? Как получить кредит?
Головна - Про Нас - Новини - Переваги BankID при оформленні кредиту онлайн

Новини

Переваги BankID при оформленні кредиту онлайн

04 Мая 2018

BankID – це сервіс верифікації громадян за участю українських банків для надання послуг онлайн.

 

Ця технологія на сьогодні є прекрасною альтернативою електронного цифрового підпису, процес отримання якого більш тривалий і складний.

Переваги BankID при оформленні кредиту онлайн

Ідентифікація користувача за допомогою BankID має свої переваги:

 

  • Дані достовірні

Банки України записують і зберігають клієнтські дані при відкритті рахунку: ПІБ, скан-копії паспорта, ІПН і адреси реєстрації.

 

  • Якість даних контролюється державою

Держава (в особі НБУ) затверджує стандарти реєстрації, а також зберігання клієнтських даних і контролює їх дотримання.

 

  • Висока безпека

Доступ до клієнтських даних захищено так само надійно, як доступ до грошей (через інтернет-банк).

 

Як технологія BankID працює

 

Користувач сервісу може замовити необхідну йому послугу, наприклад, кредит онлайн, і для того, щоб її отримати, він повинен буде зробити ідентифікацію через систему BankID. Після цього він входить в онлайн-банкінг свого банку і підтверджує список даних, до яких надається доступ для системи – іншими словами дає дозвіл «переглянути» системі ПІБ, стать, адресу реєстрації, інформацію скан-копій паспорта, ідентифікаційного коду, свій контактний номер телефону та інше. Користувач таким способом ідентифікується на потрібному йому порталі – і отримує необхідну послугу.

 

Якщо Ви маєте карту ідентифікації, то отримати моментальний кредит онлайн стає ще простіше. Вам достатньо внести свій ідентифікатор, це може бути, як паспорт, так і ІПН, а решта даних заповняться в системі автоматично. У Вас немає необхідності вносити всі поля, зазначені в заявці для того, щоб отримати гроші на карту онлайн, досить перевірити автозаповнення, після введення ідентифікатора.

 

 

Як система BankID функціонує в MyWallet

 

Тепер за допомогою BankID реєстрація та верифікація користувачів стане простішою і зрозумілішою. Всі дані будуть більш достовірними і надійними, як для позичальника, так і для компанії MyWallet. Заповнення заявки для клієнтів також стане набагато простішим, так як дані з BankID автоматично “підтягнуться” до анкети. Високий рівень безпеки даного сервісу гарантується на державному рівні і захищає від дій шахраїв для обох сторін.