? Как получить кредит?

Позика онлайн в Запоріжжі

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Запоріжжі

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Запоріжжі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Запоріжжі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Запоріжжі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Запоріжжі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Запоріжжі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Запоріжжі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Запоріжжі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Запоріжжі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Запоріжжі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Запоріжжі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Запоріжжі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Запоріжжі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Запоріжжі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Запоріжжі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Займ онлайн в Запорожье

Кредит в Запоріжжі

Запоріжжя - велике індустріальне місто України, в якому знаходяться головні промислові об'єкти країни і проживає близько 750 тисяч чоловік. За рівнем споживчого кредитування населення регіон поступається лише Київській, Дніпровської і Харківської областей, а щорічний товарообіг становить понад 4% загального ВВП країни. Але при загальному зростанні обсягу видачі споживчих позик отримати банківський кредит в Запоріжжі можуть далеко не всі.

Труднощі отримання позики в Запоріжжі

Близько 80% експрес-кредитів видаються вже перевіреним позичальникам, які обслуговувалися в банку раніше. Решта 20% можуть отримати позику тільки при наявності:

 • позитивної кредитної історії;
 • довідки про доходи;
 • платоспроможних поручителів;
 • заставного майна.

В іншому випадку ймовірність схвалення позики прагне до нуля. Причиною посилення банківської політики щодо позичальників став високий відсоток неповернень, який в Запоріжжі складає більше 51% від загального числа виданих позик. Тобто більше половини кредитів - проблемні. При цьому 67% з них частково обслуговуються, а 33% не виплачуються взагалі. Причиною невиплати найчастіше стає:

 • втрата робочого місця;
 • переїзд на інше місце проживання;
 • втрата працездатності;
 • фінансові махінації.

Позика онлайн в Запоріжжі Споживчі кредити - є однією з найбільш необхідних кредитних послуг, але не можуть в повній мірі розвиватися через несформовану до кінця державну політику щодо відповідальності позичальників перед кредиторами. Це сильно обмежує можливості фінансових установ по стягненню заборгованостей через суд, що змушує їх підвищувати планку для отримання позики.

Рішенням проблеми для багатьох запорожців стало звернення в мікрофінансові організації (МФО), які працюють в іншому сегменті ринку і більш лояльні до позичальників, ніж банківські структури.За останні 3 роки на території України було зареєстровано 679 МФО, які мають державну ліцензію Нацкомфінпослуг, що підтверджує законність їх діяльності. У більшості випадків організації працюють з готівкою і видають кошти на руки клієнтам при оформленні договору у відділенні компанії.

 

Такі умови схожі на процес отримання кредиту в банку і, хоч і мають сильно спрощений характер, але займають час і сили. Але останнім часом набирає популярність онлайн-кредитування, яке дозволяє оформляти позику сидячи за комп'ютером із зарахуванням грошей на банківську карту. Однією з компаній, що видають позики в Запоріжжі через інтернет, є MyWallet, що має найнижчу ставку по мікрокредитів - 0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних.

Правила отримання позики в MyWallet

Онлайн-кредитування через сайт компанії можливе з будь-якого пристрою, що підключається до мережі інтернет, а для цього потрібні тільки:

 • паспорт;
 • код ІПП;
 • номер банківської карти;
 • номер мобільного телефону.

Після заповнення анкети, час розгляду заявки на отримання позики займе не більше 20 хвилин, і якщо кредит схвалений, гроші будуть зараховані на банківську карту клієнта в обраному ним обсязі. Мінімальна сума кредиту становить 1000 гривень, а максимальна - 30 000. Але при першому зверненні за позикою в MyWallet для виплати є не більше 10 000 гривень. Подати заявку на отримання позики можуть навіть:

 • студенти;
 • люди з мінімальним офіційним доходом;
 • пенсіонери;
 • громадяни з поганою кредитною історією;
 • фрілансери;
 • пенсіонери.

Компанія з розумінням ставиться до всіх категорій позичальників, видаючи позики навіть при тимчасовій відсутності офіційного працевлаштування, а в разі виникнення труднощів з погашенням кредиту доступна послуга пролонгації. Вона дозволяє продовжити користування засобами MyWallet за умови своєчасного внесення плати за користування позикою. Щоб зробити виплату позики зручною і швидкою, компанія пропонує обслуговувати його через:

 • особистий кабінет на сайті в режимі онлайн;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Перший варіант підходить для погашення кредиту онлайн з будь-якого регіону України. Для цього використовуються карти платіжних систем Visa і MasterCard, реквізити яких потрібно вказати для переказу коштів на рахунки MyWallet. Термінал самообслуговування підійде для оплати кредиту готівкою. В меню пристрою потрібно вибрати пункт «Банки і страхування», а потім перейти в розділ «Банки», де буде потрібно вказати номер мобільного, прикріпленого до особистого кабінету на сайті компанії. Для тих, хто звик до класичного розрахунку по боргах, підійде будь-який банківське відділення, де оплатити кредит можна як з допомогою готівки, так і за допомогою карти.

Переваги мікрокредиту від MyWallet в Запоріжжі

Обслуговуючи клієнтів в режимі онлайн, компанія робить це якісно і швидко, а її перевагами перед іншими МФО є:

 • низька процентна ставка (0,1% для нових користувачів та 2,0% в день для постійних);
 • відсутність додаткових комісій і прихованих платежів;
 • миттєве зарахування суми позики на карту;
 • можливість пролонгації терміну погашення мікропозик;
 • наявність різних інструментів обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою цілодобово.

Якщо терміново потрібна позика в Запоріжжі, але немає часу збирати документи і чекати відповіді від банку, варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики в режимі онлайн з зарахуванням коштів на карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше