? Как получить кредит?

Кредит онлайн в Ірпені

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн в Ірпені

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн в Ірпені - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн в Ірпені - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн в Ірпені - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн в Ірпені - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн в Ірпені - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн в Ірпені - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн в Ірпені - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн в Ірпені - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн в Ірпені - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн в Ірпені - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн в Ірпені - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн в Ірпені - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн в Ірпені - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн в Ірпені - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

У багатьох в житті трапляється така ситуація, коли терміново потрібні гроші, але позичати у родичів - не варіант, а брати кредит в банку дуже складно, адже це потрібно зібрати цілий пакет документів і довідок і то не факт, що клієнт отримати позитивну відповідь. Що ж робити і як вирішити фінансове питання за мінімальний термін і без фінансових витрат?

Відмінним виходом з такої ситуації може стати оформлення позики в сервісі MyWallet. Даний сервіс надає своїм клієнтам швидке оформлення кредиту за вигідними умовами.

Оформлення позики в Ірпені: особливості

В Ірпені можна вирішити фінансові питання зайшовши на сайт mywallet.net.ua, цей сервіс надає відмінну можливість отримати необхідну суму за лічені хвилини за дуже вигідними умовами.

Позику в МайВаллет можна взяти на будь-які необхідні потреби в будь-який час доби.

В онлайн-сервісі займ мають можливість отримати:

 • Громадяни України, які старші 18-ти років;
 • Ті, хто офіційно працює, але має недостатній дохід;
 • Студенти, пенсіонери і мами в декреті;
 • Неофіційно працевлаштовані.

У сервісі Май Валлет до всіх клієнтів відносяться лояльно і дають схвалення в 90% з 100% поданих заявок.

Основною метою сервісу є надання своїм клієнтам необхідної суми в дуже короткі терміни прямо на карту, а також самі мінімальні відсотки (всього 0,01% на добу) за користування кредитом.

Переваги сервісу МайВаллет

Для того, щоб отримати кредит онлайн в сервісі МайВаллет, клієнту потрібно лише паспорт та ідентифікаційний код, а також активна банківська карта на яку і буде відправлена ​​необхідна сума.

Всі клієнти мають можливість взяти позику в онлайн-режимі дуже простим способом:

 1. Зареєструватися на офіційному сайті сервісу mywallet.net.ua, заповнити анкету, де необхідно вказати номер телефону, адреса електронної пошти та ПІБ.
 2. Потім потрібно увійти в особистий кабінет і оформити заяву на оформлення позики. Тут необхідно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код, і вибрати суму та необхідний період кредитування.
 3. Після того, як всі необхідні поля заповнені, заявка відправитися на розгляд працівником сервісу і вже протягом 20-30 хвилин позичальник отримує відповідь. Якщо він позитивний, то відразу ж зазначена раніше сума прийде йому на карту. Якщо ж виникли питання, то оператор сервісу зв'яжеться з клієнтом і задасть кілька уточнюючих питань.

Але найголовнішою перевагою оформлення кредиту в сервісі My Wallet є те, що займ можна оформити і отримати за мінімальний час і до того ж за вигідними відсотками. Усі зареєстровані облікові записи мають можливість оформити позику на суму від 1000 до 10 000 гривень за все під 0,01% на добу, а постійні клієнти можуть збільшувати суму і надалі взяти навіть до 30 000 гривень під мінімальні відсотки за користування до 11-ти місяців.

Якщо клієнт оформив кредит на 3 000 гривень на період у 30 днів то за весь час користування позикою йому необхідно буде заплатити 3 009 гривень і це вже з підрахунком відсотків.

Оформлення кредиту онлайн в Ірпені

Оформлення онлайн-кредиту в Ірпені разом з сервісом MyWallet дозволяє кожному користувачеві вирішити всі фінансові питання всього за 30 хвилин, без численних довідок та документів, а також за дуже вигідними умовами. Переконайтеся в цьому самі, заходите на сайт сервісу МайВаллет і отримуйте вигоду навіть від кредиту.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше