? Как получить кредит?

Позика онлайн в Одесі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Одесі

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Одесі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Одесі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Одесі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Одесі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Одесі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Одесі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Одесі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Одесі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Одесі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Одесі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Одесі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Одесі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Одесі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Одесі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Срочный кредит в Одессе

Кредит в Одесі

  Причиною того, що громадяни шукають гроші в борг, найчастіше стають фінансові труднощі. Приводи для неприємностей можуть бути найрізноманітнішими - від затримки заробітної плати до непередбачених покупок, наприклад, якоїсь сезонної речі, що продається зі знижкою. Якщо мова йде про відносно невеликі суми, необхідних на короткий термін, найкращим вирішенням ситуації стане мікропозика в Одесі від мікрофінансової організації (МФО) MyWallet, що пропонує широкий спектр вигідних кредитних продуктів для населення.

Кому підійде мікрокредит в Одесі

  На відміну від довгострокових банківських позик мікрокредити видаються на невеликий термін і з набагато меншими вимогами до позичальника. Тому такий вид кредитування зручний в першу чергу для тих, хто потребує негайного вирішення своїх фінансових проблем. Адже в разі звернення за позикою в банк доведеться витратити від кількох днів до тижня на збір і формування пакету документів, подачу заявки, її розгляд і очікування прийняття рішення службою безпеки банку. Крім того, мікрокредит в Одесі - зручна річ для тих, хто з яких-небудь причин не може отримати кредит в банку. Це досить численні категорії громадян, до яких відносяться:

 • безробітні, фрілансери і самозайняті;
 • люди, що працюють за наймом без офіційного працевлаштування;
 • громадяни, які мають постійний пасивний дохід, наприклад, від здачі житлової або комерційної площі в оренду;
 • студенти, інваліди та пенсіонери.

Кредит в Одесі в MyWallet - оптимальне (і, найчастіше, єдино можливе) рішення і для тих громадян, чия офіційна зарплата не дуже велика. Справа в тому, що банківські організації враховують лише «білу» частину заробітної плати, що не дає можливості отримати хоч трохи більшу позику тим, хто частину грошей отримує «в конверті». А це сьогодні поширена практика. Ще одна велика категорія громадян, що користуються мікрокредитними послугами, - володарі поганих кредитних історій. Причини цього можуть бути різними. Найчастіше - банальна забудькуватість і наявність в минулому прострочень по кредитах і позиках. Також до появи заборгованості можуть призвести перебої в роботі банківських систем, наприклад, в разі погашення кредиту через онлайн-банкінг або за допомогою банкоматів. При цьому сам позичальник може навіть не здогадуватися, що у нього є прострочення по позиці і бути впевненим в тому, що з його кредитною історією все в порядку.

Швидка мікропозика і її особливості

  Позики від MyWallet останнім часом стають все більш популярними на Мікрофінансовому ринку України. Особливість такої системи кредитування в тому, що гроші в борг видаються в найкоротші терміни з мінімальними вимогами до позичальника. Так, наприклад, стати нашим клієнтом може кожен громадянин України з чинним паспортом у віці від 18 до 65 років дієздатний і має постійне джерело доходу. Підтверджувати останній документально зовсім необов'язково. Що стосується пакету документів то, щоб оформити кредит в Одесі необхідно подати заявку на офіційному сайті компанії, прикріпивши до неї скан (або фотографію) паспорта і вказавши номер коду платника податків. Ніяких інших документів не вимагається, що істотно спрощує процедуру і полегшує процес отримання кредиту. Позика онлайн в ОдесіЗвичайно, перед оформленням слід пам'ятати про всі особливості мікрокредитування:

 • розмір кредиту невеликий і не перевищує 10 000 гривень при першому зверненні;
 • термін кредитування становить до 11 місяців;
 • заявку на позику можна подати на офіційному сайті компанії - через інтернет;
 • моментальний кредит розглядається системою і оформляється за все за 15-20 хвилин;
 • при оформленні позики на карту або банківський рахунок ви зможете отримати миттєвий
 • переклад відразу після схвалення;
 • кредитний договір можна пролонгувати невизначену кількість разів;
 • для постійних клієнтів передбачені пільгові умови кредитування і спрощена процедура подачі заявки.

Важливою зручністю онлайн-кредитів від MyWallet є саме простота і швидкість їх оформлення, що дозволяє взяти гроші в борг не тільки жителям Одеси, але і тим, хто живе в довколишніх населених пунктах, де немає представництв банків і МФО.

Кредитування від MyWallet в Одесі

  Щоб оформити кредит в Одесі, просто зайдіть на головну сторінку компанії і подайте заявку відповідно до вимог. Для цього необхідно попередньо пройти процедуру реєстрації, яка займе всього кілька хвилин. Всі заявки та інформація по кредитах зберігається в вашому особистому кабінеті, що дуже зручно і спрощує повторне звернення. Подати заявку і отримати кредит ви зможете з будь-якого пристрою з виходом в інтернет. Переказ грошей доступний на карту будь-якого банку, що працює на території країни. Для погашення позики можна також скористатися сервісами онлайн-банкінгу.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше