? Как получить кредит?

Позика онлайн в Чернівцях

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Чернівцях

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Чернівцях - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Чернівцях - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Чернівцях - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Чернівцях - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Чернівцях - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Чернівцях - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Чернівцях - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Чернівцях - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Чернівцях - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Чернівцях - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Чернівцях - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Чернівцях - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Чернівцях - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Чернівцях - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Займ онлайн в Черновцах

Кредит в Чернівцях

  Чернівці в списку міст України за обсягами роздрібного товарообігу знаходяться на передостанньому місці, випереджаючи лише Тернопільську область з показником 1,6% загального ВВП країни. Низька купівельна спроможність жителів регіону пояснюється низькою заробітною платою і обмеженими можливостями для кредитування в банках. Середня заробітна плата становить 7265 гривень, що майже на півтори тисячі менше, ніж в середньому по Україні. Крім цього, значна частина чернівчан працює неофіційно, що позбавляє їх можливості отримати кредит в Чернівцях. Варіантом вирішення проблеми стало звернення в мікрофінансові організації (МФО), які видають позики без довідки про доходи, застави та поручителів.

Відмінності термінового позики в МФО від банківського кредиту

За даними інституту фінансових ринків Gfk Ukraine значна частина позичальників мікрофінансових організацій - це українці у віці від 25 до 55 років, які мають стабільний дохід і які оформляють позику в середньому на 3-10 тисяч гривень. Банківські позичальники частіше належать до вікової категорії 40+, а кількість нових клієнтів не перевищує 30% від загального числа обслужених заявок. Отримати кредит, не будучи постійним клієнтом банку, можливо, але для цього потрібно надати:

 • довідку про доходи;
 • хорошу кредитну історію;
 • заставне майно;
 • поручителів.

Причиною обмеження видачі споживчих кредитів в Чернівцях стало зростання обсягу невиплат по заборгованостях. Падіння капіталу ринку відбувалося протягом 2015-2017 років і тільки в 2018 році намітилося зростання кредитування фізичних осіб, але середня процентна ставка по позиках становить 14,5%. Такий розмір плати за користування кредитом компенсує банкам невиплати по вже виданих позиках, але обмежує можливості для обслуговування нових клієнтів. Саме тому останні воліють звертатися в мікрофінансові організації, які видають позики з мінімальною кількістю документів, а оформити заявку можуть навіть:

 • студенти;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • фрілансери;
 • особи з поганою кредитною історією;
 • пенсіонери.

Деякі організації обслуговують клієнтів за класичною схемою через територіальні відділення в містах України. Інші, такі як MyWallet, пропонують сучасний онлайн-сервіс, що має на увазі оформлення заявки на кредит через інтернет і отримання грошей на банківську карту без необхідності відвідування офісу.

Особливості отримання онлайн-позики від MyWallet в Чернівцях

Позика онлайн в ЧернівцяхОформити мікрокредит на сайті компанії може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Для цього при реєстрації потрібно надати:

 • паспортні дані;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Умови користування засобами позики і її кінцева вартість вказуються ще до укладення договору. Максимальна сума кредиту становить 30 000 гривень, але при першому зверненні вона не перевищує 10000. Термін погашення варіюється до 11 місяців з можливістю пролонгації за умови своєчасного внесення плати за користування мікропозик, яка становить 0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних. Час розгляду анкети позичальника співробітниками компанії MyWallet і відповіді становить близько 20 хвилин і, якщо позика схвалена, гроші миттєво зараховуються на карту. Перед цим карта повинна пройти процедуру верифікації в режимі онлайн, що підтверджує її належність зазначеному власникові. Це потрібно для забезпечення безпеки особистої інформації і грошових коштів позичальника.

Умови погашення міні-кредиту в MyWallet

Не маючи відділень в місті Чернівці, компанія пропонує вносити плату за користування позикою через:

 • особистий кабінет на сайті за допомогою карт систем Visa і MasterCard;
 • термінал самообслуговування IBox;
 • банківське відділення.

Позичальник має право вибирати найбільш зручний спосіб або користуватися усіма. Єдине, що оформлення пролонгації через оплату в банківському відділенні неможливо - для цього потрібно залишити заявку на сайті.

Переваги мікрокредиту від MyWallet в Чернівцях

Видаючи позики в режимі онлайн, компанія робить це якісно і швидко, а її перевагами є:

 • маленька плата за користування кредитом (0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних);
 • відсутність додаткових комісій і прихованих платежів;
 • миттєве зарахування суми позики на карту;
 • можливість пролонгації терміну погашення мікрокредиту;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою цілодобово.

Якщо терміново потрібен кредит в Чернівцях, але немає часу чекати відповіді від банку або збирати купу документів, варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики в режимі онлайн з миттєвим зарахуванням коштів на карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше