? Как получить кредит?
? Как получить кредит?
Головна - Блог - Эксперты блога

Эксперты блога

Мене звати Олена Акимова і я більше 5 років займаюсь консалтингом та веду колонку про бізнес на сайті Mywallet 

 

Освіта та досвід роботи

Закінчила  факультет торгівлі та маркетингу  в Київському національному торговельно-економічному університеті на спеціальності підприємництво. 

 

Проблеми, з якими стикається український бізнес, я знаю дуже добре, так як працювала на посаді головного менеджера по малому та середньому бізнесу в ОТП банк протягом 10 років.  Наразі проводжу тренінги та надаю послуги з консалтингу українським підприємцям. Веду рубрику бізнес на сайті Mywallet та працюю редактором в кредитно-інформаційному сервісі.

 

Моя мотивація

 

Багато людей хоче почати бізнес, але не знає де брати ресурси та початковий капітал.Також є підприємці, які вже досягли певних успіхів, але не знають як знайти можливості для масштабування. 

 

Інформація, яку готує моя команда, дозволить знайти відповіді на багато питань, які хвилюють український бізнесі. 

 

Сторінка автора в Facebook

 

Я -  ринковий експерт в MyWallet та редактор в інформаційному сервісі Kredit-ok - Іван Луцький.

 

Освіта та досвід роботи

Виріс в Одесі та закінчив Одеський національний інститут ім. І. Мечникова по спеціальності облік та аудит. Працював кредитним аналітиком протягом 10 років в банку ПУМБ, а також протягом 3 років - біржевим брокером.

 

На даний момент працюю редактором та ринковим аналітиком в інформаційному сервісі Kredit-ok. Аналізую ринок та пишу корисні статті для людей, які цікавляться фінансовими ринками та готові вкладати гроші в акції, облігації чи криптовалюти.

 

Моя мотивація 

Моя мета допомогти бізнесменам стати більш обізнаними в сфері фінансових ринків та грамотно вкладати свої кошти. Саме тому я став ринковим експертом в MyWallet. 

 

Сторінка автора в Facebook

Мене звати Анна Примаченко - я фінансовий та юридичний експерт в MyWallet, 

Освіта та досвід роботи

Закінчила юридичний факультет  в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. За 15 років встигла попрацювати в провідних юридичних компаніях України. На даний момент я  головний юрист в  сервісі, який надає фінансову та кредитну допомогу людям, які оформляють кредити.

 

Моя мотивація

За роки роботи  я неодноразово стикалася з ситуаціями, коли людей вводили в оману неправдивою інформацією. Як наслідок, люди приймають неправильні рішення і опинилися в скрутному становищі.

 

Моя місія полягає в двох аспектах. Перший, надати людям доступ до  якісної та  достовірної інформації, для прийняття правильних фінансових рішень. 

 

Другий, підготувати чіткі та зрозумілі роз’яснення юридичних нюансів типових ситуацій, з якими може зіткнутися кожен. Я розкажу як правильно оформити субсидії, льготи, відпускні та декретні в 2021 році. Ви дізнаєтесь про всі актуальні зміни в соціальному законодавстві.

 

Сторінка автора в Facebook

Мене звати Володимир Мінкович і я кредитний експерт MyWallet та засновник інформаційного сайту Kredit-ok.

 

Освіта та банківська діяльність

Народився в місті Києві та навчався в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка. Закінчив економічний факультет на спеціальності фінанси. Працюю більше 20 років у кредитній сфері. Був фінансистом в таких банках України як Ощадбанк та Приват банк протягом 15 років, а також кредитним аналітиком в декількох МФО.

 

Моя мотивація

Я знаю, що багато компанії маніпулюють даними та надають недостовірну інформація клієнтам.  Як наслідок, люди потребують достовірної інформації, яка покликана допомогти обрати правильного кредитора та отримати кредиту на найвигідніших умовах.

Саме тому я  створив інформаційний сервіс, який допомагає  в виборі вигідних та зручних умов кредитування.

 

Компанія  MyWallet запросили мене стати їхнім незалежним експертом, на що я радо погодився. Читаючи всі матеріали пов’язані з кредитами, ви можете бути впевнені в їх достовірності та актуальності, адже підготовкою та перевіркою інформації займається команда фахівців.

 

Сторінка автора в Facebook