? Как получить кредит?

Кредит на покупку ноутбука

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на покупку ноутбука

Переваги компанії MyWallet

Кредит на покупку ноутбука - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на покупку ноутбука - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на покупку ноутбука - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на покупку ноутбука - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на покупку ноутбука - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на покупку ноутбука - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на покупку ноутбука - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на покупку ноутбука - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на покупку ноутбука - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на покупку ноутбука - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на покупку ноутбука - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на покупку ноутбука - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на покупку ноутбука - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на покупку ноутбука - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на ноутбук

Купівля техніки в кредит - це поширена практика, особливо якщо мова йде про таку дорогої речі як ноутбук. Придбати його за повну вартість досить складно для значної частини українців, так як ціна його починається від 25 тисяч гривень, а середня зарплата в Україні на 2018 рік становить всього 7500 грн. За допомогою простої арифметики можна порахувати, що для покупки ноутбука середньостатистичному українцеві потрібно 3-4 повних місячних зарплати, витратити які тільки на бажану річ не вийти. Витрати на їжу, одяг і комунальні послуги складають значну частину витрат, а значить, якщо купувати комп'ютер на власні кошти, доведеться відкладати майже рік. Щоб придбати бажане, багато українців вибирають експрес-кредит на ноутбук в MyWallet, який стане гарною підмогою не відкладати бажане придбання.

Коли потрібен кредит на ноутбук

Необхідність в покупці нового комп'ютера виникає з цілого ряду причин, серед яких банальне бажання купити пристрій потужніший і заміна старого ноутбука через поломки. Найчастіше портативні ПК виходять з ладу через такі причини:

 1. Попадання усередину пристрою рідини. Найчастіше це відбувається через необережність, під час вживання гарячих напоїв під час роботи за ноутбуком. Найбільше при такому пошкодженні страждає клавіатура ноутбука, яка пов'язана єдиним механізмом і при попаданні вологи виходить з ладу повністю. Такі поломки займають близько 30% звернень в сервісні центри.
 2. Вивалювання клавіш. Причиною проблеми стає необережне поводження з пристроєм, в результаті якого кріплення клавіш до матриці розбиваються і втрачають стійкість, не дозволяючи нормально працювати за ноутбуком. З такою поломкою звертається приблизно 15% користувачів.
 3. Пошкодження екрану. Незважаючи на те, що пошкодити екран ноутбука досить складно, трапляються ситуації, які призводять саме до таких наслідків. Наприклад, якщо залишити в комп'ютері будь-якої об'ємний предмет і різко закрити його є вірогідність тріщини екрану, відкритий ноутбук може впасти зі столу або піддадуться інших негативних механічних впливів. Такі поломки займають близько 10% всіх звернень.
 4. Пошкодження блоку живлення. Ця проблема трапляється також часто, як і пошкодження екрану, але її рішення коштує набагато дорожче, так як причиною найчастіше є виробничий брак, що змушує до заміни значної кількості деталей комп'ютера.
 5. Пошкодження контролера USB портів. Поломка найчастіше трапляється з бюджетними моделями ноутбуків, які виготовлені з дешевих матеріалів з порушенням технологічного процесу. Якщо таке трапляється, під'єднання до ПК додаткових пристроїв через USB вже неможливо, що вимагає заміни комп'ютера.

Ноутбук - річ не тільки дорога, але і досить тендітна, що робить її поломку питанням часу. Саме тому при необхідності заміни пошкодженого пристрою новим немає сенсу витрачати час на отримання споживчого кредиту в банку. Набагато вигідніше звернутися в мікрофінансову організацію MyWallet, яка надає швидкі позики на покупку і ремонт техніки.

Оформлення позики в MyWallet

Кредит на покупку ноутбукаОформити заявку на отримання кредиту на покупку ноутбука можна з будь-якого міста України цілодобово. Для цього потрібно зайти на сайт компанії і зареєструвати особистий кабінет, надавши:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Так як всі операції по позиках проводяться через інтернет, від позичальника потрібно відправити фото з документами в руках. Це виключить ймовірність використання чужих документів для отримання кредиту і убезпечить грошові кошти клієнта. Також MyWallet проводить верифікацію карти через систему «Платон», блокуючи 1 грн на рахунку позичальника, яка повертається йому після проходження процедури. Сума позики і термін його погашення визначаються в момент подачі заяви, що кардинальним чином відрізняє кредит на нетбук в MyWallet від банківської позики, яка має жорсткі терміни погашення, додаткові комісії і за прострочення. Крім цього клієнтам доступна можливість пролонгувати термін дії договору на невизначений термін з умовою своєчасного внесення плати за користування позиковими засобами.

Погашення кредиту

Компанія MyWallet лояльно ставиться до клієнтів і, щоб зробити процес виплати позики простим і зручним, пропонує вносити платежі наступними способами:

 • через особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • через термінал самообслуговування;
 • в банківському відділенні.

Кожен позичальник має право сам визначити спосіб погашення позики або користуватися усіма, проте перевагу найчастіше віддається онлайн-оплаті через особистий кабінет, так як вона дозволяє проводити платежі, сидячи за комп'ютером.

Переваги кредиту на ноутбук в MyWallet

Компанія пропонує клієнтам повноцінне онлайн-кредитування, що дозволяє отримувати позики, не виходячи з дому, і переводити їх у зручний час і в потрібній кількості. Перевагами обслуговування в MyWallet є:

 • низька плата за користування позикою (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • мінімальний набір необхідних документів для отримання позики;
 • швидке оформлення і розгляд заявки;
 • зручне зарахування коштів на карту;
 • гнучкі умови погашення кредиту;
 • можливість пролонгації терміну договору;
 • широкий вибір інструментів для обслуговування позики;
 • цілодобова доступність онлайн-сервісу для отримання і погашення кредиту.

Потребуючи в заміні старого комп'ютера або бажаючи придбати якісний ноутбук для роботи або відпочинку, варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики швидко і на вигідних умовах.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше