? Как получить кредит?

Весільний кредит

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Весільний кредит

Переваги компанії MyWallet

Весільний кредит - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Весільний кредит - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Весільний кредит - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Весільний кредит - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Весільний кредит - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Весільний кредит - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Весільний кредит - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

  • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
  • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
  • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Весільний кредит - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Весільний кредит - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Весільний кредит - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

  • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
  • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Весільний кредит - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Весільний кредит - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Весільний кредит - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Весільний кредит - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на весілля

Кредит на весілля набирає популярність серед українців, не дивлячись на зовсім недавню появу. Зараз в Україні тільки один банк видає такі цільові позики, але є всі передумови для розвитку цілого напряму такого типу споживчого кредитування. Як правило більшу частину боргу за весілля виплачують батьки молодят, а частина позики погашається за рахунок подарованих грошей. Однак не все і не завжди так райдужно. Середня річна ставка за таким кредитом становить 35%, з урахуванням того, що мінімальна сума дорівнює 30 000 гривень, а термін погашення може досягати 7-и років, що робить оформлення позики досить ризикованим кроком.

Чому іноді кредит на весілля все ж потрібен

Весілля - одна з найважливіших подій на життєвому шляху, яку хочеться виділити і назавжди закарбувати в пам'яті у вигляді щасливих моментів. Банківська позика дозволяє зробити цю подію особливою, але передбачає значні відсотки за користування, які внесуть ложку дьогтю в бочку меду. Однак такі витрати не завжди обґрунтовані. Плануючи весілля, молоді відкладають гроші, але іноді щось йде не так, як планувалося і може терміново знадобитися невелика сума грошей. Саме для таких випадків підходить кредитування в MyWallet, що припускає онлайн оформлення і миттєве надходження коштів на банківську карту.

Як оформити весільну позику в MyWallet

Весільний кредитЗаповнити форму для отримання позики онлайн можна на сайті компанії. Для цього потрібно внести паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Після відправки форми на розгляд відповідь прийде протягом 20 хвилин і, якщо все в порядку, кошти будуть переведені на банківську карту, вибрану позичальником. При першому зверненні максимально можлива сума кредиту становить 4000 гривень, але після кожної своєчасно погашеної позики вона буде збільшуватися і до 5-го запиту складе 15 000 гривень. Термін погашення варіюється від 5-ти до 30-ти днів, але може бути продовжений на невизначений період з умовою своєчасного погашення суми за користування коштами компанії.

Як погасити кредит на весілля

Після завершення весільних святкувань у молодих мало вільного часу, адже попереду облаштування побуту і вирішення дрібних сімейних труднощів. Щоб зробити виплати по позиці зручними і не обтяжливими, MyWallet пропонує вносити плату через:

  • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
  • термінал самообслуговування;
  • банківське відділення.

Перший варіант підійде для оплати кредиту онлайн навіть під час весільної подорожі. Перевагою цього способу є відсутність географічної прив'язки до місця. Для погашення позики позичальник може перебувати в Дніпрі, Харкові, Києві чи навіть за межами України. Термінали самообслуговування є в кожному супермаркеті і навіть на вулицях, вони відмінно підійдуть для оплати готівкою, які потрібно внести в апарат. Для тих, хто звик до класичного розрахунку по боргах, підійде будь-яке банківське відділення, погасити кредит в якому можна як з допомогою готівки, так і за допомогою карти.

Переваги весільного позики в MyWallet

Працюючи через онлайн-сервіси, компанія розширює свої технічні та фінансові можливості, пропонуючи своїм клієнтам: професійне обслуговування; швидкий переказ грошей за позикою; невелику плату за користування позикою; гнучкі умови погашення позики; можливість пролонгації договору; широкий набір інструментів для обслуговування кредиту; доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Плануючи одну з найщасливіших і важливіших подій в житті - весілля, не варто відкладати вирішення фінансових проблем. Компанія MyWallet пропонує експрес-позики онлайн на вигідних умовах, які не викличуть труднощів при оформленні та погашенні, і стануть швидким рішенням проблем.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше