? Как получить кредит?

Позика онлайн в Рівному

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Рівному

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Рівному - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Рівному - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Рівному - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Рівному - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Рівному - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Рівному - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Рівному - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Рівному - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Рівному - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Рівному - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Рівному - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Рівному - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Рівному - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Рівному - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Займ онлайн в Ровно

Споживчий кредит - одна з найбільш популярних кредитно-фінансових послуг в Рівному. Місцеві жителі вважають за краще брати позики на покриття поточних витрат і покупку чогось нового, розумно не бачачи причин відмовляти собі в найнеобхіднішому. Однак варто бути гранично уважним, вибираючи кредитора, так як відсоткова ставка в більшості банків України залишається на непристойно високому рівні. З огляду на це, значна частина рівнян надають перевагу мікрофінансовим організаціям (МФО) такі як MyWallet. Спрощена процедура оформлення, миттєве зарахування на карту і фіксована ставка - це те, що робить миттєвий кредит вигідним, але які проблеми він здатний вирішити?  

Навіщо потрібен мікрокредит від MyWallet?

  Мікрокредитування, як елемент сегмента ринку фінансових послуг, з'явився не як частина банківської системи, а як абсолютно новий феномен, який вирішив безліч, якщо не глобальних, то національних проблем точно. В Україні послуга PDL (payday loan) з'явилася порівняно недавно, але стала популярною серед громадян з різним рівнем достатку, вирішуючи безліч дрібних фінансових проблем.  

Виплата боргів і оплата рахунків

  Проблема з платою по рахунках виникала хоч раз, напевно, у кожного. Причин появи заборгованостей маса: від затримки зарплати до крадіжки і форс-мажору. У деяких випадках трапляється так, що платити нічим зовсім. Якщо є відкрита кредитна лінія в банку, можна скористатися її засобами. Це на час вирішить проблеми, але автоматично створить нові. Виплати за банківськими кредитами - досить суворі і фіксовані. Затримати або пропустити день внесення платежу, значить отримати значний штраф.   Моментальна позика від MyWallet дозволяє вчасно розрахуватися з боргами:

 • за комунальні послуги;
 • медичним і юридичним процедурам;
 • перед іншими банками або приватними кредиторами.

  При оформленні заявки на отримання кредиту інформація про якість кредитної історії не запитується. Позичальник вільно може рефінансувати позику в банку не зазнаючи труднощів з оформленням, які неминуче присутні при зверненні в банк.  

Купівля побутової техніки та електроніки

  Так вже виходить, що купити дорогий гаджет або якісний побутовий прилад для дому за повну вартість по кишені далеко не кожному жителю Рівного. Послуга «Розстрочка» стала як ніколи актуальна в кризові роки, дозволяючи отримати бажаний і необхідний товар відразу, а платити після. Такий спосіб, на відміну від банківського кредиту, не вимагає серйозного документального забезпечення, досить паспорта і коду ІПН. Іноді просять ще довідку про доходи. Незважаючи на очевидні плюси, розстрочка має і недоліки, головним з яких залишається обмеженість. Як правило, в розстрочку не продають нові товари, а кількість пропозицій за наявними строго обмежена.  

 

Позика онлайн в Рівному Експрес-кредит від MyWallet знімає обмеження у виборі, дозволяючи купити ті товари, які необхідні. Максимальний розмір позики - 30 000 гривень, покриє вартість:

 • ноутбука;
 • планшета і смартфона;
 • аудіосистеми;
 • телевізора;
 • кухонного комбайна;
 • кавоварки та іншого.

  Звичайно, суми не вистачить на покупку холодильника або пральної машини, але вона може стати гарною підмогою для їх придбання, особливо якщо на це вже відкладені гроші, але не вистачає зовсім трохи.  

Оплата відпочинку і подорожей

  Цей пункт, напевно, найбільш відчутний для значної частини мешканців Рівного, які вважають за краще відмовитися від поїздки на курорт, щоб тільки в термін внести плату за комунальні послуги або взятий кредит. Оформити нову позику в такому випадку практично неможливо. Банк відмовить в отриманні грошових коштів до повернення вже взятих. Варіантом може стати звернення до родичів або друзів з проханням позичити грошей, але така причина, як бажання поїхати у відпустку, навряд чи може вважатися поважною.  

 

Оформлення миттєвого кредиту в MyWallet займе зовсім небагато часу і для цього не потрібно нікуди йти. Від позичальника потрібно буде тільки фото сторінок паспорта, коду ІПН, номер банківської картки та мобільного телефону. Імовірність схвалення позики більше 90%. Гроші швидко надходять на рахунок, а користуватися ними можна в будь-якій країні світу, де діють платіжні системи Visa і MasterCard. Термін погашення варіюється від 5 днів до 11 місяців з можливістю пролонгації. Обслуговувати позику можна через особистий кабінет на сайті, термінал або відділення будь-якого банку.  

 

Для вирішення невеликих фінансових труднощів немає сенсу брати банківський кредит і ще півроку виплачувати відсотки по ньому. Набагато швидше і вигідніше взяти мікропозику онлайн в MyWallet.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше