? Как получить кредит?

Позика онлайн в Кременчуці

До 30 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Позика онлайн в Кременчуці

Переваги компанії MyWallet

Позика онлайн в Кременчуці - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Позика онлайн в Кременчуці - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Позика онлайн в Кременчуці - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Позика онлайн в Кременчуці - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Позика онлайн в Кременчуці - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Позика онлайн в Кременчуці - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Позика онлайн в Кременчуці - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Позика онлайн в Кременчуці - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Позика онлайн в Кременчуці - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Позика онлайн в Кременчуці - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Позика онлайн в Кременчуці - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Позика онлайн в Кременчуці - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Позика онлайн в Кременчуці - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Позика онлайн в Кременчуці - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

У кризові часи жителі Кременчука хоч і стали менше витрачати, але при виникненні фінансових проблем неминуче звертаються за кредитом в банк. Як правило, мова йде про короткострокові позики на вирішення поточних питань, таких як виплата заборгованості по комунальним та медичним послугам, покупка продуктів або подарунків до свята і так далі. Для всіх цих випадків банківський кредит не найкращий вибір, так як передбачає значний відсоток з жорсткими умовами погашення. З огляду на це, в Кременчуці все більшої популярності набирають послуги мікрофінансових компаній, які не тільки пропонують більш прозорі умови, а й зручні способи повернення коштів.  

Чим умови МФО відрізняються від банківських

  Мікрофінансові організації представляють собою відгалуження від класичної сфери кредитно-фінансових послуг і працюють в окремому сегменті ринку, що називається Payday loan, що означає «гроші до зарплати». На відміну від банків МФО Кременчука пропонують своїм клієнтам мікрокредити - невеликі грошові суми на короткий термін. Такі умови дозволяють організаціям знизити вимоги до документального забезпечення кредитів, а щоб подати заявку позичальникові достатньо надати:  

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер платника податків.

    Мікрофінансові організації видають кредити як готівкою, так і через безготівковий розрахунок, зараховуючи кошти на карту. Такий вид послуги називається онлайн-кредитуванням, і компанія MyWallet є однією із затребуваних МФО в цій сфері. Працюючи в Кременчуці і всіх містах України, вона обслуговує клієнтів через інтернет, пропонуючи зручний сервіс і вигідні умови.  

Переваги мікрокредиту від MyWallet

  Компанія пропонує миттєві позики всім жителям Кременчука віком від 18 до 65 років з постійним трудовим доходом. На відміну від банківського кредиту, позичальникові не потрібно збирати значний пакет документів для підтвердження своєї платоспроможності або майнового забезпечення позикових коштів. MyWallet пропонує прості і прозорі умови, а також:  

 • швидке оформлення онлайн;
 • фіксовану процентну ставку по кредиту;
 • гнучкі умови погашення;
 • доступність сервісу в режимі онлайн з будь-якого пристрою.

  Позика онлайн в Кременчуці При оформленні та після видачі позики, компанія MyWallet не стежить за витрачання коштів і дозволяє клієнтові користуватися грошима вільно протягом усього терміну дії договору. Вносити кошти в рахунок оплати можна в будь-яких числах і сумах, що покривають щоденний відсоток по кредиту.     Моментальне кредитування в MyWallet вигідніше, ніж банківська експрес-позика, так як вимагає менше часу на оформлення та менше зусиль для погашення. Він більш доступний і прозорий в плані умов і не створить позичальникові неприємних несподіванок в процесі користування або повернення.    

Умови онлайн-кредитування MyWallet в Кременчуці

    Подати заявку на отримання онлайн-кредиту може кожен житель Кременчука старше 18 років, і вік якого не перевищує 65 років. Головною умовою є наявність постійного доходу незалежно від його статусу: офіційний або неофіційний. Максимальний розмір мікрокредиту становить 30 000 гривень, але при першому зверненні він дорівнює лише 10 000. Сума буде збільшуватися пропорційно кожному виплаченого займу. Термін виплати може становити від 5 днів до 11 місяців з можливістю замовлення послуги пролонгації. Вона дозволяє клієнтові призупинити виплату «тіла» кредиту і виплачувати тільки відсотки по ньому на протязі потрібного їм періоду.     Обслуговувати позику компанія MyWallet пропонує через:

 • персональний кабінет на сайті;
 • будь-яке банківське відділення;
 • термінали самообслуговування.

    Це дає можливість позичальникові погашати заборгованість по кредиту швидко і з мінімальними комісіями або зовсім без них. Коли виникає термінова потреба в грошах, немає сенсу звертатися в банк і кілька днів чекати відповідь. Простіше і вигідніше звернутися в компанію MyWallet, яка пропонує жителям Кременчука зручний онлайн-сервіс, доступний цілодобово.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше