? Как получить кредит?

Швидкий кредит без поручителів

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Швидкий кредит без поручителів

Переваги компанії MyWallet

Швидкий кредит без поручителів - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Швидкий кредит без поручителів - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Швидкий кредит без поручителів - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Важлива інформація для клієнтів MyWallet! В інтернеті орудують шахраї. Будьте уважні!


Шановні клієнти!


У зв’язку зі збільшенням кількості випадків шахрайських дій в мережі інтернет, коли шахраї в сервісах Viber або Telegram видають себе за співробітників банків або фінансових компаній, тим самим виманюючи Ваші кошти, настійно просимо Вас бути уважними, і акцентуємо Вашу увагу на те, що компанія MyWallet надає кошти в кредит БЕЗ додаткових комісій в процесі надання послуг, плати за страховки, послуги нотаріуса, юридичні послуги!


Якщо у Вас в сервісах Viber або Telegram просять надати персональні дані, або перерахувати на рахунок суму грошових коштів нібито за комісію, або інші послуги, просимо Вас не робити цього, щоб уникнути стати жертвою шахраїв!


Якщо Ви або ваші близькі зіткнулися з випадками шахрайства, прохання звертатися на нашу гарячу лінію за номером: 0 (800) -211-049 або написати на нашу електронну пошту info@mywallet.net.ua


Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Швидкий кредит без поручителів - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Швидкий кредит без поручителів - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Швидкий кредит без поручителів - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Швидкий кредит без поручителів - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Швидкий кредит без поручителів - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Швидкий кредит без поручителів - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Швидкий кредит без поручителів - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Швидкий кредит без поручителів - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Швидкий кредит без поручителів - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Швидкий кредит без поручителів - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Швидкий кредит без поручителів - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту в компанії MyWallet

Детальніше дізнатись про термін погашення позики в компанії Mywallet ви можете за посиланням


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші
Кредит без поручителів

Порука - це зобов'язання третьої особи перед кредитором за те, що його доручений виконає взяті на себе зобов'язання по кредиту. Потреба в поруці з'являється, якщо позичальник має низький рівень доходу або його платоспроможність ставиться під сумнів фінансовою установою. В такому випадку отримати кредит без поручителя в банку неможливо. Але не всі типи позик потребують залучення третьої особи і не для всіх з них підходить один і той же тип поручительства.

Як взяти кредит без поручителя

Залучення поручителя необхідне для забезпечення виплати позики, взятої на тривалий термін: від 1 року і більше. Процедура передбачає поділ відповідальності між позичальником і поручителем таким чином, що другий відповідає за повну і своєчасну виплату кредиту, як і перший, що вимагає високого рівня довіри між обома. При видачі позики на тривалий термін третьою особою в угоді можуть виступати родичі, тоді як при короткостроковому кредиті поручитися за позичальника має право будь-яка людина, що відповідає вимогам банку. Основною умовою є рівень матеріального забезпечення поручителя вище дорученого.

Недоліком такого способу кредитування стає високий ризик для поручителя. За фактом ступінь його відповідальності перед кредитором така ж, як і позичальника, що фактично робить його боржником у разі виникнення проблем з погашенням позики з боку дорученого. Щоб взяти кредит без поручителя в банку потрібно надати:

 • довідку про офіційному рівні доходу;
 • хорошу кредитну історію терміном від 2-х років;
 • ліквідне рухоме та нерухоме майно для застави.

Значної частини українців виконати ці вимоги не під силу, тому способом отримання швидкого позики в умовах низького рівня заробітної плати стало звернення в мікрофінансові організації (МФО). Вони працюють в іншому сегменті ринку кредитування і надають позики фізичним особам з мінімальним документальним забезпеченням без застави та поручителів. У деяких випадках такий спосіб отримання позики єдино можливий, наприклад, для громадян України, які проживають не за адресою прописки.

Отримання позики онлайн в MyWallet

Швидкий кредит без поручителівОформити заявку на отримання кредиту на сайті мікрофінансової організації MyWallet може кожен громадянин України віком від 18 до 65 років. Для цього потрібні такі документи, як:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код платника податків;
 • номер мобільного телефону;
 • номер банківської карти.

Цілі витрачання позики, офіційні джерела доходу або позитивна кредитна історія не потрібні, так як позика передбачає відносно невелику суму і короткий термін погашення. При подачі заявки вперше максимальний розмір виплати не перевищує 4000 гривень, але після кожної своєчасно погашеної позики вона буде збільшуватися і може досягати 15 000 гривень. Термін погашення визначає сам позичальник, встановлюючи період від 5 до 30 днів, а в разі виникнення проблем може скористатися послугою пролонгації. Продовження терміну дії договору дозволяє відстрочити час виплати заборгованості ще максимум на 30 днів без нарахування пені, але з умовою виплати фіксованої процентної ставки, що становить 0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних.
З моменту подачі заявки на отримання позики до перерахування грошових коштів на карту проходить 20-30 хвилин, а завдяки сучасному онлайн-сервісу позичальникові не потрібно нікуди йти, достатньо комп'ютера і підключення до інтернету.

Взяти кредит без поручителя в MyWallet можуть:

 • студенти;
 • фрілансери;
 • громадяни з поганою кредитною історією;
 • матері в декреті;
 • пенсіонери.

Компанія пропонує клієнтам усіх категорій і віків отримати однаково якісне обслуговування та вигідні умови отримання позики.

Як виплачувати кредит

Здійснюючи видачу позик за допомогою онлайн-сервісу, компанія MyWallet пропонує клієнтам широкий вибір інструментів обслуговування кредиту, серед яких:

 • особистий кабінет на сайті MyWallet;
 • термінал самообслуговування;
 • банківське відділення.

Перший варіант досить зручний для будь-якої вікової категорії позичальників, так як дозволяє оплачувати позику через інтернет з будь-якого міста України. Для цього потрібно ввести дані платіжної карти і визначити суму переказу, після чого гроші миттєво надійдуть на рахунок компанії. Термінали самообслуговування IBox добре підійдуть для виплати боргу по кредиту готівкою, які потрібно помістити в апарат. Щоб кошти потрапили на рахунок MyWallet, потрібно вибрати в меню пристрою пункти «Банки і страхування» - «Банки» та ввести потрібну суму для перекладу. Оплата через банківське відділення буде зручна людям, не розуміються в онлайн-перекладах або не мають тимчасового доступу до інтернету. MyWallet пропонує зручні способи обслуговування позики, що задовольняють кожного клієнта і роблять повернення заборгованості швидким і простим.

Чому варто взяти кредит без поручителів в MyWallet

Головною перевагою є сучасний онлайн-сервіс, що дає можливість оформити позику з будь-якого міста України цілодобово. Крім відсутності необхідності в поручителів компанія пропонує:

 • низький відсоток (0% для нових користувачів та 1,6% в день для постійних);
 • мінімальний набір необхідних документів;
 • швидке оформлення і схвалення позики;
 • гнучкі умови погашення;
 • можливість пролонгації терміну договору;
 • широкий вибір інструментів для обслуговування заборгованості;
 • доступність онлайн-сервісу з будь-якого пристрою, підключеного до мережі інтернет.

При необхідності отримання невеликого позики і відсутності поручителя немає сенсу звертатися в банк, щоб отримати відмову. Компанія MyWallet кредитує без необхідності залучення третіх осіб, зараховуючи гроші на банківську карту швидко і в повному обсязі.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше