/> ? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Коростені

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Яка сума Вам потрібна?
3500 грн
від 500 грн
до 15 000 грн
На який термін?
22 днів
від 5 днів
до 30 днів
 • Ви берете грн
 • На термін 10 днів
 • До погашення: грн
 • Дата повернення:

Як взяти кредит в MyWallet?

Кредит онлайн в Коростені - 2 | MyWallet

Заповнити заявку онлайн

Кредит онлайн в Коростені - 3 | MyWallet

Дочекатися рішення щодо кредиту

Кредит онлайн в Коростені - 4 | MyWallet

Отримайте гроші на карту

Для того, щоб отримати онлайн-кредит, Вам потрібно мати паспорт, код ІПП та банківську карту будь-якого банку України. Вам необхідно на сайті вибрати суму і термін кредиту, пройти реєстрацію в особистому кабінеті із заповненням анкети, дочекатися рішення по кредиту і отримати позику на карту. З кожним наступним кредитом сума доступна в позику буде збільшуватися.

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Коростені - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Коростені - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Коростені - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Коростені - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Коростені - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Коростені - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Коростені - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Коростені - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Коростені - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Коростені - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Коростені - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення 62 днів Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 584%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1090 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 657%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 60 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили.


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

У кожної людини може статися така ситуація, коли гроші потрібні терміново на найрізноманітніші витрати: поїздка, навчання, купівля меблів, ремонт або святкування заходу. Де ж взяти гроші, якщо у містах на зразок Коростеня є тільки відділення банків, де відсотки на кредити дуже великі, а відповідати критеріям ідеального позичальника дуже складно.

Багато банків вимагають цілий пакет документів, який вимагає від клієнта довідку про доходи, документи, що підтверджують офіційне працевлаштування, наявність власної нерухомості та інші довідки.

Як оформити кредит від MyWallet в Коростені?

Для того, щоб оформити позику кожному клієнту необхідно знати, що в онлайн-сервісі My Wallet можна отримати кредит з мінімальним пакетом документів. Найголовніше, щоб користувачеві виповнилося 18 років, а також мати при собі:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. Ідентифікаційний код;
 3. Активну персональну банківську карту.

Ось і все, більше ніяких інших документів, які складно дістати.

Якщо у клієнта є всі перераховані вище документи, йому необхідно пройти кілька кроків, які допоможуть отримати кредит дуже швидко і зручно.

 

Щоб оформити кредит від MyWallet в Коростені, необхідно:

 • Зайти на сайт mywallet.net.ua, пройти реєстрацію, де потрібно заповнити анкету, вказати ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти. Після цього на телефону прийде код активації за допомогою якого можна буде зробити вхід в особистий кабінет.
 • Увійшовши в особистий кабінет користувачеві необхідно заповнити заяву на оформлення позики. У заявці потрібно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і інформацію з банківської карти, на яку і будуть зараховані гроші. Коли заявка заповнена, потрібно буде вказати суму і період на який потрібні будуть гроші. Якщо користувач не знає скільки відсотків буде нараховано за певну суму і період, він може скористатися онлайн-калькулятором, який знаходиться на сайті.
 • Після заповнення всієї інформації, заявка буде відправлена ​​на розгляд, де працівник сервісу перевірить її на коректність даних. Якщо вся зазначена інформація є правильною, то зазначена раніше сума буде нарахована позичальнику на його банківську картку відразу ж після розгляду.

Вся процедура займе не більше 30-ти хвилин, що набагато швидше і зручніше ніж оформлення кредиту в банківській установі.

Переваги оформлення онлайн-кредиту в Май Валлет

Онлайн-сервіс МайВаллет має ряд переваг, наприклад:

 • Всі користувачі, які досягли 18-ти років можуть отримати позику;
 • Оформити кредит можуть: студенти, пенсіонери, безробітні та неофіційно працевлаштовані;
 • Вигідні умови по оформленню кредиту, всього 0,01% на добу для всіх нових клієнтів;
 • Не потрібно надавати довідки про доходи, наявності нерухомості та інших документів, тільки паспорт і код ІПН;
 • Кожен користувач має можливість продовжити термін кредитування, попередньо сплативши "тіло" позики;
 • Можна оплачувати кредит будь-яким зручним способом: через особистий кабінет, на касі будь-якого українського банку або ж через термінал самообслуговування.

До того ж онлайн-сервіс MyWallet працює в режимі 24/7, тому займ можна оформити в будь-який зручний для клієнта час, навіть у вихідні.

Оформляйте займ всього за 30 хвилин в My Wallet

Заходьте на сайт mywallet.net.ua і переконайтеся самі, що саме МайВаллет надійний сервіс в якому можна оформити позику всього за 30 хвилин за найвигіднішими умовами всього під 0,01% на добу без переплат.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу Бiльше
Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше