? Как получить кредит?

Позика онлайн в Ужгороді

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Ужгороді

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Ужгороді - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Ужгороді - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Ужгороді - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Ужгороді - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Ужгороді - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Ужгороді - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Ужгороді - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Ужгороді - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Ужгороді - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Ужгороді - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Ужгороді - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Ужгороді - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Ужгороді - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Ужгороді - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Брати невеликий короткостроковий кредит - це поширений в Ужгороді спосіб вирішувати виниклі фінансові проблеми. Частина жителів надає перевагу позиці у знайомих і друзів, тоді як інша вибирає банківське кредитування. Є й треті, які вважають за краще оформляти позики в мікрофінансових організаціях, таких як MyWallet. Позику від родичів і друзів не можна віднести до розділу фінансових послуг, тому немає сенсу розглядати її в контексті кредитування. Решта, банківське кредитування та експрес-позики, в МФО мають свої особливості, які варто розглянути більш докладно.  

Нюанси банківського кредиту

  Оформлення позики в банку - популярне рішення проблем з покупкою квартири або машини, яка для більшості жителів Ужгорода є вигідним, а часто єдиним. Мало хто здатний виплатити вартість квартири, розташованої в одному з найбільших міст України відразу і в повному обсязі. Процедура оформлення в такому випадку досить складна і займає багато часу. Але наскільки простіше отримати короткостроковий кредит в банку?   Відповідаючи на питання, можна сказати, що для отримання банківської позики потрібно, як мінімум не мати проблем з законом або з іншими фінансовими організаціями. Крім цього від позичальника можуть знадобитися:

 • поручителі з досить високим рівнем доходу;
 • ліквідне заставне майно;
 • довідка про доходи;
 • виписка з місця проживання.

  Останній документ необхідний, якщо позичальник є переселенцем і зареєстрований в іншому місті України. Якщо проблем з документами не виникне, кредит буде виданий протягом декількох днів, після того як співробітники банку перевірять зазначену в анкеті інформацію. Середня відсоткова ставка споживчої позики варіюється від 15 до 30% в залежності від суми. При оформленні банківського експрес-кредиту клієнту запропонують отримати гроші готівкою або відкрити карту. І перший, і другий варіант має свої переваги і недоліки, які потрібно враховувати виходячи з цілей кредитування.  

Переваги онлайн-кредиту від MyWallet в Ужгороді

  Позика онлайн в Ужгороді Особливістю компанії є швидкий і зручний сервіс, що дозволяє кожному жителю Ужгорода, у віці від 18 до 65 років, оформити позику протягом 20 хвилин. Крім цього MyWallet пропонує:

 • фіксовану вартість кредиту;
 • прості і прозорі умови оформлення;
 • можливість пролонгації терміну виплати позики;
 • вільний графік внесення платежів;
 • обслуговування кредиту через акаунт на сайті, термінал самообслуговування і відділення будь-якого банку;
 • цілодобову доступність.

  На відміну від банківського кредиту, послуги MyWallet доступні для жителів Ужгорода різного соціального стану: студентів, пенсіонерів, неофіційно працевлаштованих та інших. Компанія не обмежує їх можливості, надаючи рівні можливості отримання і умови виплати позик, які схвалюються більш ніж в 90% випадків. Для позитивного рішення за заявкою позичальникові потрібно відповісти на питання в анкеті і надати фото:  

 • паспорта;
 • ідентифікаційного коду платника податків;

  Крім цього буде потрібно номер банківської картки та мобільного телефону для переказу коштів і підтвердження даних.   Клієнту, який звертається за миттєвим кредитом в MyWallet вперше доступна сума від 1000 до 10000 гривень. При наступних зверненнях розмір позики буде збільшуватися, поки не досягне 30 000 гривень. Термін погашення для всіх клієнтів становить від 5 днів до 11 місяців з можливістю пролонгації в разі виникнення проблем з виплатами. Послуга дозволяє відстрочити погашення основної частини кредиту за умови своєчасної виплати щоденного відсотка по ньому.

 

Коли виникає термінова потреба в грошах, не варто затягувати з вирішенням проблеми або кілька днів чекати відповіді з банку. Набагато швидше і вигідніше звернутися в компанію MyWallet, яка надає моментальні позики в режимі онлайн в Ужгороді і інших містах України.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше