? Как получить кредит?
Головна - Питання-відповіді - Як зробити копію документів для заявки?

Питання-відповіді

Як зробити копію документів для заявки?

Для того, щоб отримати онлайн-кредит в MyWallet, Вам необхідно надати скан-копії оригіналів своїх документів. Це обов’язкова умова застосована для того, щоб ідентифікувати Вас і провести верифікацію Вашої кредитної історії. Вся надана Вами інформація та документація захищена нашою політикою конфіденційності та не передається стороннім особам.

 

 

При заповненні заявки на кредит в MyWallet позичальникові потрібно надати такі документи:

  • скан-копію свого паспорта громадянина України;
  • ідентифікаційний код платника податків.

 

Як зробити копію документів для заявки?

 

Для вдалого отримання кредиту онлайн, необхідно подати копії документів в хорошій якості. Але не завжди у позичальника під рукою є сканер, щоб зробити якісний знімок. Сучасний прогрес дозволяє робити копії необхідних документів навіть при наявності одного лише смартфона за допомогою спеціальних додатків.

 

MyWallet рекомендує своїм клієнтам такі програми для створення скан-копій з допомогою смартфона:

 

  1.  Найраща скан-програма для iОS – «Evernote Scannable». Вона призначена для створення скан-копій будь-яких документів, робочих візиток і квитанцій. Ця програма для смартфонів має в своєму функціоналі оптичне розпізнання (ОРТ) як цифр, так і букв, яке дає можливість користувачеві знайти потрібні слова або фрази в уже відсканованому документі.
  2. Найкраща скан-програма для Andrоid – «CаmScаnner».  Цей мобільний додаток можна скачати безкоштовно. Він пропонує всі основні і необхідні функції для сканування документів, і навіть деякі додаткові. «CаmScаnner» аналізує і обробляє інформаційний зміст скан-копії і системно все організовує по групам і типам.
  3. «Scаnbot» (для Andrоid і iОS). Одне з найбільш якісних і надійних мобільних додатків для сканування документів, яке відрізняється дуже приємним і зручним дизайном. Ця програма може автоматично відсканувати потрібний документ, коли Ви просто наводите камеру на об’єкт сканування.
  4. «Micrоsoft Оffice Lеns» (Android / iOS / Windows). Простий мобільний додаток для створення скан-копій документів, зображень і будь-якого тексту. Він підтримує пересилання відсканованих файлів в Microsoft-аккаунт. Користувач може зберегти свої скани як PDF-файл або додати їх на OneNote або ж OneDrive.

 

 

Не у кожного клієнта є достатньо часу і можливості встановити додаток для сканування документів, тому компанія MyWallet йде на зустріч кожному клієнту. Тільки у нас позичальник може зробити фото документів звичайною камерою, але лише за умови якісного та чіткого зображення інформації про нього.