? Как получить кредит?

Позика онлайн в Білій Церкві

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Білій Церкві

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Білій Церкві - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Білій Церкві - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Білій Церкві - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Білій Церкві - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Білій Церкві - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Білій Церкві - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Білій Церкві - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Білій Церкві - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Білій Церкві - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Білій Церкві - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Білій Церкві - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Білій Церкві - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Білій Церкві - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Білій Церкві - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Споживче кредитування в Білій Церкві виходить на докризовий рівень, як і в інших містах України. Причини цього не тільки у відновленні видачі позик банками, яка була припинена на деякий час, але і в стрімкому розвитку онлайн-кредитування. Такий спосіб отримання грошових коштів в кредит зручний для більшості жителів Білої Церкви своєю простотою і доступністю. Подібну послугу надають банки і мікрофінансові організації, такі як MyWallet. Різниця підходів до обслуговування клієнтів позначається не тільки на обсягах кредитування, але і на якостях моментального онлайн-позики. Зрозуміти, яким критеріям має відповідати дійсно вигідний кредит і де його можна отримати допоможе ця стаття.

Якості вигідного кредиту онлайн в Білій Церкві

Критеріїв, за якими потрібно вибирати організацію в сфері онлайн-кредитування багато і велика частина з них залежить від цілей і обставин позичальника. Це може бути термінова необхідність в оплаті медичних послуг або страховки, а може і просте бажання купити нову річ або гаджет. Залежно від цього сума може змінюватися. Онлайн-кредитування в банку передбачає трохи більші суми, ніж мікропозик від МФО. Причина цього в тому, що банкам невигідно видавати маленькі суми, тоді як мікрофінансові організації спеціалізуються тільки на них. Незважаючи на такі відмінності послуга «Онлайн-кредит» повинен мати певний набір якостей, який вигідно відрізняє її від класичного позики.

Доступність і простота

На відміну від довгострокового кредитування, позики онлайн розраховані на масового споживача і повинні мати прості умови оформлення. Позику в одному з банків Білій Церкві можуть отримати громадяни, які вже оформляли позику в конкретній організації або які можуть надати:

 • довідку про доходи;
 • платоспроможних поручителів;
 • заставне майно;
 • позитивну кредитну історію в інших банках.

У першому випадку кредит оформляється протягом декількох годин і зараховується на карту, у другому процедура перевірки даних може затягнутися на кілька днів.

Для оформлення миттєвої позики онлайн в MyWallet потрібно тільки фото сторінок українського паспорта та коду ІПН. В анкеті потрібно буде вказати номер мобільного і банківської карти, щоб співробітники компанії могли уточнити дані при необхідності. Оформити кредит можуть:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • неофіційно працевлаштовані і інші.

Вигідність та прозорість

Позика онлайн в Білій ЦерквіСередня процентна ставка банківського кредиту варіюється від 14 до 21% при терміні погашення від 6 і більше місяців в залежності від суми. Основою видачі коштів служить кредитний договір, який клієнт укладав з банком при оформленні кредитної карти. У ньому прописуються правила користування засобами і терміни їх повернення. Окремим пунктом прописуються штрафи і комісії за прострочення. Фінансова установа зобов'язана зазначити у договорі ступінь відповідальності позичальника і наслідки для нього в разі неповернення грошей. При цьому, відкриваючи кредитну лінію на карті банки можуть збільшувати її розмір без відома клієнта, що часто провокує боргову яму для останнього.

Вартість мікрокредиту в MyWallet фіксована, а кінцевий розмір виплати розраховується ще до укладання угоди. Клієнт сам встановлює термін погашення, який починає від 5 і може досягати 30 днів. При цьому він може продовжити термін погашення при необхідності. Послуга називається «пролонгація» і передбачає внесення платежів за відсотками лише за дні користування позикою, в той час як «тіло» кредиту виплачується пізніше. Такі умови дозволяють позичальникові спланувати власний бюджет, вносячи платежі в будь-яких числах і в будь-якому розмірі.

Зручність погашення

Умови виплати кредиту також важливі, як і умови отримання. Можливість виплачувати позику найбільш зручним способом і через різні сервіси дозволяє не тільки усунути ризик прострочення, але і знизити процентну ставку за рахунок відсутності комісій. Виплата банківського карткового кредиту передбачає внесення грошей на рахунок, після чого вони будуть списані в рахунок заборгованості. Крім цього позику можна оплатити і в відділенні, вказавши номер договору і надавши паспорт. Обидва способи досить зручні для жителів великих міст, але в Білій Церкві розташовуються відділення лише частини українських банків, не всі з яких приймають платежі за позиками в інших організаціях.

Компанія MyWallet пропонує виплачувати кредит відразу декількома способами:

 • через персональний кабінет на сайті;
 • через будь-банківське відділення;
 • через термінали самообслуговування.

Такі можливості дозволяють клієнту компанії повертати гроші швидко і з мінімальними тимчасовими витратами. Оплата через особистий кабінет на сайті MyWallet - це найбільш швидкий і вигідний спосіб погашення позики, що дозволяє, при необхідності, пролонгувати його, закрити або взяти наступний.

Переваги кредиту від MyWallet в Білій Церкві

Компанія надає кредитно-фінансові послуги виключно через інтернет, акцентувавши увагу на бажаннях і потребах клієнтів. Переваги MyWallet це не тільки швидке і якісне обслуговування, а й:

 • низька плата за користування кредитом;
 • прозорі умови оформлення;
 • гнучкі умови погашення;
 • цілодобова доступність;
 • вибір інструментів обслуговування.

Мікрокредит від MyWallet поєднує в собі всі кращі якості експрес-кредиту онлайн, що робить його привабливим для значної частини жителів міста Біла Церква.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше