? Как получить кредит?

Кредит на освіту

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на освіту

Переваги компанії MyWallet

Кредит на освіту - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на освіту - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на освіту - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на освіту - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на освіту - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на освіту - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на освіту - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на освіту - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на освіту - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на освіту - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на освіту - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на освіту - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на освіту - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на освіту - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на навчання

Якісна освіта вимагає великих фінансових витрат, особливо якщо мова йде про престижні ВНЗ. За кордоном брати кредит для оплати навчання - це поширена практика. За даними видання «Мінфін», кількість студентів, що навчаються за рахунок позикових коштів в європейських університетах, становить близько 75%, в той час як в Україні ця цифра ледве дотягує до 5%. Причина цього криється в нерозвиненій системі соціального кредитування, що робить якісну освіту недоступною для значної частини абітурієнтів.

Отримати кредит на навчання в банку вчорашньому школяреві просто неможливо, але якщо мова йде лише про оплату семестру або сесії, є сенс звернутися за позикою в мікрофінансову організацію MyWallet. Компанія працює в системі онлайн-кредитування, що дозволяє отримувати гроші прямо на банківську карту, без необхідності куди-небудь їхати.

Навіщо беруть позику на отримання освіти

У більшості європейських країн молоді люди часто беруть не тільки кредит на навчання в інституті, але і невеликі освітні позики для оплати:

 • курсів;
 • тренінгів;
 • семінарів;
 • покупку навчальних матеріалів.

Всі ці пункти передбачають незначні витрати, які можуть бути покриті швидкою позикою на навчання, переведеною на карту онлайн. Отримання додаткової освіти на курсах актуально як для студентів, так і для випускників, які давно працюють за фахом, але бажаючих підвищити кваліфікацію. Тривалість освітнього курсу або семінару невелика, що робить його доступнішим у фінансовому плані, саме тому тут можлива оплата навчання кредитними коштами.

Жартівливо говорять, що студенти - це найбідніша категорія громадян, але, не дивлячись на всю іронію, часто це дійсно так. Постійна нестача готівки пояснюється необхідністю плати за навчання і бажанням розважатися і подорожувати. Щоб встигнути всюди, студенти беруть невеликі освітні кредити онлайн, які не потребують довідки про доходи, застави або поручителів.

Умови отримання кредиту в MyWallet

Кредит на освітуЩоб отримати невеликий кредит на навчання в інституті потрібно оформити онлайн заявку на сайті компанії, вказавши свої паспортні дані і код ІПП. Після заповнення анкета відправляється на розгляд, що займає не більше 20 хвилин. Якщо позика схвалена, гроші надходять на банківську карту, після чого їх можна буде перевести в готівку.

Мінімальна сума позики на освіту складає 100 гривень, а максимальна 15000, але при першому зверненні вона не може перевищувати 4000 гривень. Якщо взяті кредити будуть виплачуватися справно, сума наступних позик буде зростати, а на карту гроші будуть приходити протягом декількох хвилин.

Погашення позики в MyWallet

Щоб студенту, що вічно спізнюється, було зручно оплачувати взятий на навчання кредит, компанія MyWallet пропонує робити це:

 • через особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • за допомогою терміналу самообслуговування;
 • в будь-якому банківському відділенні.

Перший варіант зручний для молодих людей, що впевнено користуються інтернетом і мають один або кілька електронних гаманців або банківських карт. Для внесення плати за позичку на навчання досить вказати суму і реквізити, з яких будуть зняті гроші, після чого вони миттєво надійдуть на рахунок компанії в режимі онлайн. Другий варіант підійде для оплати готівкою, які потрібно буде внести в апарат, вказавши дані по освітньому кредиту. Третій варіант - це класична форма розрахунку, де для оплати рахунків потрібно пред'явити паспорт і реквізити для оплати, після чого гроші можуть бути списані з карти або внесені готівкою.

Погасити освітній кредит можна сидячи вдома за комп'ютером або вийшовши в супермаркет за продуктами. Операція погашення позики на освіту займе всього кілька хвилин і дозволить взяти нову позику, але вже на більшу суму. Якщо виплатити кредит на навчання тимчасово немає можливості, доступна послуга пролонгації при своєчасному погашенні плати за користування.

Чому варто вибрати MyWallet

Компанія активно розвивається в сфері онлайн-кредитування і не просто дає гроші на навчання, а робить це:

 • швидко;
 • якісно;
 • безпечно;
 • на вигідних умовах.

Особистий кабінет на сайті доступний з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет, а отримати освітній займ можна не виходячи з дому. Це зручно і сучасно. Немає сенсу стояти в черзі в банку, просити гроші у батьків, займати у друзів і знайомих, якщо простіше і вигідніше звернутися в MyWallet.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше