? Как получить кредит?

Позика онлайн в Павлограді

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Павлограді

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Павлограді - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Павлограді - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Павлограді - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Павлограді - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Павлограді - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Павлограді - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Павлограді - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Павлограді - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Павлограді - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Павлограді - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Павлограді - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Павлограді - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Павлограді - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Павлограді - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Кредит в Павлограді

Павлоград - велике місто в Дніпровській області, що має близько 100 тисяч населення і менш десятка банків, що видають споживчі кредити фізичним особам. Незважаючи на це, і на те, що умови отримання банківської позики досить жорсткі, область має досить високий роздрібний товарообіг, що становить 9,4% (за даними Державної служби статистики України) і поступається тільки Києву. Це говорить про те, що купівельна спроможність павлоградців залишається на прийнятному рівні завдяки експрес-кредитування в мікрофінансових організаціях, які менш вимогливі до позичальників, ніж банки, і видають позики довідки про доходи, застави та поручителів.

Кредит в Павлограді від МФО

Позика в мікрофінансовій організації - це швидкий кредит, видатний в стислі терміни громадянам України від 18 до 65 років, які мають стабільний офіційний дохід. Відсоткова ставка по такій позиці фіксована на відміну від банківської позики, а дати внесення платежів не прописуються і позичальник може оплачувати заборгованість різними частинами протягом усього терміну дії договору. Для отримання кредиту в Павлограді від МФО клієнту не потрібно:

 • довідка про доходи;
 • виписка з офіційного місця роботи;
 • позитивна кредитна історія;
 • поручительських зобов'язань третьої особи.

Причини цього в тому, що мікрофінансові організації не належать до банківської сфери, а працюють в сегменті PDL (payday loan), що дозволяє їм видавати позики фізичним особам при мінімальній кількості документів. Головними принципами кредитування в МФО є:

 • простота;
 • лояльність;
 • швидкість;
 • доступність.

За даними дослідження інституту фінансових ринків GfK Ukraine близько 80% громадян Павлограда знають про послуги мікрокредитування в МФО. З них 45% регулярно беруть позики, а ще 65% користуються послугами компаній час від часу. При цьому значна частина позик оформляється через інтернет. Такий спосіб кредитування більш зручний і швидкий, так як дозволяє отримати гроші відразу на карту без необхідності відвідування офісу. Однією з небагатьох компаній, що надають повноцінний сервіс онлайн-позик, є MyWallet, що працює по всій території України, і, звичайно, в Павлограді.

Оформлення позики в MyWallet

Позика онлайн в ПавлоградіДля подачі заявки на отримання кредиту потрібно зайти на сайт компанії і зареєструвати особистий кабінет, вказавши паспортні дані та ідентифікаційний код, номер банківської картки та мобільного телефону для зв'язку. Так як всі фінансові операції проводяться виключно через інтернет, від клієнта потрібно фото з документами в руках, яке потрібно відправити разом з анкетою на розгляд співробітникам MyWallet. Такий спосіб підтвердження виключає використання чужих даних для отримання позики і забезпечує прозорість взаємовідносин позичальника і кредитора.

Розмір позики і термін її погашення визначає одержувач, що дозволяє відразу розрахувати її вартість і отримати повну інформацію. Це кардинально відрізняє кредитування в MyWallet від оформлення банківської позики, яка має жорсткі терміни погашення, додаткові комісії і штрафи за прострочення. При необхідності стандартний термін погашення в 30 днів можна пролонгувати за умови своєчасного внесення плати за користування позиковими засобами.

 

Погашення кредиту від MyWallet

Щоб спростити процедуру повернення коштів компанія пропонує обслуговувати позику через:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Для оплати через особистий кабінет досить вказати реквізити карти для перерахування грошей, після чого кошти миттєво надійдуть на рахунок компанії. Обслуговування кредиту через термінал зручно для розрахунку готівкою. Для цього потрібно в меню пристрою вибрати розділ «Банки і страхування» і перейти до підрозділу «Банки», вказавши номер мобільного телефону, на який реєструвався аккаунт на сайті MyWallet. Оплата в банківському відділенні передбачає особисте звернення з паспортом на руках і внесення грошей готівкою, з банківського рахунку або карти.

Переваги кредиту в Павлограді від MyWallet

Обслуговуючи клієнтів через інтернет, компанія пропонує не тільки швидке і зручне зарахування грошових коштів на карту, але і:

 • низьку плату за користування позикою (0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних);
 • гнучкі умови погашення;
 • можливість пролонгації терміну дії договору;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якої точки України.

При необхідності отримання мікропозику в Павлограді варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає кредити в режимі онлайн швидко і на вигідних умовах.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше