? Как получить кредит?

Онлайн кредит на подорож

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Онлайн кредит на подорож

Переваги компанії MyWallet

Онлайн кредит на подорож - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Онлайн кредит на подорож - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Онлайн кредит на подорож - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Онлайн кредит на подорож - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Онлайн кредит на подорож - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Онлайн кредит на подорож - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Онлайн кредит на подорож - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Онлайн кредит на подорож - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Онлайн кредит на подорож - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Онлайн кредит на подорож - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Онлайн кредит на подорож - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Онлайн кредит на подорож - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Онлайн кредит на подорож - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Онлайн кредит на подорож - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на відпочинок

Ситуація, коли запланований відпочинок вже на носі, а грошей все ще немає, знайома багатьом. Коли таке трапляється деякі вирішують просто відмовитися від відпустки або поїздки в тур, інші, навпаки, роблять все, щоб придбати бажану путівку. Найчастіше українці беруть кредит в банку на відпочинок по «гарячій путівці», що дозволяє їм отримати потрібну суму, але зі значною відсотковою ставкою, яка становить від 20 до 30%. Крім цього, банківський кредит на відпустку має додаткові комісії та платежі, що неприємно «радують» позичальника після повернення з відпочинку. При бажанні відправитися в коротку відпустку на 1-2 тижні немає сенсу брати довгостроковий споживчий кредит в банку, розумніше звернутися в мікрофінансову організацію MyWallet, яка дає гроші на відпустку або подорож в режимі онлайн, перераховуючи потрібну суму на карту.

Коли варто взяти кредит на відпустку

Більшість експертів з фінансів і психологів скептично ставляться до відпочинку в борг. Пояснюють вони це тим, що над позичальником весь час подорожі чорною хмарою висить позика, яку він доведеться відпрацьовувати відразу після повернення додому. Почасти це правда і трапляється так, що розкішний відпочинок закінчується описом майна за борги. Але іноді коротку відпустку просто необхідний і тут є кілька варіантів:

 • Взяти кредит на тур в офісі турфірми.
 • Взяти цільову позику в банку.
 • Оформити позику на відпустку в мікрофінансовій компанії MyWallet на карту.

Перший варіант передбачає оформлення всіх документів вже після вибору місця і тривалості відпочинку. Договір укладається з банком-партнером турфірми і передбачає початковий внесок у розмірі близько 10% від загальної суми позики. Недоліками такого способу отримання грошей є переплата і підвищення кінцевої вартості кредиту за рахунок наявності посередника - турфірми. Варіант оформлення цільової позики в банку підходить тільки в разі планування тривалого туру з серйозними витратами. В такому випадку, для отримання кредиту від позичальника буде потрібно:

 • довідка про доходи;
 • хороша кредитна історія терміном від 2-х років;
 • ліквідне заставне майно;
 • поручителі.

Крім цього варто враховувати, що займ носить споживчий характер, а значить буде мати досить високу відсоткову ставку, що становить від 19 до 30%. Деякі банки України кредитують і під менший відсоток, але роблять це при виконанні додаткових зобов'язань. Цільову позику на закордонну відпустку передбачає потребу позичальника не в національній валюті, а в міжнародній - доларах США. При видачі валютної позики банки отримують додатковий дохід у вигляді різниці курсів, а клієнт зайві труднощі, які можуть негативно позначитися на фінансовому стані. У більшості випадків такі складності не виправдані, а оформлення і отримання всіх потрібних документів займає досить багато часу. Невелика позика від компанії MyWallet ідеально підійде людям, які хочуть вирушити в поїздку і відпочити, але не хочуть потім багато переплачувати.

Переваги кредитування в MyWallet

Онлайн кредит на подорожГоловною перевагою компанії в обслуговуванні клієнтів є відсутність географічної прив'язки до місця. Тобто позичальнику не потрібно нікуди йти чи стояти в черзі, щоб отримати кредит. Досить зайти на сайт організації і заповнити анкету на позику в режимі онлайн, де потрібно вказати паспортні дані, ідентифікаційний код і номер мобільного телефону. Весь процес займає кілька хвилин, а термін розгляду заявки на позику не перевищує 20 хвилин, після чого гроші надходять на банківську карту позичальника. Оформити позику в MyWallet також можуть:

 • студенти;
 • фрілансери;
 • громадяни з поганою кредитною історією;
 • пенсіонери.

Компанія надає всім своїм клієнтам рівні права і можливості для отримання позики на подорож. При першому зверненні максимальна сума кредиту становить 4000 гривень, але з кожним сплаченою позикою вона буде зростати, поки не досягне 15000 грн. Крім такої значної суми, позичальник отримує:

 • якісне обслуговування;
 • лояльне ставлення;
 • швидке зарахування коштів позики на карту;
 • можливість пролонгації терміну погашення;
 • мінімальну плату за користування кредитом;
 • доступність онлайн-сервісу компанії з будь-якого пристрою.

Позику на відпустку не тільки легко отримати, але і легко виплачувати. Для цього можна скористатися:

 • особистим кабінетом на сайті в режимі онлайн;
 • терміналом самообслуговування;
 • банківським відділенням.

Завдяки широкому набору інструментів обслуговування позики, клієнт MyWallet може виплачувати борг перебуваючи в будь-якій точці світу, досить лише мати підключення до інтернету. Замислюючись над необхідністю відправитися у відпустку, не варто собі в цьому відмовляти. Нестачу грошей легко покрити з мікропозикою від компанії MyWallet, яка надає її на вигідних умовах в будь-який час і в будь-якому місці завдяки системі онлайн-кредитування.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше