? Как получить кредит?

Онлайн кредит на меблі

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Онлайн кредит на меблі

Переваги компанії MyWallet

Онлайн кредит на меблі - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Онлайн кредит на меблі - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Онлайн кредит на меблі - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 11 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 11 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Онлайн кредит на меблі - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Онлайн кредит на меблі - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Онлайн кредит на меблі - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Онлайн кредит на меблі - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Онлайн кредит на меблі - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Онлайн кредит на меблі - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Онлайн кредит на меблі - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Онлайн кредит на меблі - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Онлайн кредит на меблі - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Онлайн кредит на меблі - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Онлайн кредит на меблі - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит на меблі

Змінити обстановку в квартирі бажання недешеве. Прибрати старий запилений диван, замінити масивні радянські антресолі на сучасні шафи-купе або купити, нарешті, велике ліжко - все це коштує тисячі гривень, виплатити які відразу і в повному обсязі виходить далеко не у всіх. Як правило, кредит на меблі оформляється в банку і передбачає зміну якщо не всього гарнітура, то, як мінімум, більшої частини. В Україні позику береться в банку на термін від 1-го до 3-х років і під високу відсоткову ставку в розмірі близько 30% річних. Такі жорсткі умови часто змушують українців відмовлятися від оновлення інтер'єру за допомогою позики, але якщо повної зміни гарнітури не потрібно, то є сенс звернутися в мікрофінансову компанію MyWallet за позикою на меблі.

Які меблі допоможе купити кредит від MyWallet

Компанія видає позики до 15000 гривень на карту в режимі онлайн, тобто громадянин України може оформити заявку на позику з будь-якого міста, будь то Харків, Одеса, Дніпро або Київ. Такі умови позбавляють від необхідності прив'язки до місця проживання і дозволяють користуватися кредитними грошима в будь-який час і в будь-якому місці.

Оформивши швидкий кредит в компанії MyWallet, клієнт може купити в свою квартиру або будинок:

 • столи та стільці;
 • диван;
 • ліжко;
 • шафа;
 • крісло для відпочинку і роботи;
 • тумбу для телевізора або стереосистеми;
 • журнальний столик;
 • дитячий манеж і інші меблі.

У кожному разі ціна меблів може бути різною і не завжди уміщатися в рамках кредитної суми, але дуже рідко грошей немає зовсім і, як правило, позика є підмогою і заповнює часткову нестачу грошей. Можна довго збирати на дорогий диван або красиву дзеркальну шафу-купе, але немає сенсу відкладати покупку, якщо не вистачає всього декількох тисяч гривень, краще взяти невеликий кредит на карту онлайн на сайті MyWallet.

Компанія не вимагає вказівки конкретних цілей позики і не контролює його витрачання, надаючи позичальникові повну свободу дій. На відміну від споживчого банківського кредиту, в цьому випадку немає строгих строків виплати боргу і комісій або прихованих платежів за період користування або прострочення. Клієнт має право продовжувати термін дії кредитного договору при виконанні певних вимог.

Як оформити позику

 Онлайн кредит на мебліКредит на купівлю меблів оформлюється в режимі онлайн після реєстрації і створення особистого кабінету на сайті компанії. Для цього клієнту потрібно внести свої паспортні дані і код ІПП, а також вказати номер мобільного телефону. Після заповнення анкети на позику, вона відправляється на розгляд, яке займає не більше 20 хвилин. Якщо кредит на меблі схвалений, гроші прийдуть на карту клієнта протягом півгодини.

Оновити старі меблі в будинку або купити відсутню гарнітуру, взявши позику онлайн в MyWallet, також можуть і:

 • студенти;
 • люди з неофіційним доходом;
 • громадяни з поганою кредитною історією;
 • пенсіонери.

Компанія не поділяє своїх клієнтів на категорії, обмежуючи одних чи інших. Для кожного доступний весь спектр послуг кредитування в режимі онлайн, що дозволяє отримати гроші на карту декількома кліками мишки.

Крім простоти оформлення заявки на позику і швидкості отримання коштів, достоїнствами мікропозик на карту є:

 • відсутність територіальних обмежень. Позичальник може їхати з міста проживання або з території України взагалі;
 • широкі можливості оперування кредитними коштами. Надійшли на карту гроші можна переводити на інші рахунки, електронні гаманці, системи обміну валют відповідно до правил обслуговуючої фінансової організації;
 • доступність в будь-який час доби. Для отримання або оплати позики на меблі не потрібно чекати відкриття відділення, схвалення від кредитного відділу та інше.

Переваги кредиту в MyWallet

Вирішуючи питання, пов'язані з переїздом, ремонтом і вибором меблів, компанія позбавляє клієнтів від необхідності кудись йти або стояти в чергах, щоб отримати потрібну суму грошей. Орієнтуючи свою діяльність на позичальників, MyWallet пропонує:

  • швидке онлайн оформлення позики;
  • низьку плату за користування кредитом;

<liможливість пролонгації терміну погашення позики;

 • погашення боргу через особистий кабінет на сайті, будь-банківське відділення або термінал;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

Працюючи відповідно до українського законодавства, компанія гарантує своїм клієнтам безпеку фінансових операцій і особистих даних.
Почасти, високий рівень життя на заході пояснюється розвиненою системою споживчого кредитування, яка зараз починає розвиватися в Україні. Компанія MyWallet пропонує кредит на карту онлайн на вигідних умовах, який допоможе вирішити невеликі фінансові труднощі і придбати потрібні для будинку меблі.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше