? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Бердичеві

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Бердичеві

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Бердичеві - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Бердичеві - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Бердичеві - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Бердичеві - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Бердичеві - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Бердичеві - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Бердичеві - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Бердичеві - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Бердичеві - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Бердичеві - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Бердичеві - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Бердичеві - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Бердичеві - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Бердичеві - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Бувають такі ситуації, коли дуже терміново потрібні гроші на непередбачені потреби: купівля меблів, терміновий ремонт, святкування весілля або ювілею. Абсолютно у кожної людини можуть виникнути труднощі на роботі, наприклад затримали виплату заробітної плати або інші причини, через які гроші потрібні терміново і без зайвих питань.

Де взяти гроші в кредит в Бердичеві? Відділення банків вимагають великі відсотки і дуже багато документів та довідок з офіційної роботи. Але цього може і не виявитися.

Вихід можна знайти! Сьогодні дуже популярними є онлайн-сервіси, які надають мікрокредити за дуже короткий час і з мінімальним пакетом документів.

Одним з найпопулярніших і надійних сервісів в Бердичеві є MyWallet.

Особливості видачі кредиту в Бердичеві

Звичайно, не всі люди можуть бути влаштовані на офіційну роботу, адже це навіть не гарантує зарплату в кілька разів вище ніж на неофіційному працевлаштуванні.

Що ж потрібно, щоб отримати необхідну суму прямо на банківську карту в будь-який час доби?

В першу чергу клієнту необхідно зайти на сайт mywallet.ua, потім пройти реєстрацію і оформити анкету, де потрібно вказати ПІБ, номер телефону та адресу електронної пошти.

Після того, як користувач пройшов перший етап, потрібно увійти в свій особистий кабінет і там заповнити заяву на оформлення позики, де потрібно вказати паспортні дані і код ІНН, а також вибрати бажану суму (новим клієнтам до 10 000, постійним до 30 000 гривень) і період кредиту (до 11 місяців).

Після всіх пройдених кроків клієнту необхідно почекати поки заяву розгляне працівник сервісу My Wallet - це займе не більше 30-ти хвилин. Якщо відповідь позитивна (а так швидше за все і буде), то клієнтові відразу ж на банківську карту буде нарахована вибрана ним сума.

Ось так просто можна оформити кредит без зайвої метушні і документів, всього за 30 хвилин.

Переваги сервісу My Wallet

Разом з МайВаллет, кожен громадянин, який досяг 18-ти років має можливість оформити і отримати позику. Крім цього отримати позику можуть:

 • Хто влаштований неофіційно на роботу;
 • Ті, хто не працюють;
 • Студенти;
 • Пенсіонери;
 • Хто перебуває в декреті;
 • Ті, хто працює офіційно, але не має бажаного доходу;
 • Хто не має власної нерухомості;
 • Фрілансери.

В онлайн-сервісі Май Валлет оформити позику можна не тільки швидко, але і гарантовано отримати позитивну відповідь на отримання необхідної суми. Основною метою сервісу є вирішення фінансових питань клієнта з максимальною вигодою для позичальника.

Крім цього сервіс дозволяє погасити кредит, а також продовжити його виплату будь-яким зручним для користувача способом: через термінал самообслуговування, через банківську касу або особистий кабінет.

Також, сервіс користується популярністю серед багатьох жителів Бердичева ще й тим, що тут можна оформити позику за максимально вигідною пропозицією.

Так, всім новим користувачам можна взяти позику на суму до 10 000 гривень за все під 0,01%, а це дуже мало в порівнянні з іншими фінансовими організаціями. Тому, якщо Ви ще сумніваєтеся, саме час оформити позику і заплатити за його користування саму мінімальну суму, яка тільки можлива.

Кредити в Май Валлет - це вигідно!

Тепер можна не турбуватися, де терміново взяти гроші, адже разом з МайВаллет у всіх користувачів є можливість оформити і отримати необхідну суму всього за 30 хвилин в будь-який зручний час і отримати гроші прямо на банківську карту. Спробуйте і переконайтеся, що це дійсно зручно, швидко і дуже вигідно!

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше