? Как получить кредит?
Головна - Про Нас - Новини - Голосування за MyWallet в рейтингу Української Народної Премії

Новини

Голосування за MyWallet в рейтингу Української Народної Премії

19 Июля 2018

Голосування за MyWallet в рейтингу Української Народної Премії

 

В цьому році компанія MyWallet вперше бере участь в голосуванні Української Народної Премії в номінації “Кращий сервіс кредитів онлайн”.

 

Ми молода компанія, яка вже стоїть на рівні з іншими лідерами ринку мікрокредитування і готові йти вперед, ставати кращими для кожного клієнта. Тому, велика честь бути номінованими на звання кращого сервісу серед кредитних організацій.

 

Що таке Українська Народна Премія?

 

«Українці гідні кращого» – саме таке гасло ідеально описує створення рейтингу Української Народної Премії, який визначає лідерів кожної сфери товарів і послуг нашої країни ще з 2013 року. Вибір залежить лише від найчеснішого журі – всіх жителів України. Народна премія визначається тільки народним голосуванням, і кожен може вплинути на вибір переможця.

 

У категорії «Кращий сервіс кредитів онлайн» представлені найуспішніші кредитні організації, серед яких, безумовно, знаходиться MyWallet. За такий короткий час компанія номінована на звання кращої в своїй сфері. Але для перемоги потрібні голоси українців, Ваші голоси, які підтримають в цій боротьбі.

 

Як проголосувати?

 

Для того, щоб віддати свій голос за компанію MyWallet, потрібно перейти за посиланням на сайт Української Народної Премії: https://ukr-choice.com/poll/111

 

Голосування за кращий сервіс кредитів-онлайн проходить в 3 простих кроки:

 

  1. У списку номінантів вибираєте MyWallet і натискаєте кнопку «Проголосувати».

 

Як проголосувати?

 

 

  1. Далі Вам потрібно буде зареєструватися в системі голосування. Ми рекомендуємо увійти за допомогою Facebook-сторінки або Google-аккаунта – це максимально заощадить Ваш час проводячи реєстрацію в один клік.

 

 

Як проголосувати?

 

 

  1. Після реєстрації потрібно знову підтвердити свій вибір компанії MyWallet. Для цього заповніть свої дані в потрібні поля і введіть код з СМС від сервісу голосування.

 

 

Як проголосувати?

 

 

 

Після підтвердження голосування Ваш голос зарахований, і Ви зможете побачити поточні результати голосування. Також, у Вас буде можливість поділиться своїм вибором в соцмережах і підключити своїх друзів і знайомих до народного вибору.