? Как получить кредит?
Відгуки - 1 | MyWallet
Кристина
19 Октября 2018
Терміново потрібні були гроші на покупку ліків, але так як часу вдень у мене не було. Вирішила оформити позику в МайВаллет вже під опівночі, звичайно грошей я не отримала відразу, але все ж то що працівники сервісу швидко зреагували на мою заявку вранці, мене дуже порадувало. Сподобалося ставлення, тому при необхідності буду звертатися ще!
Відгуки - 2 | MyWallet
Миша
19 Октября 2018
Уже не перший раз беру тут гроші до зарплати, сервісом дуже задоволений. Раніше я користувався іншими сервісами, але MyWallet поки що самий надійний і вигідний як на мене. До того ж тут кілька видів оплати, що теж зручно, вибрав для себе оплату через термінал і не стою в цих чергах на касі.
Відгуки - 3 | MyWallet
Полина
18 Октября 2018
Сервіс начебто не поганий, от тільки набридає при кожному повторному зверненні чекати цілий день перевірку заявки, дзвінків і запитань одних і тих же. Повертала кредит в той же день коли і брала, дзвонили уточнювали всі дані що вказані в заявці, на інший день знову подала заявку і знову потрібно проходити ту ж перевірку. Не зручно. А раптом людині потрібні гроші вночі? Доводиться чекати наступного дня. В інших сервісах вже давно система сама обрабатівает такі заявки.
Відгуки - 4 | MyWallet
Виктория
16 Октября 2018
Днюху я не хотів відзначати, але ось мої колеги почали натякати на святкування. Грошей з собою не виявилося і співробітник запропонував взяти позику в МайВаллет. Я оформив кредит не виходячи з офісу, крім цього отримав гроші прямо на карту і зі спокійною душею відсвяткувати др.Етот сервіс допоміг швидко і без проблем надати мені гроші.
Відгуки - 5 | MyWallet
Юрий
14 Октября 2018
Отличный сервис!Взял один раз,но буду пользоватся в дальнейшем.Очень выручает.
Залиште нам свій відгук
Поділіться своїм досвідом або думкою про наші послуги з іншими користувачами онлайн-кредитування MyWallet і ми опублікуємо ваш відгук на нашому сайті.