? Как получить кредит?
Головна - Про Нас - Новини - З Міжнародним жіночим днем!

Новини

З Міжнародним жіночим днем!

08 Марта 2019

Компанія MyWallet вітає всіх жінок з найкрасивішим і світлим весняним святом – 8 Березня!

Прекрасні жінки! Століття і тисячоліття завдяки вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню продовжується рід людський на землі. Мати, сестра, кохана – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса врятує світ, то це буде ваша краса. У цей святковий день бажаємо всім жінкам міцного добробуту, довічного щастя, шаленого кохання та постійного добробуту. І нехай виконуються всі мрії!

 

Історія свята

Сьогодні свято 8 березня сприймають зовсім інакше, ніж сто років тому, називаючи його святом весни, краси і жінок. Але справжня історія свята 8 березня не була такою безхмарною і легкою.

У 1910 році делегація американських жінок приїхала в Копенгаген (Данія) на Другу Міжнародну Конференцію жінок-соціалісток, на якій була присутня комуністка Клара Цеткін. Вона і закликала заснувати Міжнародний жіночий день, в який жінки зможуть мітингувати і влаштовувати ходи, спрямовані проти злиднів, за право працювати, за повагу до своєї гідності і за мир. В європейських країнах Міжнародний жіночий день вперше відзначили 19 березня 1911 року.

 

Як відзначають 8 березня

Як виникла традиція дарувати квіти, солодощі та подарунки в Міжнародний жіночий день, історія свята 8 Березня замовчує. Схиляються лише до того, що ідея, мабуть, виникла тоді, коли з жіночого дня почав зникати революційний контекст.
У Болгарії, наприклад, самі жінки неоднозначно ставляться до Міжнародного жіночого дня, часто навіть забуваючи про його святкування.

Італійське і литовське 8 березня не має статусу державного свята, але щороку в цей день жінки збираються разом і проводять його шумно і весело.

А ось наші сусіди поляки і білоруси не нехтують зайвий раз привітати своїх матерів, бабусь, сестер зі святом 8 березня. Але на відміну від Білорусі, у поляків цей день є робочим.

Нарівні з Україною відзначають 8 березня в Азербайджані, Вірменії, Казахстані, Киргизії, Латвії, Молдавії, Туркменії, Узбекистані, Абхазії та Росії. У 2018 році в Україні планували скасувати свято 8 березня і зробити його робочим днем. Але на щастя, ініціатива пройшла