? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Олександрії

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Олександрії

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Олександрії - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Олександрії - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Олександрії - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Олександрії - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Олександрії - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Олександрії - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Олександрії - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Олександрії - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Олександрії - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Олександрії - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Олександрії - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Олександрії - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Олександрії - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Олександрії - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

На сьогоднішній день в Україні багато громадян працюють на не офіційній роботі. Причини різні, хтось хоче отримувати зарплату без урахування податків, хто просто ще вчитися і не може працювати на високо оплачуваній роботі без вищої освіти і багато іншого. Але є ситуації, коли терміново потрібні гроші на непередбачені витрати. Це може бути ремонт, покупка побутової техніки, святкування заходу та інше. Де ж взяти гроші якщо банки відмовляються видавати кредит неофіційно працевлаштованій людині?

Вихід є! Сьогодні на всій території України можна оформити кредит в онлайн сервісі без довідки про доходи і без документів про офіційне працевлаштування.

Оформити мікрокредит від MyWallet в Олександрії

Сервіс MyWallet - один з найпопулярніших сервісів, якому довірилися і отримали необхідну суму вже десятки тисяч українців. У багатьох містах, таких як Олександрія, є відділення банків, де не дуже вигідні умови по кредитуванню і до того ж будуть потрібні довідки про доходи і офіційне працевлаштування та багато інших документів. У таких випадках можна просто оформити онлайн-кредит в сервісі, такому як МайВаллет без зайвих документів і метушні.

Даний сервіс надає всім користувачам оформлення кредиту з мінімальною кількістю документів, всього за 30 хвилин. Так, кожен новий користувач може взяти позику на суму до 10000 гривень і на період до 30-ти днів всього під 0,01% в день. А ось користувачі, які неодноразово брали позику, можуть збільшити суму кредиту до 30 000 гривень.

Все що потрібно жителям Олександрії - це виконати декілька кроків:

 1. Реєстрація. Всім кому необхідно отримати позику, потрібно пройти реєстрацію на сайті mywallet.net.ua, де треба заповнити анкету, вказати ПІБ, номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 2. Заява. Після реєстрації, необхідно зайти в свій особистий кабінет і заповнити там заяву на оформлення кредиту. Тут потрібно вказати паспортні дані, код ІПН, а також інформацію про банківську карту, на яку і будуть надіслані кредитні кошти.
 3. Отримання грошей. Після заповнення заявки, клієнту необхідно обрати суму і період на які він хотів би отримати гроші. Потім заявка відправляється на розгляд і якщо вся інформація була правильно вказана, гроші прийдуть позичальнику на банківську карту відразу ж після позитивної відповіді.

Якщо ж у працівників сервісу виникнуть деякі питання, вони зв'яжуться з клієнтом і уточнять інформацію.

Все дуже просто і швидко. Саме такий кредит допоможе жителям Олександрії навіть не виходячи з дому отримати необхідну суму для своїх потреб.

Переваги оформлення кредиту від My Wallet в онлайн режимі

Давайте розглянемо декілька переваг, по яким українці і вибирають онлайн-сервіс МайВаллет:

 • Отримати позику можна без довідки про доходи;
 • Не потрібно надавати документи про офіційне працевлаштування;
 • Отримати необхідну суму можуть: студенти, пенсіонери, безробітні та ті, хто в декреті;
 • Не потрібно стояти в черзі і збирати цілий пакет документів;
 • З документів потрібні лише паспорт та ІПН;
 • Сервіс працює в режимі 24/7, тому кредит можна оформити в будь-який час доби і навіть на вихідних не виходячи з дому;
 • Отримати гроші можна прямо на карту - це ж так зручно і швидко;
 • Оплатити позику можна кількома зручними способами для користувача: через термінал, через особистий кабінет і на касі будь-якого українського банку.

Переконайтеся самостійно, що мікрокредити в МайВаллетт - це не просто Вигідна пропозиція, але і швидке оформлення, а також цілий список вагомих переваг.

Проходьте реєстрацію на сайті і вирішуйте всі свої фінансові питання всього за 30 хвилин.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше