? Как получить кредит?

Термінова мікропозика

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Термінова мікропозика

Переваги компанії MyWallet

Термінова мікропозика - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Термінова мікропозика - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Термінова мікропозика - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Важлива інформація для клієнтів MyWallet! В інтернеті орудують шахраї. Будьте уважні!


Шановні клієнти!


У зв’язку зі збільшенням кількості випадків шахрайських дій в мережі інтернет, коли шахраї в сервісах Viber або Telegram видають себе за співробітників банків або фінансових компаній, тим самим виманюючи Ваші кошти, настійно просимо Вас бути уважними, і акцентуємо Вашу увагу на те, що компанія MyWallet надає кошти в кредит БЕЗ додаткових комісій в процесі надання послуг, плати за страховки, послуги нотаріуса, юридичні послуги!


Якщо у Вас в сервісах Viber або Telegram просять надати персональні дані, або перерахувати на рахунок суму грошових коштів нібито за комісію, або інші послуги, просимо Вас не робити цього, щоб уникнути стати жертвою шахраїв!


Якщо Ви або ваші близькі зіткнулися з випадками шахрайства, прохання звертатися на нашу гарячу лінію за номером: 0 (800) -211-049 або написати на нашу електронну пошту info@mywallet.net.ua


Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Термінова мікропозика - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Термінова мікропозика - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Термінова мікропозика - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Термінова мікропозика - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Термінова мікропозика - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Термінова мікропозика - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Термінова мікропозика - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Термінова мікропозика - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Термінова мікропозика - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Термінова мікропозика - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Термінова мікропозика - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту в компанії MyWallet

Детальніше дізнатись про термін погашення позики в компанії Mywallet ви можете за посиланням


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Мікрокредит

Мікрокредит - це форма позики, що припускає відносно невелику суму на короткий термін погашення, що варіюється від 1 до 180 днів. Його особливістю є доступність практично для кожного громадянина країни незалежно від рівня його офіційного доходу. Фінансові організації, що видають такі маленькі позички, працюють в іншому сегменті ринку, ніж банки, що дозволяє їм видавати позикові кошти на більш гнучких умовах і з мінімальним документальним забезпеченням. Саме тому сьогодні спостерігається швидке зростання числа МФО в країні.

Відмінності мікропозик в МФО від банківського кредиту

Послуги мікрофінансування в Україні отримали поштовх для розвитку в 2014 році, коли банківська система відчувала глибоку кризу і змушена була згортати програми кредитування фізичних і юридичних осіб. За даними НБУ за період 2014-2016 років було ліквідовано 90 банків, а загальна сума збитків економіці України становила майже 38% ВВП. В значній мірі постраждала і сфера споживчого кредитування, що демонструє в попередні роки високі темпи зростання. Це стало причиною падіння купівельної спроможності громадян та посилення вимог для отримання позики.

Щоб взяти споживчий мікрокредит в банку, потрібно надати:

 • довідку про доходи;
 • хорошу кредитну історію терміном від 2-х років;
 • заставне майно;
 • поручителів.

Такі умови для значної частини українців важко виконати, що не дає їм можливості кредитуватися. Але тут в якості альтернативи виступають мікрофінансові організації, що видають експрес-позики в режимі онлайн на карту і готівковими коштами. Для отримання мікроссуди в МФО позичальникові достатньо надати:

 • паспортні данні;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Позитивна відповідь на запит на отримання мікрокредиту отримують близько 90% позичальників, а оформити заявку можна не тільки в відділенні організації, але і на сайті. Компанія MyWallet надає послуги мікрокредитування через інтернет із зарахуванням грошей на карту клієнта.

Особливості отримання мікропозик в MyWallet

Термінова мікропозикаВзяти міні-кредит може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років, що має постійний трудовий дохід. Для цього потрібно зайти на сайт організації і подати заявку, вказавши необхідну суму і термін її повернення. Максимальний розмір виплати становить 15 000 гривень, але при першому зверненні він не може перевищувати 4000. Термін погашення варіюється від 5 до 30 днів, а при необхідності може бути продовжений ще на такий же період.

Після заповнення анкети вона відправляється на розгляд співробітників компанії MyWallet, відповідь від яких надходить позичальнику протягом 20 хвилин. Якщо мікрокредит схвалений, гроші зараховуються на карту в режимі онлайн. Щоб це було можливо, карта повинна пройти обов'язкову процедуру верифікації, що підтверджує її дійсність і приналежність зазначеному власникові. Це потрібно для забезпечення безпеки особистої інформації і грошових коштів позичальника.

Можливості погашення міні-кредиту в MyWallet

Обслуговуючи клієнтів через онлайн-сервіс, компанія не має територіальних відділень в містах України, тому надає можливість погашення позики через:

 • особистий кабінет на сайті за допомогою карт систем Visa і MasterCard;
 • термінали самообслуговування IBox;
 • банківське відділення.

Перший варіант найбільш зручний, оскільки дозволяє обслуговувати мікрокредит за допомогою ПК з будь-якого міста країни цілодобово. Щоб внести плату через термінал потрібно вибрати в меню пункт «Банки і страхування», а потім перейти в «Банки», вказавши номер мобільного телефону, прив'язаного до особистого кабінету на сайті MyWallet.


Погашення швидкого кредиту через банківське відділення передбачає готівку, що зручно в деяких випадках, але не дозволяє використовувати цей інструмент для пролонгації терміну дії мікрокредиту. Причина в тому, що після внесення коштів у відділенні вони надходять в розпорядження банку і будуть зараховані на рахунок MyWallet протягом 3-х днів. Це відноситься до установ, де компанія не має рахунків, тоді як гроші, внесені через відділення Приват, Райффайзен і Ощадбанку надходять в день оплати.

Переваги мікрокредиту від MyWallet

Видаючи мікропозики в режимі онлайн, компанія робить це якісно і швидко, а її перевагами перед іншими МФО є:

 • низький відсоток (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • відсутність додаткових комісій і прихованих платежів за мікрокредит;
 • миттєве зарахування суми позики на карту;
 • можливість пролонгації терміну погашення мікрокредиту;
 • наявність різних інструментів обслуговування позики;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою цілодобово.

Якщо терміново потрібен мікрокредит без відмови, варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики за однією з найнижчих процентних ставок серед МФО в режимі онлайн з зарахуванням коштів на карту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше