? Как получить кредит?
Головна - Блог - Все про кредити - Споживчий кредит онлайн: де вигідніше оформити

Споживчий кредит онлайн: де вигідніше оформити

Коли виникає термінова потреба в грошах, більшість українців вважають за краще звертатися за споживчим кредитом в банк. Деякі роблять це по-старому - через відділення, інші вважають за краще оформляти позику онлайн. Кредитування через інтернет з переказом грошей на карту сьогодні пропонують не тільки банки, але і мікрофінансові компанії. Де можна вигідно оформити споживчий кредит онлайн - розберемося в цій статті.

Отримання банківського кредиту на карту

Банки активно пропонують експрес-кредити з оформленням через інтернет, що пов'язано з високим попитом споживачів саме на ці кредитні продукти. Багатьом українцям все частіше стають потрібні невеликі позики на різні цілі, і вони хочуть не витрачати час на простоювання в чергах і заповнення документів у відділеннях. Але банківський онлайн-кредит не завжди означає, що він оформляється і видається повністю дистанційно. Банки видають кредити тільки на власні карти, а це значить, що потенційному позичальникові таку карту ще потрібно оформити. І ось тут від нього може знадобитися підтвердження кредитоспроможності. Для цього йому потрібно:

  • надати довідку про доходи;
  • мати хорошу кредитну історію старше двох років;
  • мати у власності ліквідне майно в якості застави;
  • при необхідності залучити платоспроможного поручителя.

У більшості випадків банки вимагають надати тільки довідку про доходи, якщо клієнт звертається за кредитом вперше. Якщо у нього вже були прострочення за попередніми позиками або є відкриті кредити, то можуть бути висунуті і інші вимоги. В такому випадку зручніше звернутися за швидким позикою на карту в МФО, які вимагають тільки паспорт та ІПН.

Оформлення позики в МФО

Хороший позичальник для мікрофінансової компанії - це клієнт з постійним трудовим доходом, навіть неофіційного характеру. Завдяки цьому отримати гроші на карту можуть:

  • студенти;
  • фрілансери;
  • неофіційно працевлаштовані громадяни;
  • позичальники з поганою кредитною історією;
  • пенсіонери.

Час розгляду заявки на отримання мікропозик становить в середньому 20 хвилин, а якщо вона схвалена, що відбувається в 95% випадків, гроші миттєво надходять на банківську карту. У разі спірних питань по транзакціях, ви завжди можете звернутися в службу підтримки. Компанія MyWallet пропонує споживчі кредити онлайн на будь-які цілі, без довідки про доходи, застави та поручителів.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...