? Как получить кредит?
Головна - Про Нас - Новини - З Днем Незалежності України!

Новини

З Днем Незалежності України!

24 Августа 2018

З Днем Незалежності України!

 

Щорічно, 24 серпня, всі українці світу святкують День Незалежності України. Цей день вважається одним з найголовніших державних  свят країни, «Днем Народження» нашої держави, яка цього року відзначає своє 27-річчя.

 

Історія свята

 

Перший День незалежності України був спочатку встановлений на дату 16 липня 1991 року, у зв’язку з річницею затвердження Декларації про державний суверенітет. Згодом, через політичні обставини в країні, виникла необхідність створити Акт проголошення Незалежності України, який був затверджений Верховною Радою 24 серпня 1991 року. Того ж року, 1 грудня, цей документ підтримали на Всеукраїнському референдумі більш ніж 90% українців.

 

В наслідок цього, 20ого лютого 1992 року було сформовано нову постанову щодо Дня Незалежності України, у якому було зазначено: «Вважати день 24 серпня Днем незалежності України і щорічно відзначати його як державне загальнонародне свято України.»

 

Святкування

 

Традиційно цей день відзначається всіма українцями як в Україні, так і за її кордоном. День Незалежності України вважається загальнодержавним святом та є вихідним днем. У кожному куточку країни цей день відзначається найрізноманітнішими святковими заходами, супроводженими національними символами: жовто-блакитними кольорами та вишиванками, під звуки  народних пісень та державного гімну.

 

Але й за межами України цей день не проходить осторонь. Українська діаспора в кожній країні також збирається разом, щоб відсвяткувати День Незалежності своєї Батьківщини. Офіційні представники різних держав також вітають щорічно український народ та владу країни.

 

У 2018 році цей день припадає на п’ятницю, тому українців чекають попереду 3 дні святкових вихідних з безліччю концертів, виставок, ярмарок та інших яскравих заходів.

 

Кредит на святкування

 

Три дні святкових вихідних завжди потребують значних витрат, а під кінець місяця коштів не вистачає навіть на буденні речі, такі як їжа та одяг. В такому випадку в кожного українця є можливість відсвяткувати День Незалежності України так, як він забажає. Варто лише зайти на сайт MyWallet і подати заявку на кредит, витративши на заповнення анкети лише 10 хвилин.

 

Компанія MyWallet надає кредити онлайн до 10000 грн лише за паспортом та ідентифікаційним кодом. Також, для нових клієнтів у нас завжди діє акція «Кредит під 0%», що дає можливість вигідно та легко заощаджувати.