? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Енергодарі

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Енергодарі

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Енергодарі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Енергодарі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Енергодарі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Енергодарі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Енергодарі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Енергодарі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Енергодарі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Енергодарі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Енергодарі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Енергодарі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Енергодарі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Енергодарі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Енергодарі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Енергодарі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Якщо терміново знадобилися гроші більшість людей відразу приймають рішення взяти кредит в банку, але не варто поспішати, адже на території України стали користуватися популярністю мікрокредитні компанії.

Такі компанії можуть надати кредит в більшості міст України і місто Енергодар в їх числі.

Одним з найпопулярніших мікрокредитних сервісів в Україні є MyWallet, даного сервісу довірили і стали постійними клієнтами вже більше десятків тисяч громадян. Саме з Май Валлет можна оформити позику всього за 30 хвилин і при цьому дуже вигідно заощадити.

Отримати кредит в Енергодарі разом з My Wallet

Оформити позику може кожен бажаючий громадянин України, який досяг 18-ти років. Для того, щоб оформити кредит потрібно мати кілька документів, а саме:

 1. Паспорт громадянина України;
 2. Ідентифікаційний код;
 3. Активну персональну банківську карту.

Тільки ці три документи і більше нічого. Більше не потрібно надавати довідки про доходи і офіційному працевлаштуванні.

 

Гроші в позику усім новим клієнтам можна отримати на суму до 10 000 гривень на період до 30-ти днів під 0,01% на добу, а якщо клієнт постійно користується послугами сервісу МайВаллет, то йому можна буде збільшувати суму позики до 30 000 гривень.

Наприклад, якщо позичальник оформив кредит на суму в 3 000 гривень і на період в 30 днів під 0,01%, то йому потрібно буде заплатити всього 3 009 гривень за відсотки і за користування кредитом, що дуже мало і вигідно саме клієнту.

 

Для оформлення кредиту в Енергодарі потрібно:

 1. Зайти на сайт mywallet.net.ua, пройти реєстрацію, де потрібно заповнити анкету, вказати ПІБ, номер телефону, адреса електронної пошти. Після цього отримати на телефон код активації за допомогою якого можна буде зробити вхід на особисту сторінку
 2. Увійшовши в особисту сторінку, користувачеві необхідно оформити заяву на кредит. У заяві необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і інформацію з банківської карти, на яку і будуть зараховані гроші. Коли заявка заповнена, потрібно буде вказати суму і період на який потрібні будуть гроші. Якщо користувач не знає скільки відсотків буде нараховано за певну суму і період, він може скористатися онлайн-калькулятором, який знаходиться на сайті.
 3. Після вказівки всієї інформації, заявка буде відправлена ​​на розгляд, де працівник сервісу перевірить її на коректність даних. Якщо вся зазначена інформація є правильною, то зазначена раніше сума буде нарахована позичальнику на його банківську картку відразу ж після розгляду.

Вся процедура займе не більше 30-ти хвилин, а це в кілька разів швидше і зручніше ніж оформлення кредиту в звичайному відділенні банку.

Оформлення кредиту в MyWallet: переваги

Сервіс MyWallet в місті Енергодар має ряд переваг, наприклад:

 • Користувачі які досягли 18-ти років мають можливість отримати позику;
 • Отримати позику можуть: студенти, пенсіонери, безробітні та неофіційно працевлаштовані;
 • Дуже вигідні умови по оформленню кредиту, всього 0,01% на добу для всіх нових користувачів;
 • Не потрібно приносити в відділення довідки про доходи, наявності нерухомості та інших документів, тільки паспорт і код ІПН;
 • Кожен користувач має можливість продовжити термін кредитування, попередньо сплативши "тіло" позики;
 • Можна сплачувати кредит будь-яким зручним способом: через особистий кабінет, на касі будь-якого українського банку або ж через термінал самообслуговування.

Оформити такий мікрокредит можна всього за 30 хвилин в онлайн режимі.

Головний офіс сервісу МайВаллет знаходиться в Києві, але це не завадить жителям Енергодара оформити позику в будь-який зручний для них час, адже гроші отримати можна на карту відразу ж після оформлення заявки. Переконайтеся в цьому самі і вирішіть всі фінансові питання разом з МайВаллет.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше