? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Шостці

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Шостці

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Шостці - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Шостці - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Шостці - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Шостці - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Шостці - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Шостці - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Шостці - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Шостці - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Шостці - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Шостці - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Шостці - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Шостці - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Шостці - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Шостці - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Іноді трапляються такі ситуації, коли гроші потрібні терміново на непередбачені витрати, наприклад на покупку побутової техніки, меблів, на навчання або важливий захід. Але де ж їх взяти, щоб точно видали і найголовніше дуже швидко?

У багатьох містах України ще до недавнього часу кредити можна було брати тільки в банку під великі відсотки, так ще і чекати цих грошей потрібно до місяця.

Але на сьогоднішній день займ можна оформити в онлайн режимі в мікрокредитної організації всього за 30 хвилин. У багатьох містах України вже можна оформити позику навіть не виходячи з дому і місто Шостка входить в їх число. Саме тут кожен громадянин України досяг 18-ти років має можливість отримати позику з вигідними умовами на необхідну суму.

Оформити кредит в Шостці від MyWallet

MyWallet - відомий і найпопулярніший в Україні онлайн-сервіс з надання кредитів в режимі 24/7. Тут кожен новий клієнт має можливість оформити кредит до 10 000 гривень на період до 30-ти днів всього під 0,01% на добу. А це значить, якщо людина візьме позику на 3 000 гривень на період у 30 днів, то йому потрібно буде заплатити всього 3 009 гривень за користування позикою і за відсотки в цілому. А ось у постійних клієнтів є можливість оформити кредит і збільшувати суму до 30 000 гривень.

Для того, щоб оформити позику онлайн, клієнту необхідно:

 • Мати паспорт громадянина України;
 • Мати код ІПН;
 • Активну персональну банківську карту.

Всього два документи і одна карта - це все, що потрібно для оформлення та отримання необхідної суми. Більше не потрібно збирати різні довідки про доходи, наявності нерухомості, виписку про офіційне працевлаштування, а також шукати довірених осіб, від яких також вимагатимуть цілий пакет документів.

Клієнту необхідно всього лише:

 • Пройти реєстрацію на сайті mywallet.net.ua в особистий кабінет, де необхідно заповнити анкету, а потім заявку на оформлення кредиту. В анкеті необхідно всього лише вказати ПІБ, номер телефону та адресу електронної пошти.
 • Після реєстрації потрібно заповнити заявку де написати паспортні дані та ідентифікаційний код, і інформацію банківської карти на яку будуть перераховані гроші. Можете не хвилюватися ваші дані не будуть використовуватися в інших цілях, сервіс МайВаллет повністю захищає все персональні дані клієнтів згідно з українським законодавством.
 • Потім клієнтові потрібно буде вибрати необхідну йому суму і на який період йому вона буде необхідна, а потім почекати поки розглянуть його заяву і якщо вся зазначена інформація - правильна, то гроші прийдуть відразу ж на карту клієнта.

Разом з MyWallet оформити позику можна всього за 30 хвилин за вигідними умовами і без зайвої суєти.

Переваги сервісу Май Валлет

Крім того, що сервіс надає вигідні умови по оформленню кредиту, дуже зручним для всіх клієнтів є те, що:

 • Позику можуть оформити навіть пенсіонери, студенти та безробітні;
 • Не потрібно надавати довідки про доходи;
 • Клієнт може бути безробітним або перебувати в декреті;
 • Продовжити терміни виплати можна попередньо оплативши "тіло" кредиту, а потім можна і відсотки по ньому;
 • Погасити займ можна будь-яким зручним способом: через касу українського банку, через термінал, через особистий кабінет.

Саме в MyWallet кожен клієнт відчує дійсно вигідні умови і вирішити всі фінансові питання легко, вигідно і найголовніше швидко. Заходьте на сайт mywallet.net.ua і переконайтеся самі - це дійсно вигідно!

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше