? Как получить кредит?

Кредит онлайн у Броварах

До 15 000 гривень за 20 хвилин . Без застав, поручителів і додаткових документів.
Головна - Кредит онлайн у Броварах

Переваги компанії MyWallet

Кредит онлайн у Броварах - 2 | MyWallet

Немає комісій, штрафів та прихованих платежів

Кредит онлайн у Броварах - 3 | MyWallet

Сервіс працює 24/7. Отримуйте гроші цілодобово за кілька хвилин!

Кредит онлайн у Броварах - 4 | MyWallet

Можливість взяти до 30 000 під 1% в день на термін до 3 місяців(ануїтет)

Чому варто взяти кредит саме у нас
Mywallet Інші МФО
Ставка для нових клієнтів 0.1% Ставка до 3%
Термін позики від 5 днів до 3 місяців Термін позики від 5 днів до 30 днів
Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1% в день Відсоткова ставка для позики зі щомісячною оплатою(ануїтет) 1,5-2% в день
Сервіс працює цілодобово без перерв та вихідних. Графік роботи з 9:00 до 18:00
Зниження ставки для постійних клієнтів. Наявність вигідних промокодів зі знижками Відсутність знижок для постійних клієнтів

Дивитись відео

Вимоги для отримання кредиту

Кредит онлайн у Броварах - 5 | MyWallet

Бути старше
18 років

Кредит онлайн у Броварах - 6 | MyWallet

Паспорт
і код ІПН

Кредит онлайн у Броварах - 7 | MyWallet

Карта будь-якого
банку

Кредит онлайн у Броварах - 8 | MyWallet

Мобільний
телефон

Відповідальність і гарантія безпеки

 • Державні ліцензії та сертифікати на надання послуг з кредитування
 • Захист персональних даних підтверджена сертифікатом Comodo Positive
 • Захист банківських даних підтверджена сертифікатом PCI DSS і системою Platon

Як погасити кредит

Кредит онлайн у Броварах - 10 | MyWallet
В особистому кабінеті MyWallet

Ви можете погасити кредит в особистому кабінеті на сайті за допомоги власної банківської карти

Кредит онлайн у Броварах - 11 | MyWallet
В будь-якому банкові за рахунком

Ви можете погасити кредит в будь-якому банкові або інтернет банкінгу за реквізитами компанії

Кредит онлайн у Броварах - 12 | MyWallet
У платіжному терміналі

Ви можете погасити кредит в платіжних терміналах Вашого міста.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

Мобільний додаток

 • Зручний додаток для операційних систем iOS і Android Ви можете завантажити додаток на будь-який смартфон
 • Просте оформлення онлайн-кредиту по всій Україні У 2 кліка Ви зможете оформити кредит в будь-який час і в будь-якому місці
Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в App Store Приложение сервиса для быстрых кредитов MyWallet в Play Market

Нам довіряють сотні людей

Кредит онлайн у Броварах - 14 | MyWallet
Анастасия
Я - фрілансер, працюю фотографом на весіллях, заходах і просто на замовлення. І так вийшло, що, збираючись виїжджати на зйомку у мене випав з рук об'єктив. Запасного у мене не було, а зйомку скасувати було вже не можна. Я не розгубилася і всього за 20 хвилин взяла кредит в MyWallet. Фотки на новий об'єктив стали ще краще, а кредит повернула відразу через пару днів. Дуже зручно, всім рекомендую.
Кредит онлайн у Броварах - 15 | MyWallet
Ольга
Нещодавно закінчила університет і приступила до першої серйозної работе.Зарплата у мене ще не сильно велика, під кінець місяця не вистачає кілька сотень гривень. Тому я користуюся сервісом MyWallet де за лічені хвилини можу отримати гроші на карту. При невеликій сумі на кілька днів я переплачую зовсім копійки, думаю це краще, ніж позичати у друзів. Всім раджу.
Кредит онлайн у Броварах - 16 | MyWallet
Надежда
Я мама. Маючи дитину постійно з'являються незаплановані витрати. Нещодавно сказали, що в дитячий сад треба здати 1500 гривень, я вже не знала, що робити, але подруга порадила MyWallet. Я швидко оформила заявку і мені її тут же схвалили. Через тиждень чоловік без проблем зміг його погасити в найближчому терміналі. Всім радимо якщо терміново потрібні гроші.
Кредит онлайн у Броварах - 17 | MyWallet
Глеб
Дуже захоплююся моделюванням різної історичної техніки - танки, літаки, кораблі. І нещодавно в одному з магазинів де я купую деталі і запчастини була велика розпродаж. Я відразу зрозумів, що мені не вистачить грошей на покупку, тому звернувся за кредитом до компанії MyWallet. Швидко оформив кредит і зміг купити все необхідне. Велике спасибі.

Відсоткові ставки кредитів

Терміни погашення кредиту на MyWallet

Мінімальний термін погашення боргу становить 5 днів. Максимальний термін погашення миттєвого кредиту для фізичних осіб становить 30 днів, кредиту для підприємців до 11 місяців. Максимальна річна відсоткова ставка, що включає позичковий відсоток, а також всі інші комісії і витрати за рік становить 730%.


Приклад розрахунку відсоткової ставки

При оформленні першого кредиту – 1000 грн на 10 днів, сума до оплати складе 1600 грн. При цьому максимальна річна відсоткова ставка APR – 730%. Ми припиняємо нарахування відсотків через 90 днів після прострочення по кредиту. Тому Вам в будь-якому випадку не доведеться повертати в рази більше, ніж Ви позичили. * Перший кредит за ставкою 0,1% видається на перші 5 днів, далі по кредиту нараховується ставка 2,0% в день


Контактна інформація

© 2018 ЄДРПОУ 41336730, Місцезнаходження: Україна, 04070, м. Київ, Подільський район, вулиця Боричів Тік, буд. 30


Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК №943, реєстраційний номер №13103668, видане Національною комісією з державного регулювання у сфері ринків фінансових послуг 28.09.2017 року.

Миттєвий кредит онлайн

Отримати гроші

У багатьох містах України з 2014-го року почали масово закривати банки, а ті, що залишилися - пропонують своїм клієнтам дуже великі відсотки за користування кредитами, до того ж позику в банку оформити дуже складно.

Що ж робити тим, кому гроші можуть знадобитися в терміновому порядку, а взяти їх ніде?

Є кілька варіантів, де можна взяти гроші в борг:

 1. Взяти в борг у знайомих або родичів. Цей варіант може не підійти, адже навіть у знайомих може не виявитися необхідної Вам суми.
 2. Оформити кредит в банку. Звичайно можна спробувати спочатку зібрати велику кількість документів, довідок про доходи та офіційному працевлаштуванні, вистояти довгі черги і в підсумку отримати відмову з причин, які можуть навіть не пояснити.
 3. Оформити кредит в онлайн-сервісі з мікрокредитування. Відмінний і безпрограшний варіант з дуже вигідними пропозиціями і швидким оформленням.

Саме мікрокредити в онлайн режимі стали дуже популярні по всій Україні.

Як оформити онлайн-кредит у Броварах?

По всій території України на сьогоднішній день дуже багато мікрокредитних організацій, але найвигіднішою і найпопулярнішою серед всієї є сервіс MyWallet, яка працює і в Броварах.

Для того, щоб оформити онлайн кредит у Броварах, клієнту необхідно всього лише пройти реєстрацію на офіційному сайті mywallet.net.ua. На сайті необхідно заповнити анкету, де потрібно вказати свій номер телефону, електронну пошту та ПІБ, а потім зайти в свій особистий кабінет і заповнити заяву на оформлення кредиту. У заяві клієнта потрібно вказати паспортні дані і код ІНН, а також банківську карту на яку і буде зарахована необхідна сума по кредиту.

Всього кілька документів і більше ніяких довідок про доходи, документів про нерухомість і офіційному працевлаштуванні.

Після заповнення заявки, клієнту необхідно вказати яка сума і на який період потрібна, а потім почекати 20-30 хвилин, щоб працівники сервісу перевірили всю зазначену інформацію. Якщо до заяви немає ніяких питань, клієнту її схвалюють і він отримує гроші відразу на свою банківську карту.

Переваги оформлення кредиту в Броварах

Онлайн-кредит можуть отримати абсолютно всі, хто досяг 18-ти років, а також:

 1. Пенсіонерам;
 2. Студентам;
 3. Працюючим на фрілансі;
 4. Чи не офіційно працевлаштованим;
 5. Безробітним;
 6. Працюючим офіційно з недостатнім заробітком;
 7. Тим, хто в декреті.

Будьте впевнені, сервіс My Wallet йде на зустріч всім клієнтам і дає позитивну відповідь навіть тим клієнтам, у яких кредитна історія не ідеальна.

Ось основні переваги онлайн-сервісу:

 • Швидке оформлення всього за 20-30 хвилин;
 • Мінімальні відсотки;
 • Не потрібно багато документів і довідок;
 • Оформити кредит можна в будь-який зручний час для клієнта в режимі 24/7;
 • Погасити кредит можна будь-яким зручним способом (через термінал самообслуговування, в касі будь-якого банку або за допомогою інтернет-банкінгу).

Оформити онлайн-кредит у Броварах тепер можна всього за 30 хвилин, адже завдяки сервісу МайВаллет більшість заяв оформляти безвідмовно, а все тому що сервіс дуже лояльно ставитися до своїх клієнтів.

Оформляйте кредит в Броварах на mywallet.net.ua

Тепер разом з МайВаллет у кожного жителя Броварів, є можливість оформити кредит і вирішити всі фінансові питання за дуже короткий час, з мінімальними відсотками (усім новим клієнтам за все під 0,01%). Заходьте на онлайн-сервіс mywallet.net.ua і отримуйте необхідну суму не виходячи їх вдома в будь-який зручний час прямо на банківську карту всього за 30 хвилин.

Види кредитування

Ми зібрали найпопулярніші теми, види та напрямки кредитування за якими клієнти звертаються в наш сервіс. Ви можете подивитися і вибрати для себе відповідний вид.Кредит для бізнесу Кредит на покупку подарунка Онлайн кредит без застави Кредит для інвалідів Кредит на покупку ноутбука Кредит на купівлю мобільного телефону Кредит на комунальні послуги Кредит на будівництво житла Позика за паспортом Онлайн позика без довідки про доходи Швидкий кредит без поручителів Швидкий кредит с 18 лет Термінова мікропозика Швидка позика Кредит онлайн з поганою кредитною історією Кредит на операцію Кредит на стоматологічні послуги Кредит на заміну вікон Кредит на погашення боргу в банку Кредит матерям в декреті Кредит на побутову техніку Весільний кредит Кредит на ремонт авто Гроші в кредит на ремонт Онлайн кредит на подорож Кредит студентам Кредит пенсіонерам Онлайн заявка на споживчий кредит Кредит без офіційного працевлаштування Кредит на освіту Онлайн кредит на меблі Онлайн кредит на лікування Кредит на шубу. Де краще оформити позику Бiльше

Ви можете взяти кредит в інших містах

Компанія MyWallet працює на всій території України. Ви можете взяти онлайн-кредит не виходячи з дому в будь-якому регіоні (крім зони АТО та АРК).Кредит онлайн в Енергодарі Кредит онлайн у Фастові Кредит онлайн в Прилуках Кредит онлайн в Ніжині Кредит онлайн в Мукачево Кредит онлайн в Миргороді Кредит онлайн в Коростені Кредит онлайн в Кам'янець-Подільському Кредит онлайн в Шостці Кредит онлайн в Ірпені Кредит онлайн у Броварах Кредит онлайн Борисполі Кредит онлайн в Бердянську Кредит онлайн в Бердичеві Кредит онлайн в Олександрії Позика онлайн в Кременчуці Позика онлайн в Мелітополі Позика онлайн в Умані Позика онлайн в Ужгороді Позика онлайн в Тернополі Позика онлайн в Сумах Позика онлайн в Рівному Позика онлайн в Конотопі Позика онлайн в в Івано-Франківську Позика онлайн в Білій Церкві Позика онлайн в Вінниці Позика онлайн в Кропивницькому Позика онлайн у Львові Позика онлайн в Дніпрі Позика онлайн в Чернівцях Позика онлайн в Чернігові Позика онлайн в Черкасах Позика онлайн в Житомирі Позика онлайн в Запоріжжі Позика онлайн в Києві Позика онлайн в Кривому Розі Позика онлайн в Луцьку Позика онлайн в Маріуполі Позика онлайн в Миколаєві Позика онлайн в Нікополі Позика онлайн в Одесі Позика онлайн в Павлограді Позика онлайн в Полтаві Позика онлайн в Харкові Позика онлайн в Херсоні Позика онлайн в Хмельницькому Бiльше