МФО: в чому різниця?

Як стверджують експерти, саме поняття «споживчий кредит» строго не визначено законом і практиці означає позику на будь-які цілі. Це звичайна форма відповідальності позичальників і такі фінансові продукти є частиною пропозиції більшості банків. Мікрофінансові компанії також пропонують позики на будь-які цілі, але в цьому випадку споживачем завжди є фізична особа. Але це не єдина відмінність. Інші розбіжності нецільового кредитування між банками і МФО стосуються вимог до позичальника.

Особливості банківських нецільових кредитів

Для оформлення споживчого кредиту в банку практично завжди потрібна довідка про доходи. Деякі банки допускають кредитування без підтвердження доходу, але вимагають надати заставу або платоспроможних поручителів. Ці вимоги застосовуються до сум від 30 000 гривень, але все залежить то категорії ризику, до якої належить позичальник. Чим вона вища, тим імовірніше відмову. Банківські продукти орієнтовані швидше на постійних клієнтів, з гарною кредитною історією і високим доходом. Якщо є необхідність отримати нецільовий кредит без довідки про доходи, застави або поручителів, зручніше звернутися в мікрофінансову компанію.

Чому відсоток за нецільовим кредитом вище, ніж за цільовим?

Головна причина більш високої ставки - підвищений ризик для кредитора. Банк не знає мети витрачання, а значить, в разі прострочення і судових тяжб не зможе відшкодувати збиток за рахунок фінансується покупки, наприклад, автомобіля. Саме тому за підвищені ризики банк хоче отримувати більше відсотків.

Особливості мікропозик МФО

Мікрокредити на будь-які цілі вигідні, коли потрібно терміново оплатити рахунки, купити необхідну побутову техніку, розрахуватися з боргами. Найбільш зручний спосіб оформлення - через інтернет. Онлайн-мікрокредитування дозволяє подати заявку з ПК або смартфона в будь-який час і отримати гроші відразу на карту, без відвідування офісу МФО. Компанія MyWallet пропонує нецільові швидкі позики на вигідних умовах:

Умови оформлення мікрокредиту в MyWallet
Сума Від 500 до 15 000 гривень
Термін погашення Від 5 до 30 днів з можливістю пролонгації
Процентна ставка 2,0% на добу
Час розгляду заявки Близько 15 хвилин

Переваги кредитування онлайн:

  • Оперативність. Час оформлення заявки і розгляду заявки не перевищує 20 хвилин. Після погашення першого кредиту отримати гроші на карту можна вже через 3-5 хвилин після подачі заявки.
  • Комфорт. Позичальник може подати заявку з будь-якого міста України і світу в будь-який час, навіть вночі.
  • Мінімум формальностей. Все що потрібно для отримання мікрокредиту через інтернет - паспорт та ІПН.
  • Прозорість. Вартість позики розраховується ще до подачі заявки, а договір кредитування не містить прихованих платежів і комісій.
  • Гнучкі умови погашення. Позичальник може вносити платежі по кредиту в будь-яких числах і сумах в рамках договору.

Мікрофінансових компанія MyWallet пропонує клієнтам зручний онлайн-сервіс для оформлення нецільового мікропозик по одній з найнижчих процентних на ринку.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...