? Как получить кредит?

Позика онлайн в Чернігові

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Чернігові

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Чернігові - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Чернігові - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Чернігові - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Чернігові - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Чернігові - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Чернігові - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Чернігові - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Чернігові - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Чернігові - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Чернігові - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Чернігові - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Чернігові - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Чернігові - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Чернігові - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Займ онлайн в Чернигове

Оформити кредит в Чернігові на покупку теплоізоляційних матеріалів або отримати державну субсидію на утеплення квартири не складає труднощів. За даними Національного банку України за 2017 рік було виділено 800 тисяч гривень на субсидування «теплих позик», які отримали 305 чернігівських сімей. Але в іншому банківське кредитування залишається на досить низькому рівні. На даний момент в місті працює 25 державних і комерційних банків, які кредитують населення за середньою процентною ставкою в 24%.

 

Йдеться про споживчі позики в Чернігові, які є одними з найбільш проблемних на поточний момент. Саме високий відсоток неповернень робить проблемним отримання таких позик в банках, так як фінансові установи змушені посилювати умови видачі, щоб знизити ризики. В результаті багато українців позбавляються можливості отримати позику на покупку техніки, меблів або оплату заборгованостей. Виходом стали мікрофінансові організації (МФО), що кредитують на спрощених умовах за фіксованою процентною ставкою.

 

Відмінності банківської позики від кредиту в МФО

Оформлення заявки на отримання позики в банку Чернігова вимагає проведення ряду формальних процедур, які повинні засвідчити платоспроможність позичальника. З огляду на катастрофічне падіння економіки і курсу національної валюти, більшість чернігівців втратили робочі місця, що призвело до високого рівня невиплат за взятими позиками. За даними НБУ кількість невиплачених позик в Чернігові за 2017 рік склало в середньому 56% від загального обсягу. Незважаючи на те, що очікується зниження кількості проблемних позик майже на 12% в 2018 році, їх загальний обсяг все одно складе майже половину всього обороту кредитних коштів. Обережність банків призвела до того, що взяти швидкий кредит в Чернігові середньостатистичному громадянину дуже важко, так як для цього потрібно надати:

 • довідку про доходи;
 • хорошу кредитну історію;
 • платоспроможних поручителів;
 • ліквідне заставне майно.

Позика онлайн в ЧерніговіВиконання таких умов обґрунтовано при отриманні «теплого» кредиту, який має на увазі значну суму і субсидується державою, але витрачати величезну кількість часу на збір документів захоче далеко не кожен, коли мова йде про експрес-позику на 5-10 тис. грн. Саме тому українці все частіше вважають за краще мікрофінансові організації, які не потребують довідки про доходи, застави та поручителів. За даними інтернет-порталу «Мінфін», число клієнтів мікрофінансових організацій постійно зростає і за останні два роки збільшилася майже на 40%. Завдяки простій процедурі оформлення і мінімальним вимогам до документального забезпечення миттєвого кредиту оформити заявку можуть навіть:

 • студенти;
 • неофіційно працевлаштовані;
 • фрілансери;
 • матері в декреті;
 • пенсіонери;
 • громадяни без прописки.

Крім цього, деякі МФО, такі як MyWallet, видають позики в режимі онлайн, що ще зменшує час отримання і дозволяє оформити заявку в будь-який час доби.

Переваги онлайн-кредитування в MyWallet

Заповнити анкету на сайті компанії може кожен житель Чернігова у віці від 18 до 65 років, надавши такі документи, як:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Час оформлення кредиту становить близько 3-5 хвилин, а відповідь від компанії приходить протягом 20 хвилин з моменту відправки форми на розгляд. При первинному зверненні максимальна сума позики не може перевищувати 10000 гривень, але після кожного погашеного кредиту вона буде збільшуватися поки не досягне 30 000 гривень. Термін виплати боргу по позиці варіюється до 11 місяців з можливістю пролонгації при необхідності. Послуга дозволяє відстрочити дату виплати заборгованості ще максимум на 30 днів з умовою погашення плати за користування позиковими засобами, що становить 0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних. Для зручного погашення кредиту, компанія MyWallet пропонує позичальникам такі інструменти для обслуговування, як:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Найбільш зручним є здійснення платежів по кредиту в режимі онлайн через особистий кабінет на сайті MyWallet, але позичальник має право вибирати будь-який зручний йому спосіб. Головною перевагою компанії MyWallet при обслуговуванні клієнтів в Чернігові є сучасний онлайн-сервіс, що не обмежує час подачі заявки і спосіб її обслуговування. Крім цього позичальник отримує:

 • низький відсоток за позикою (0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних);
 • мінімальний набір необхідних для оформлення кредиту документів;
 • швидке оформлення і схвалення позики в режимі онлайн;
 • гнучкі умови погашення;
 • можливість пролонгації терміну договору;
 • широкий вибір інструментів для обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

При необхідності оформити швидкий кредит в Чернігові немає сенсу звертатися в банк і чекати офіційної відмови. Оформити позику в режимі онлайн на сайті MyWallet може кожен українець з постійним доходом без застави та поручителів.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше