? Как получить кредит?

Кредит на покупку подарунка

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на покупку подарунка

Переваги компанії MyWallet

Кредит на покупку подарунка - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на покупку подарунка - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на покупку подарунка - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на покупку подарунка - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на покупку подарунка - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на покупку подарунка - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на покупку подарунка - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на покупку подарунка - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на покупку подарунка - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на покупку подарунка - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на покупку подарунка - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на покупку подарунка - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на покупку подарунка - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на покупку подарунка - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на подарунок

Велика кількість червоних дат календаря призводить до необхідності відкладання грошей на подарунки рідним і близьким. Новий рік, восьме березня, день народження, ювілей або просто знаменна подія в родині, що трапилася раптово, як, наприклад, народження дитини або приїзд родичів - всі ці знаменні події вимагають фінансових витрат. Але, на жаль, бажання порадувати близьких людей не завжди поєднується з фінансовими можливостями.

Брати кредит на подарунок в банку занадто довго, до того ж для оформлення договору потрібно значну кількість документів, зібрати які може просто не бути можливості. Застава майна в ломбард теж не кращий варіант, адже привід розлучатися з дорогоцінними або просто потрібними речами не найкращий. Оптимальним вирішенням проблеми стане експрес-кредит в мікрофінансової компанії, що не потребує надання довідки про доходи, заставу або поручительство.

Особливості кредитування в МФО

Мікрофінансові організації не поширюють свою діяльність на інші сфери фінансових послуг, крім швидкого кредитування, завдяки чому вони пропонують клієнтам більш вигідні умови обслуговування позик. Пропоновані позики на подарунок мають споживчий характер і розраховані на короткий термін, що робить їх більш вигідними порівняно з банківськими кредитами, розрахованими на тривалий період. Сума виплат за позиками не перевищує 15 тисяч гривень, а для оформлення заявки на отримання коштів не потрібна довідка про доходи, заставу або поручителі, досить паспортних даних, коду ІПП та номера мобільного телефону. Оформити кредит на подарунок в МФО можуть:

 • студенти;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • пенсіонери.

За даними інституту досліджень фінансових ринків «GfK Україна» за 2016 рік, про роботу мікрокредитних компаній знали менше 10% громадян, при цьому тільки 5% з них оформляли заявку в МФО, в той час як інші позичали гроші у банків. На 2018 рік кількість громадян, обізнаних про діяльність мікрофінансових компаній, становить близько 70%, при цьому 40% з них бере позики готівкою в відділеннях організацій, в той час як 60% оформляють позики на карту в режимі онлайн.

Саме оформлення заявки через інтернет дозволяє отримати кредит на подарунок швидко і найбільш зручним способом - зарахуванням на банківську карту. Організацією, що спеціалізується на видачі позик через онлайн-сервіс, є MyWallet, яка робить це не тільки швидко і якісно, ​​а й за вигідною відсотковою ставкою.

Умови отримання кредиту на подарунок в MyWallet

Кредит на покупку подарункаКомпанія одна з перших в Україні, хто пропонує повноцінний онлайн-сервіс для отримання позики. Тобто для отримання коштів позичальникові не потрібно нікуди йти, достатньо мати ПК і підключення до інтернету. Такі умови оптимально підходять для тих, хто поспішає купити подарунок своїм близьким, позбавляючи від необхідності:

 • збору великої кількості документів;
 • декількох днів очікування схвалення позики;
 • витрати часу на простоювання в черзі.

Швидкий мікрокредит, оформлений в режимі онлайн, перекладається на банківську карту, а отримати гроші можна в будь-якому відділенні або банкоматі. Крім цього, такий спосіб отримання позикових грошей дозволяє проводити покупки в інтернет-магазинах і подарувати своїм близьким:

 

 • іграшки;
 • взуття;
 • одяг;
 • електроніку (телефон, планшет, аудіо-гарнітуру та інше);
 • дорогоцінні прикраси;
 • біжутерію.

Для оформлення кредиту онлайн потрібно зайти на сайт компанії і зареєструвати особистий кабінет, вказавши паспортні дані та ідентифікаційний код, номер мобільного телефону та кредитної картки. При зверненні в перший раз максимальна сума позики не перевищує 4000 гривень, але після кожного виплаченої позики вона буде збільшуватися поки не досягне 15000 гривень:

 • 1 кредит - від 100 до 4000 гривень;
 • 2 кредит - від 100 до 7000 гривень;
 • 3 кредит - від 100 до 10000 гривень;
 • 4 кредит - від 100 до 13000 гривень;
 • 5 кредит - від 100 до 15000 гривень.

Термін погашення становить від 5-и до 30-и днів з можливістю пролонгації, що дозволяє відстрочити виплату позики без нарахування пені та штрафів.

Позику на подарунок, оформлену через онлайн-сервіс, також легко виплачувати, як і отримати, використовуючи:

 • особистий кабінет на сайті MyWallet в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Перший спосіб найзручніший, так як дозволяє проводити платежі просто сидячи за комп'ютером. Для оплати достатньо зайти в особистий кабінет позичальника і вказати реквізити карти, платіжних систем Visa або MasterCard, з якої будуть списані гроші. Внесення коштів через термінал зручно для готівкового розрахунку. Щоб погасити заборгованість потрібно вибрати в меню розділ «Банки і страхування» і перейти до підрозділу «Банки», де, вказавши номер рахунку, потрібно буде внести гроші в апарат. Оплата в банківському відділенні України - це стандартний спосіб виплати позики, що припускає особисте звернення та внесення грошей готівкою, з банківського рахунку або карти.

 

Завдяки такому вибору інструментів обслуговування кредиту, позичальник MyWallet може виплачувати борг, перебуваючи в будь-якій точці світу, просто підключивши ноутбук або смартфон до мережі інтернет.

Чому варто взяти кредит на подарунок в MyWallet

Компанія пропонує своїм клієнтам не тільки швидке і якісне обслуговування, а й:

зручне нарахування коштів кредиту на карту;

 • низьку плату за користування позикою (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • гнучкі умови погашення кредиту;
 • можливість пролонгації терміну дії договору;
 • вибір інструментів для обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якої точки України.

Якщо свято або важлива подія в житті вже зовсім близько, але немає грошей на те, щоб привітати близьких людей, варто звернутися в компанію MyWallet, що дає кредит на подарунок без довідок, застави та поручителів.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше