? Как получить кредит?
Головна - Блог - Все про кредити - Оформити онлайн кредит на карту за 20 хвилин – наскільки це реально

Оформити онлайн кредит на карту за 20 хвилин – наскільки це реально

Популярність карткових кредитів зростає, що пов'язано з їх зручністю, доступністю і швидкістю видачі. Багато банків пропонують позики на карту зі схваленням за один день, але мікрофінансові компанії схвалюють заявки ще швидше - протягом півгодини. Наскільки реально оформити кредит за 20 хвилин, і які ще переваги пропонують МФО - розберемося в цій статті.

Що таке мікрокредит

Мікропозик - це форма кредитування, що передбачає невелику суму (до 15 000 гривень) і короткий термін погашення - 30-60 днів. Його особливість - мінімум формальностей та доступність практично для всіх категорій позичальників, незалежно від рівня його офіційного доходу. Швидкість оформлення мікропозик пов'язана з тим, що МФО працюють не в банківській сфері, а в сегменті ринку кредитування, який називається Pay Day Loan, або «гроші до зарплати». Тому швидкі кредити не вимагають дотримання формальностей, необхідних для банківських продуктів, що дозволяє мікрофінансовим компаніям видавати позикові кошти на більш гнучких умовах. Для отримання позики в МФО позичальникові досить уявити:

  • паспортні дані;
  • ідентифікаційний код платника податків;
  • номер мобільного телефону;
  • номер банківської карти.

Після заповнення анкети на сайті мікрофінансової компанії, вона відправляється на розгляд кредитного спеціаліста, відповідь від якого приходить протягом 20 хвилин. Якщо мікрокредит схвалений, гроші миттєво зараховуються на карту, але щоб це було можливо, вона повинна спочатку пройти обов'язкову процедуру верифікації, що підтверджує її належність зазначеному власникові. Наприклад, одним з лідерів онлайн-мікрокредитування України є компанія MyWallet, де можна оформити кредит на дуже вигідних умовах. Компанія Май Волет пропонує споживчі мікрокредити онлайн на будь-які цілі, без довідки про доходи, застави та поручителів.

Переваги мікрокредиту на карту

Оформлення швидкого позики в МФО пропонує позичальникові ряд вигод:

  • фіксований добовий відсоток;
  • відсутність додаткових комісій і прихованих платежів;
  • миттєве грошей на карту будь-якого українського банку;
  • можливість пролонгації терміну погашення мікрокредиту;
  • доступність онлайн-сервісу для подачі заявки цілодобово.

Якщо терміново потрібні гроші до зарплати на карту, звернення в мікрофінансову компанію дозволить отримати їх протягом 20 хвилин.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...