? Как получить кредит?

Кредит на операцію

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит на операцію

Переваги компанії MyWallet

Кредит на операцію - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит на операцію - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит на операцію - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит на операцію - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит на операцію - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит на операцію - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит на операцію - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит на операцію - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит на операцію - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит на операцію - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит на операцію - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит на операцію - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит на операцію - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит на операцію - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на операцію

В умовах падіння економіки і курсу національної валюти, українці все частіше беруть кредити на невідкладні процедури такі, як медична операція. За даними інтернет-порталу «Мінфін» приблизно 70% позичальників - це люди у віці від 45 до 60 років, які оформляють споживчі позики на термін від 3-х років. Сума варіюється від 30 до 100 тисяч гривень і видається під 20-30% річних. До такого виду кредитування вдаються люди, як правило не мають накопичень і отримують середню зарплату. Якщо необхідність у проведенні оперативного втручання виникло раптово і вимагає невідкладного вирішення, брати банківський займ може бути просто ніколи. У такому випадку варто звернутися в мікрофінансову компанію MyWallet, яка видає кредити в режимі онлайн прямо на банківську карту.

Складнощі оформлення кредиту на операцію в банку

Потребуючи додаткових коштів на оплату медичних послуг, позичальник, який звертається до банку, має низьку платіжну спроможність. Нехай це звучить жорстоко, але це так. Формальна логіка мислення кредитно-фінансових структур пояснюється небажанням видавати потенційно безповоротну позику. Саме тому оформити цільовий кредит на операцію досить складно, а людям похилого віку практично неможливо. Для того, щоб заявка на позику була просто розглянута від позичальника потрібно:

 • довідка про офіційному рівні доходів;
 • позитивна кредитна історія терміном від 2-х років;
 • страховий медичний поліс;
 • рухоме або нерухоме ліквідне майно для застави;
 • надання платоспроможного поручителя.

На відміну від отримання звичайної споживчої позики, оформлення кредиту на операцію вимагає виконання всіх вищенаведених умов. Перші два пункти - це стандартні вимоги для будь-якого виду банківського кредитування, а ось медичний страховий поліс вимагається тільки при загрозі життю та здоров'ю позичальника на період дії договору. Його оформлення обов'язково, так як гарантує фінансову структуру покриття збитків в разі настання неплатоспроможності клієнта.

 

Надання застави і поручителів необхідно для перерозподілу відповідальності за своєчасне погашення позики. Поручитель, підписується під договором, надає такий же набір документів, як і позичальник, і в разі неплатоспроможності останнього буде зобов'язаний виплачувати кредит самостійно. Обтяження майна на період дії договору гарантує фінансову структуру відшкодування коштів при невиплаті позики.

 

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що брати банківський кредит на операцію має сенс тільки при проведенні дорогих і запланованих медичних процедур, коли у пацієнта є час підготувати фінансову основу для погашення великого боргу. Але далеко не завжди все йде за планом і трапляється так, що гроші на операцію можуть знадобитися терміново. Саме для таких випадків підійде експрес-кредит від компанії MyWallet, оформлений через інтернет і надходить відразу на карту.

 

Особливості оформлення позики

Кредити на операціюВзяти вигідний кредит на операцію в MyWallet може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Для цього потрібно зареєструвати особистий кабінет на сайті компанії, вказавши паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Процедура розгляду займає не більше 20 хвилин, а після схвалення заявки, кошти зараховуються на карту. Суму і термін погашення встановлює позичальник. Мінімальний розмір позики становить 100 гривень, а максимальний - 15 000, але при першому зверненні він не може перевищувати 4000 гривень. Щоб заявка була схвалена, від клієнта не потрібно пред'явлення додаткових документів, досить правдиво відповісти на питання і вказати реальні особисті дані.

 

Умови погашення

Компанія не має відділень по Україні, а працює через онлайн-сервіс, надаючи свої послуги в Києві, Одесі та будь-якому місті країни. Щоб зробити повернення боргу зручним і швидким, вона дає можливість внесення коштів через:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Кожен клієнт має право сам вибирати найбільш зручний для себе спосіб, однак перевагу частіше віддається онлайн-оплаті через особистий кабінет, так як вона дозволяє проводити платежі не виходячи з дому.

Переваги кредиту на операцію від MyWallet

Надаючи експрес-позики, компанія робить це якісно і на вигідних умовах. Крім цього позичальник отримує:

 • швидке оформлення і зарахування грошей на карту;
 • прийнятну плату за користування позикою;
 • можливість пролонгації договору;
 • широкий вибір інструментів для обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу компанії з будь-якого пристрою;
 • можливість виплати і отримання коштів 24 години на добу.

Якщо виникає потреба в терміновому оперативному втручанні, варто звернутися за позикою в MyWallet. Компанія видає кредит на операцію без зайвих питань, нараховуючи гроші відразу на карту, що економить час і сили.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше