? Как получить кредит?
Головна - Блог - Все про кредити - Взяти кредит з поганою історією – це реально

Взяти кредит з поганою історією – це реально

При оформленні банківського кредиту від позичальника потрібно мати хорошу кредитну історію, не зіпсовану простроченням і неповерненнями по минулими позиками. Але що робити, якщо хорошою КІ немає, але терміново потрібні гроші. Де взяти споживчий кредит з поганою кредитною історією - розберемося в цій статті.

Кредитна історія: що це таке і що на неї впливає

КІ перевіряється банком кожного разу, коли клієнт хоче взяти позику або збільшити ліміт кредитної картки. Вона має вирішальне значення, оскільки від неї багато в чому залежить, чи отримає позичальник позитивну відповідь від банку. Кредитна історія - це своєрідне досьє позичальника, в якому відображаються всі його позики, відкриті і вже погашені. У ній є інформація не тільки по кредитах, а й про самому позичальнику, така як:

 • ім'я, прізвище, по батькові;
 • число, місяць, рік народження;
 • адреса прописки;
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Кредитна історія - це всі дані про конкретний позичальника, які були зібрані в Бюро кредитної інформації. Вона відкривається з моменту підписання клієнтом договору з банком на надання позики. Дані клієнта також відправляються в БКІ кожен раз, коли клієнт подає заявку на отримання кредиту: цільового або нецільового.

Значення кредитної історії при зверненні в банк

Оцінка КІ - один з найважливіших етапів перевірки клієнта, що звертається за позикою. Це один з елементів оцінки кредитоспроможності, особливо якщо мова йде про якісний підході. Позитивна оцінка КІ може в кінцевому підсумку вплинути на рішення банку про надання кредиту. При перевірці клієнта банк відразу бачить, які кредитні зобов'язання у нього були раніше, чи є у нього які-небудь позики, що підлягають погашенню, і чи були всі платежі виплачені вчасно, а якщо немає, то з якою затримкою. Погана КІ в більшості випадків не дозволяє кредитуватися в банку, але це не означає, що з нею взагалі неможливо отримати кредит. Мікрофінансові компанії пропонують швидкі позики для клієнтів з будь-КІ, без довідки про доходи, застави та поручителів. Компанія MyWallet пропонує взяти кредит з поганою кредитною історією на дуже вигідних умовах всім громадянам з постійним трудовим доходом, не обов'язково офіційного характеру. Переваги кредитування в МФО:

 • фіксована процентна ставка;
 • оформлення по паспорту та ІПН;
 • схвалення заявки за 5-10 хвилин;
 • ніяких прихованих комісій і додаткових платежів;
 • гнучкі умови погашення.

Швидкий займ в мікрофінансової компанії - зручне і вигідне рішення фінансових проблем в ситуації, коли банки відмовляють через погану кредитну історію.

Інші статті в нашому блозі
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...