? Как получить кредит?

Онлайн кредит без застави

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Онлайн кредит без застави

Переваги компанії MyWallet

Онлайн кредит без застави - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Онлайн кредит без застави - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Онлайн кредит без застави - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Онлайн кредит без застави - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Онлайн кредит без застави - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Онлайн кредит без застави - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Онлайн кредит без застави - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Онлайн кредит без застави - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Онлайн кредит без застави - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Онлайн кредит без застави - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Онлайн кредит без застави - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Онлайн кредит без застави - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Онлайн кредит без застави - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Онлайн кредит без застави - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит без застави

Споживчий кредит без застави відрізняється від інших видів позик тим, що не вимагає забезпечення майном, а полягає виключно під боргові зобов'язання сторін. Така позика, як правило, передбачає відносно невелику суму і короткий термін повернення. Позика видається як банківськими установами, так і мікрофінансовими організаціями (МФО), але на різних умовах.

Відмінності банківської позики і кредиту без забезпечення від МФО

Банківська позика без застави - це експрес-кредит, який видається в стислі терміни позичальникам, які мають стабільний офіційний дохід. Вартість такого кредиту найвища, так як в його процентну ставку закладаються всі ризики, які можуть спричинити невиплату заборгованості. З цієї причини при оформленні договору в банку в ньому чітко прописуються дати, розміри і порядок виплат за позикою, порушення яких загрожує позичальникові штрафними санкціями і навіть судовим розглядом.

Більш вимогливе ставлення банків до позичальників викликано високою кількістю неповернень, скоротити які повинні підвищені вимоги до документального забезпечення кредиту, що мають на увазі надання наступних документів:

 • довідка про доходи;
 • виписка з офіційного місця роботи;
 • позитивна кредитна історія;
 • поручительське зобов'язання третьої особи.

Виконання таких жорстких вимог має сенс, якщо мова йде про довгострокове кредитування, але воно зайве для швидких позик, перевага яких саме в швидкості. І тут в гру вступають мікрофінансові організації (МФО). Вони не належать до банківської сфери, а працюють в сегменті PDL (payday loan), що забезпечує їм більшу гнучкість і можливість надавати позики без забезпечення їх заставою. Головними перевагами обслуговування є:

 • лояльність;
 • простота;
 • швидкість;
 • доступність.

МФО видають позики громадянам у віці від 18 до 70 років на суми до 15 тисяч гривень, що можна порівняти з банківською експрес-позикою. За даними дослідження фінансового інтернет-порталу «Мінфін» понад 70% громадян обізнані про послуги МФО, а користується ними кожен третій українець. У 2018 році найбільш популярними залишаються онлайн-кредити, що оформлюються через інтернет із зарахуванням грошей на карту позичальника. Однією з компаній, що видають позики без застави через інтернет, є MyWallet, яка обслуговує клієнтів по всій території України цілодобово.

Особливості кредиту без застави в MyWallet

Онлайн кредит без заставиПеревагами компанії, що виділяють її на ринку беззаставних онлайн-позик, є:

 1. Мінімальний набір документів. Для подачі заявки на сайті MyWallet від позичальника потрібно паспорт та ідентифікаційний код, номер телефону і банківської карти.
 2. Широкий віковий ценз. Взяти кредит без застави може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років при наявності постійного трудового доходу.
 3. Низька вартість позики. Відсоткова ставка по кредиту становить всього 0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних в день, що значно нижче, ніж у інших МФО, що видають кошти під 2% і вище.
 4. Швидке зарахування коштів на карту. Терміни розгляду заявки складають близько 20 хвилин, а гроші зараховуються на карту позичальника відразу після схвалення.
 5. Можливість пролонгації терміну погашення позики. Компанія позичає гроші на термін до 30 днів з можливістю його продовження за умови своєчасного погашення плати за користування позиковими засобами.
 6. Відсутність комісії за дострокове погашення кредиту. Мінімальний термін погашення становить 5 днів. Якщо кошти компанії MyWallet були повернуті позичальником раніше встановленого терміну, сума перераховується тільки з урахуванням днів фактичного користування грошовими коштами.

Можливості обслуговування кредиту без застави

Надаючи українцям послуги онлайн-кредитування, MyWallet не обмежується конкретними містами, залишаючись доступною для жителів всієї України. Саме тому компанія надає широкі можливості погашення позики, серед яких:

 • особистий кабінет на сайті;
 • термінали самообслуговування IBox;
 • банківське відділення.

Оплата кредиту без застави через особистий кабінет на сайті зручна тим, що дозволяє вносити кошти через інтернет за допомогою платіжних систем Visa і MasterCard цілодобово. Погашення позики через термінал передбачає використання готівкових коштів. Для цього потрібно вибрати в меню пристрою пункт «Банки і страхування», а потім перейти до підрозділу «Банки», вказавши номер мобільного телефону, прив'язаного до особистого кабінету на сайті MyWallet. Погашення кредиту без застави через банківське відділення також передбачає розрахунок готівкою.

Оформлення позики без застави онлайн на сайті MyWallet передбачає проведення верифікації кредитної картки позичальника за допомогою системи «Платон», яка допомагає виключити випадки шахрайства і убезпечити проведення фінансових операцій в онлайн-додатку компанії.

Оформити заявку кредит без застави в режимі онлайн на сайті також можуть:

 • студенти (від 18 років);
 • матері в декреті;
 • неофіційно працевлаштовані громадяни;
 • позичальники з поганою кредитною історією;
 • фрілансери;
 • пенсіонери до 65 років.

У кожному разі MyWallet пропонує «прозорі» умови оформлення кредиту без застави, не обмежуючи окремі категорії громадян.

Коли виникає термінова необхідність в грошах, нести цінні останні речі в ломбард або звертатися в банк за кредитом з високими відсотками не надто розумно. Щоб вирішити невеликі фінансові проблеми швидко і з мінімальними втратами часу і коштів, варто звернутися в компанію MyWallet, яка надає позики без застави за низькою вартістю.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше