? Как получить кредит?
Головна - Про Нас - Новини - З Днем Конституції України!

Новини

З Днем Конституції України!

28 Июня 2018

  З Днем Конституції України!   Щиро бажаємо Вам пишатися рідною країною, завжди пам’ятати про свої законні права і з повагою ставиться до законів.   Нехай Основний Закон допомагає забезпечити Ваше повноцінне і яскраве життя і підтримує Ваші кроки до самореалізації в суспільстві.    

Історія створення

  Після важких і тривалих дебатів в 1996 році 28 червня Верховна Рада України прийняла найважливіший Закон країни.   З самого початку незалежності України прийняття Конституції країни все ніяк не могло увінчатися успіхом. Ще 1995 року був створений Конституційний договір, підписаний Верховною Радою і президентом країни Леонідом Кучмою. У ньому позначалися головні принципи поділу влади України до прийняття Конституції.   При керівництві депутата Михайла Сироти було створено спеціальну комісію з формування Основного Закону країни в 1996 році. У червні 27 числа в будівлі Верховної Ради почався процес формування Конституції України. Робота депутатів тривала всю ніч під особистим контролем президента країни. На розгляді були найважливіші і найбільш спірні питання держави, як вибір символів, мови та інших не менш важливих питань.   Після 23 годин невтомної праці і невгасаючих суперечок в 9 ранку 28 червня була прийнята Конституція України. Основний Закон підтримало 315 голосів народних депутатів, затвердивши цей документ на державному рівні. Україна була останньою серед країн колишнього СРСР, яка затвердила свою незалежну Конституцію.    

Святкування

  Це свято вважається державним і для всіх громадян країни воно оголошене вихідним днем. У День Конституції по всій Україні проходять святкові концерти, ярмарки, виставки, фестивалі та інші яскраві заходи.   У цей день багатьом хочеться відпочити і приємно провести свято. Тому багато громадян країни беруть кредит онлайн в MyWallet, а нові клієнти мають можливість оформити позику під 0% без застави та поручителів.   Серед головних переваг компанії: – низький відсоток по кредиту; – фіксована ставка; – доступність кожному громадянину України; – варіативність повернення кредиту; – можливість пролонгації та ін.     День Конституції України – велике свято, яке безпосередньо стосується кожного українця. Тому його варто провести гідно і яскраво, відсвяткувавши один з найважливіших днів нашої країни. Фінансову підтримку цього дня завжди готова забезпечити компанія онлайн-кредитування MyWallet.