? Как получить кредит?

Онлайн заявка на споживчий кредит

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Онлайн заявка на споживчий кредит

Переваги компанії MyWallet

Онлайн заявка на споживчий кредит - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Онлайн заявка на споживчий кредит - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Онлайн заявка на споживчий кредит - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Онлайн заявка на споживчий кредит - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Онлайн заявка на споживчий кредит - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Онлайн заявка на споживчий кредит - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Онлайн заявка на споживчий кредит - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Онлайн заявка на споживчий кредит - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Онлайн заявка на споживчий кредит - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Онлайн заявка на споживчий кредит - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Онлайн заявка на споживчий кредит - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Онлайн заявка на споживчий кредит - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Онлайн заявка на споживчий кредит - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Онлайн заявка на споживчий кредит - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Споживчий кредит

Споживчий кредит - це позика, що видається фізичним особам на купівлю товарів і послуг з можливістю готівкового або безготівкового розрахунку. Його характерною рисою є досить висока відсоткова ставка і наявність додаткових комісій і зборів, які ведуть до збільшення обсягу кінцевої суми виплати.

Позика на побутові і господарські потреби дозволяє придбати дорогі товари за повну вартість та сплачувати їх частинами. Це збільшує купівельну спроможність населення і сприяє зростанню економіки. Поява МФО (мікрофінансових організацій), таких як MyWallet, дозволило значно розширити можливості кредитування громадян України і в повній мірі використовувати можливості онлайн-систем при оформленні позики.

Види споживчого позики

Незважаючи на більш прості умови видачі, ніж у інших видів позик, споживчий кредит має кілька варіацій і може бути:

 • цільовим і нецільовим;
 • із забезпеченням і без забезпечення;
 • коротко-, середньо- та довгостроковими;
 • банківським і небанківським.

Цільові та нецільові позики

Нецільовий споживчий кредит є найвигіднішим, оскільки не передбачає ніяких обмежень у використанні. Цільовий варіант має набагато більш жорсткі умови отримання. При оформленні цільової позики вказівку мети використання коштів є обов'язковим, а кредитор буде уважно контролювати їх витрачання. Такий тип споживчої позики характерний для галузевих компаній і кредитних спілок, які часто навіть не видають гроші позичальнику, а самостійно оплачують мету позики.

Позики з забезпеченням і без

Позика з забезпеченням вимагає залучення третіх осіб в якості поручителів, а також додаток до договору ліквідного майна в якості застави. Таким чином, забезпечується дотримання умов договору з боку позичальника.

Кредит без забезпечення видається, як правило, на короткий термін у вигляді невеликої суми готівки або перекладом онлайн. Обидва варіанти позики можуть оформлятися на будь-який термін: від декількох тижнів до декількох років.

Банківські та небанківські позики

Банківські структури вже давно не єдині, хто займається кредитуванням населення. Конкуренцію їм складають мікрофінансові організації, що спеціалізуються на мікрокредитування, які все більше переходять на роботу за допомогою онлайн-сервісів.

Компанія MyWallet обслуговує клієнтів через інтернет в режимі онлайн, що дозволяє економити час і збільшує територію обслуговування. При цьому організація не обмежує кредитне обслуговування рамками філій в конкретних містах України. MyWallet пропонує широкий вибір інструментів для обслуговування кредиту, який задовольнить кожного клієнта і зробить повернення позики простим і необтяжливим.

Правила отримання позики в MyWallet

Онлайн заявка на споживчий кредитЩоб взяти споживчий кредит без довідок на вигідних умовах потрібно оформити онлайн-заявку на сайті, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Час розгляду анкети становить 20 хвилин, після чого гроші надходять на банківську карту клієнта в обраному ним обсязі. Мінімальна сума кредиту становить 100 гривень, а максимальна - 15000. Однак при зверненні в MyWallet перший раз можна отримати не більше 4000 гривень, але з кожним разом ця сума зростатиме пропорційно сплаченим раніше позиками. Оформити заявку можуть навіть:

 • студенти;
 • люди з мінімальним офіційним доходом;
 • пенсіонери;
 • громадяни з поганою кредитною історією.

Компанія лояльно ставиться до всіх категорій позичальників і не обмежує максимальну суму або термін кредиту для окремих осіб. У разі виникнення труднощів з погашенням термін дії позики можна продовжити на умовах своєчасного обслуговування плати за користування.

Переваги кредитування в MyWallet

Компанія спеціалізується на онлайн-кредитуванні, а тому пропонує найзручніші умови і широкі можливості своїм клієнтам, серед яких:
швидкий переказ грошей кредиту на карту;
невисока плата за користування позикою;
можливість продовження терміну погашення споживчого кредиту;
доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою;
можливість виплати позики в банківських відділеннях і терміналах самообслуговування;
захищеність транзакцій.

Пропонуючи оформити заявку на споживчий кредит онлайн, без поручителів і довідок, MyWallet пропонує гроші на реалізацію бажань, за які не доведеться переплачувати надміру, відповідати на постійні дзвінки з банку або стояти в чергах для оплати. Кредитування в MyWallet не має кордонів і не вимагає від клієнта прив'язки до місця, дозволяючи вільно подорожувати по Україні і світу, і витрачати гроші на потрібні речі.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше